Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > RENAULT > Masina mea Renault

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-12-09, 17:06   #31
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Vai..arata foarte tare cum ai facut`o , mersi frumos 'crazyfornova'
Dap acela este aparatul..panasonic , mersi andi
p.s. scuze ca raspund greu..dar nu prea mai intru pe forum pe aici..
@oprea: rabdarica , ca vine....

Sarbatori Fericite!
simple20 is offline  
Old 27-12-09, 20:32   #32
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

imi cer scuze ca sunt rautacios,DAR CAND TE APUCI SA TUNEZI CEVA LA MASINA?ca tuning dinasta ieftin cu vopsitul capacelor sau a jantelor de tabla vezi si la dacii si tu ai o masina frumoasa mai ales culoarea care pune in evidentza modificarile care le faci(daca le faci) si plus ca ai o masina noua care daca faci ceva la ea nu o sa regreti ca ai bagat bani in ea ptr ca mai mult sta in service deoarece e veche si forjata adica totusi ai privilegiu de a avea o masina de care sa te bucuri.
__________________
eu sunt genul de om parazitul tu deschizi usa eu darm zidul

CU ASTA NE VOM LAUDA IN CURAND
POSESOR DE BICICLETA CU TOATE PIESELE SHIMANO
gabitza121 is offline  
Old 02-01-10, 22:44   #33
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Nu mai bag nici un leu in masina..are ceva? sau daca nu am "masina tunata" nu am ce sa caut aici? oricum mersi frumos pentru parerea ta.bafta
simple20 is offline  
Old 02-01-10, 22:51   #34
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Quote:
Originally Posted by simple20 View Post
Nu mai bag nici un leu in masina..are ceva? sau daca nu am "masina tunata" nu am ce sa caut aici? oricum mersi frumos pentru parerea ta.bafta
nu frate dar atunci fama sa inteleg dece mai faci topic ptr masina si ne prezinti noua tuning-ul asta ieftin care il faci u pe masinutza aia,apropo e un forum de pasionati ai masinilor si in special al tuning-ului
gabitza121 is offline  
Old 02-01-10, 22:59   #35
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

1.Este un forum public din cate stiu
2. Scrie sus ..."Masina mea tunata Renault"? sau "Masina mea Renault"?
3.Gusturile nu se discuta.
4.Poate eu nu am bani tai..sau nu sunt "baiatul lui tata"
5.Gusturile nu se discuta.
6.O sa te simti mai bine daca inchid topicul? ..macar fac fericit un om pe 2010.
7.Sa ai un an cat mai bun.
simple20 is offline  
Old 02-01-10, 23:52   #36
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Renault Symbol - simplu.

stimate domn gabita ... din cate stiu eu tuning-ul este o personalizare a masinii...adica...o faci dupa bunul plac...sa te reprezinte
tuning-ul nu se face pentru ochii publicului...ci pentru a diferentia o masina de alta...si doar pentru placerea personala
eu unu consider ca simplu si-a personalizat finut masina...nu ca acele dacii de care vorbesti tu...arata-mi o dacie care avea capace ca ale lui...numai el stie cat a muncit la acea dunga rosie
toate acele mici modificari au un rost...as pune pariu ca nici nu stii ce inseamna sticker-ul dupa capota...dar asta e partea a 2-a
omu face masina pentru el...nu pentru tine
bafta la proiectul cu megane-ul...asteptam sa ne arati cum se face "tuning"
la multi ani simplule...sa ne traiesti bine
__________________
Reducere pentru membrii 4tuning - 10%
doar cu acest cod : JHAGRIASG
Acest cod se va introduce in pagina de comanda...in josul paginii.
Atentie! acest cod nu va merge introdus pana nu va autentificati pe site!!
OpReA is offline  
Old 03-01-10, 00:20   #37
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Quote:
Originally Posted by OpReA View Post
stimate domn gabita ... din cate stiu eu tuning-ul este o personalizare a masinii...adica...o faci dupa bunul plac...sa te reprezinte
tuning-ul nu se face pentru ochii publicului...ci pentru a diferentia o masina de alta...si doar pentru placerea personala
eu unu consider ca simplu si-a personalizat finut masina...nu ca acele dacii de care vorbesti tu...arata-mi o dacie care avea capace ca ale lui...numai el stie cat a muncit la acea dunga rosie
toate acele mici modificari au un rost...as pune pariu ca nici nu stii ce inseamna sticker-ul dupa capota...dar asta e partea a 2-a
omu face masina pentru el...nu pentru tine
bafta la proiectul cu megane-ul...asteptam sa ne arati cum se face "tuning"
la multi ani simplule...sa ne traiesti bine
imi cer scuzele mele de rigoare ca sunt ironic sa zic ca ai perfecta dretate,este foarte greu sa faci dunga aia,izolezi faci cu rosu dupa aia izolezi partea cu rosu si faci cu negru,sau alta varianta vopsesti capacul rosu dupa care izolezi partea care vrei sa ramana dunga si dupa aia vopsesti partea cealalta cu negru.

dl simplu ai dat-o cam gresit duma aia cu baiatul lui tata,ca daca eram baiatul lui tata luam meganul si mergeam la onofrei care a cam facut masini faine(onoserv.ro)si imi facea masina cum o visez fara sa ma mai chinui.

nu sunt eu cel in masura care sa va arate cum se face tuning-ul,am zis parerea mea ca masina e frumoasa si arata bine si merita alocati mai multi bani decat 40 de lei ptr un sprai de vopsea.
gabitza121 is offline  
Old 03-01-10, 12:52   #38
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Dl gabitza , mi se pare mie sau deja o dai in nesimtire , nu cred ca esti in masura sa spui ca in masina s`a bagat doar "un sprei de vopsea" , nu ma cunosti si de asemenea nu cunosti 'schimbarile' care au fost facute la masina..ca nu stau sa le enumar pe un forum sa ma laud..si din pacate tu nu vezi detaliile..din pacate cred ca esti doar un frustrat , scuza`ma ca`ti spun ..care nu prea i`a mers bine de revelion si ai zis sa te dai si tu mare zmeu pe forum ca te plictisesti putin .
Daca mai ai ceva sa`mi zici te rog foloseste 'pm`ul' si nu mai umple topicul cu toate cacaturile , mersi frumos.
simple20 is offline  
Old 04-01-10, 01:22   #39
gabitza121

Stage 5
 
gabitza121's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 501
Member of:
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

fratioare te aprinzi cam usor si eu nu te-am jignit,sper sa ne vedem pe la vrun eveniment de anul asta.
apropo cel frustrat esti tu ca s-a gasit un nebun sa zica adevarul si nu e din grupul celor care zic oaaaaaaaaaa ti-ai facut capacele cu dunga(romania e plina de tarani scapti de la sapa si de pupincuristi)
gabitza121 is offline  
Old 04-01-10, 11:23   #40
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Bai omule , ce nu intelegi tu ca eu nu vreau sa imi laude nimeni masina , nu am nevoie de grup de pupincuristi stai linistit , ce am facut eu pana acuma am facut pentru ca mi`a placut mie nu am cerut parerea nimanui , asa cum nici parerea ta nu`mi trebuie si tot ce spui tu este egal cu 0 pentru mine. Sper sa intelegi si sa ne vedem fiecare de treaba lui , daca se mai posteaza de acuma aiurea rog pe cineva sa stearga posturile , mersi.
simple20 is offline  
Old 26-01-10, 19:53   #41
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Un filmulet cu cateva poze cu 'ea'..
https://www.youtube.com/watch?v=qB7Y1-KCr_E
simple20 is offline  
Old 29-01-10, 11:40   #42
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Rog si eu un moderator sa imi stearga si mie topicul , daca nu se poate sterge sa`l inchida. mersi frumos
simple20 is offline  
Old 31-01-10, 22:22   #43
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Inca astept!
simple20 is offline  
Old 03-02-10, 17:48   #44
C_kst

Stage 5
 
C_kst's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,928
Member of:
[REV UP SQUAD]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Nu te mai enerva si tu atat...daca te-ai luat la cearta cu unu aici nu cred ca inseamna ca tre' sa iti inchizi topicul...

Parerile sunt impartite...asta e lumea...unora le place mai incarcat si altora mai simplu....

Mie imi place masina...asa cum e...bfta si nu mai pune la suflet tot...
__________________
E92 320d White M-tech / E93 320d White ///M3
C_kst is offline  
Old 03-02-10, 18:00   #45
simple20
2 Roti

Stage 3
 
simple20's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 151
Member of:
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: Renault Symbol - simplu.

Niciodata nu am vrut doar sa mi se laude masina , nu am facut`o sa placa la lume..am facut-o sa`mi placa mie si oricum nu vreau sa inchid topicul numai din cauza unui baietas care nu`i place masina , este o decizie a mea din motive pe care doar eu le cunosc.
In continuare astept sa inchida cineva topicul , ce trebuie sa fac , sa injur moderatorii? sau ce?
simple20 is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -