Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > RENAULT > Masina mea Renault

Reply
 
Thread Tools
Old 25-07-12, 01:49   #1
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Trebuie sa accepti ca ai o epava !

Fratilor eu am o epava de ranault 5 si multi ma jignesc , prieteni ma jignesc deoarece merg cu un renault 5 (desi mai am o masina in curte net superioara acestui model ) si pe forum am vazut cateva comentarii de prost gust , dar moderatorii acestei sectiuni nu respecta unele reguli bazice :
1. desi cineva isi da parerea de masina mea ca este epava (exemplu) , si eu apoi il injur si jignesc personal se iau masuri total impotriva celui care mia jignit masina asa ceva nu este normal nici democratic , nici cum vreti sai spuneti .
Luativa acum de ortografia mea stergeti postul sau ce vreti dar nu abuzati este imposibil daca unuia nui place masina mea si eu il injur de masa, care merita sai fie sterse posturile ? eu zic ca din moment ce postez masina mea inafara de laude sa mai primesc si critici , automat masina are imagine publica pe 4 tuning si automat masina mea nu va fii pe gustul tuturor , doar cu putine exceptii intradevar exista masini superbe la care nu merita tolerat nimic de critica !

2. terminati cu posturile duble sau triple sau etc. pentru a vinde o singura piesa e imposibil asa ceva eu caut o piesa si trebuie sa rasfoiesc 6 pagini de forum si daca fac un topic nou se apuca vreun destept sau vreun moderator sa imi inchida ce am postat ca de ce nu citesc , pai ce ***** masii ma apuc sa citesc 6 pagini cu titlu diferita la unu care vinde aceiasi galerie de avion adaptata la nush ce minune (exemplu) ?

3. Cam astea sunt nemultumirile mele personale la acesta sectiune renault cred ca merita sa le vada si altii si va rog daca se poate remediati situatia prea suferiti de putere absoluta (unii din voi altii nota 20 chiar prea toleranti) si incercati sa mentineti un echilibru astfel lumea incet incet va parasi acest forum si e pacat , ft pacat !
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 13:46   #2
DVDValy

Presedinte R volution

Stage 5
 
DVDValy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 2,305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[R volution]
[Honda]
[RENAULT]
Default Re: Trebuie sa accepti ca ai o epava !

ai creeat un topic unde nu are nicio legatura cu cea ce zici tu
DVDValy is offline   Reply With Quote
Old 25-07-12, 14:55   #3
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: Trebuie sa accepti ca ai o epava !

Ft adevarat si , bineinteles ca merit chiar sanctionat dar sunt multumit ca poate asa macar au citit mai multi !
tuner-man is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -