Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 30-08-07, 08:18   #46
sorin_pss

Stage 5
 
sorin_pss's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 525
Member of:
[DACIA]
Default Re: loganul meu PSS

garantie pana in mai 2009 :17500km
sorin_pss is offline   Reply With Quote
Old 31-08-07, 14:13   #47
doru_piticu rs

Stage 2
 
doru_piticu rs's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 25
Default Re: loganul meu PSS

oricum omu a incercat dar mai are de munca...mie sincer nu-mi plac luminile de la ceasuri sunt pt. alte masini nu si pt. LOGAN dar fiecare cu gusturile lui...si eu am 1.4 dar am luat ceasurile de pe unu de 1.6 16V alea albe se vede bine...
doru_piticu rs is offline   Reply With Quote
Old 31-08-07, 15:09   #48
CristianoXXX
Dacia Driver

Stage 5
 
CristianoXXX's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 392
Member of:
[DACIA]
[Shine Club]
Default Re: loganul meu PSS

ma, poate sunt io nebun si nu vad tuningu dar masina asta nu tb postata la masina mea dacia?
CristianoXXX is offline   Reply With Quote
Old 04-09-07, 12:13   #49
BC-27-PIU

Stock
 
BC-27-PIU's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 9
Default Re: loganul meu PSS

Quote:
Originally Posted by sorin_pss View Post
incep prin a arata micile mele modificari aduse. Astept opinii , sfaturi , idei de imbunatatiri
Salut.
Am si eu o intrebare. Cum ti-ai modificat luminile in bord? Sunt super k-lumea. VREAU SI EUUUUU
BC-27-PIU is offline   Reply With Quote
Old 05-09-07, 20:17   #50
Elvys_Marius

Stock
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 7
Default Re: loganul meu PSS

sal!este chiar marfa loganul si pt inceput este destul de bn!
Elvys_Marius is offline   Reply With Quote
Old 06-09-07, 12:04   #51
sorin_pss

Stage 5
 
sorin_pss's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 525
Member of:
[DACIA]
Default Re: loganul meu PSS

l-am scos la vanzare.Daca intereseaza pe cineva.....
sorin_pss is offline   Reply With Quote
Old 18-09-07, 01:53   #52
rAdU87

Stage 5
 
rAdU87's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 894
Member of:
[Fiat]
Default Re: loganul meu PSS

e mijto rau porbagaju fara cele 3 embleme.. arata super.. !
rAdU87 is offline   Reply With Quote
Old 25-09-07, 11:58   #53
danutz_2007

Stage 5
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 316
Default Re: loganul meu PSS

am vazut un logan cu ceasuri de solenza...da mult mai bine...si se potriveste perfect
danutz_2007 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-07, 15:06   #54
sorin_pss

Stage 5
 
sorin_pss's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 525
Member of:
[DACIA]
Default Re: loganul meu PSS

nu se mai vinde momentan
sorin_pss is offline   Reply With Quote
Old 05-11-07, 16:17   #55
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: loganul meu PSS

Ai inceput bine si sper sa continui tot asa adica cu chestii de bun gust. Ai putea sa vopsesti barele in totalitate(sau poate ai de gand sa pui un kit). Oricum Bafta in continuare!
__________________
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 08:38   #56
ovim

Stage 2
 
ovim's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 50
Member of:
[DACIA]
Default Re: loganul meu PSS

baieti din cate stiu eu tuning inseamna orice modificare adusa masini fata de cum a fost scoasa de fabricant, si pe deasupra dc masina este in garantie nu atre rost sa se hazardeza in modificari care ar duce la pierderea garantiei, pe deasupra totul are un inceput nu, multa bafta in continuare si fati masina cum iti place tie nu com le place altora
ovim is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 08:39   #57
ovim

Stage 2
 
ovim's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 50
Member of:
[DACIA]
Default Re: loganul meu PSS

PS si eu am un golan de 2 saptamani 1.6 MPI alb
ovim is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 12:27   #58
Outta Control

Stage 5
 
Outta Control's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 323
Default Re: loganul meu PSS

Nu-i problema la garantie, sunt reprezentante dacia unde nu prea dau importanta, asa ca nu va faceti probleme si dati-i bataie cu tunatu.Bafta!
Outta Control is offline   Reply With Quote
Old 10-12-07, 19:26   #59
FuriaOarba
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 438
Member of:
[Crazy Drivers]
[Oltcit]
Default Re: loganul meu PSS

Quote:
Originally Posted by MisterYo_25 View Post
naspa.. aiurea.... kam nasol...
ma asculatator de gutza,$$ ,omu nu zis nik de tuning,masina e ff ok pentru primu stadiu,desi nu-s fan logan e ok,apreciez mai mult munk lui pe kre a depus-o,nu pot sa zic nik de munk depusa de tine,pun pariu k trompeta ta are tot linia stock a caroseriei si inafara de nishte prelungiri la spoilere si ce briz-briz-uri mai ai tu pe acolo nu se ridica nici makr pana la nivelu domnului cu loganu,asha ca nu-ti mai etala NE_cunostintele in legatura cu munk altora!!ai cu ce te lauda,motor ceva putere sau finetze la imbinari(nu prea aveti voi cu ce va lauda la capitolu asta--1300,1310,1400,si ce mai e,dekt cu ff multa munk).ha cu servus si mai documenteaza-te pana sa critici pe cineva.nu $$(bani mah adik-gutza)face un tuning adevarat,poti sa ai si sa faci un kitsch!sustinatori ceva la parerea mea?
FuriaOarba is offline   Reply With Quote
Old 11-12-07, 07:45   #60
MisterYo_25

Stage 3
 
MisterYo_25's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 83
Default Re: loganul meu PSS

Quote:
Originally Posted by FuriaOarba View Post
ma asculatator de gutza,$$ ,omu nu zis nik de tuning,masina e ff ok pentru primu stadiu,desi nu-s fan logan e ok,apreciez mai mult munk lui pe kre a depus-o,nu pot sa zic nik de munk depusa de tine,pun pariu k trompeta ta are tot linia stock a caroseriei si inafara de nishte prelungiri la spoilere si ce briz-briz-uri mai ai tu pe acolo nu se ridica nici makr pana la nivelu domnului cu loganu,asha ca nu-ti mai etala NE_cunostintele in legatura cu munk altora!!ai cu ce te lauda,motor ceva putere sau finetze la imbinari(nu prea aveti voi cu ce va lauda la capitolu asta--1300,1310,1400,si ce mai e,dekt cu ff multa munk).ha cu servus si mai documenteaza-te pana sa critici pe cineva.nu $$(bani mah adik-gutza)face un tuning adevarat,poti sa ai si sa faci un kitsch!sustinatori ceva la parerea mea?
vai u.. te-ai trezit.. si u.. dupa...12524ani.. sa raspunzi commentului.. meu..!ti-a dat o ciunga PSS..?))in alt rand d idei.. in afara d schimbarile.. care le-am adu daciei mele.. schimbari mentionate mai sus...d u.. cateva din ele.. am adus adus chimbari si la interior... si am schimbat si motorul ku unul d golf 2.... da' nu meriti tu atata osteneala.. sa-ti dau tie detaliii ..!ink ceva .. nu asc manele...))si niki nu am nimik ku maneau sau manelistii.... oricum.. shtiu tipul d oamenii k u... sunteti. invidiosi p ei.. )) !u asc in continuare... muz po****ra... balade plm..)!bft...
MisterYo_25 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -