Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 08-05-13, 09:02   #16
Cred

Stage 5
 
Cred's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 378
Default Re: salutare baieti !

Vazut, placut, ramas fan.
Chiar daca masina a stat mult pe bara, aseara nu ne-a dezamagit , sunt multe de facut, dar se vor face pe parcurs. Am auzit ceva de o aprindere si curatare pana la tabla, dar nu zic mai mult :P
Cred is offline   Reply With Quote
Old 08-05-13, 22:53   #17
kardan

Stage 3
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 76
Default Re: salutare baieti !

Quote:
Originally Posted by Cred View Post
Vazut, placut, ramas fan.
Chiar daca masina a stat mult pe bara, aseara nu ne-a dezamagit , sunt multe de facut, dar se vor face pe parcurs. Am auzit ceva de o aprindere si curatare pana la tabla, dar nu zic mai mult :P
multumesc pt apecieri, planuri de viitor sunt multe,dar nu vreau sa vorbesc inainte
kardan is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 00:00   #18
CyPz

Stage 5
 
CyPz's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 1,063
Default Re: salutare baieti !

Fratelo, nu mai misti nimic?
CyPz is offline   Reply With Quote
Old 19-05-13, 16:52   #19
Cred

Stage 5
 
Cred's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 378
Default Re: salutare baieti !

Ultima data cand am vazut masina era trasa pe dreapa, cam prafuita de la atata stat....
PS: kardan ma intra si tu pe mess.
Cred is offline   Reply With Quote
Old 22-05-13, 19:19   #20
AdrianDemir

Stage 1
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 16
Default Re: salutare baieti !

Quote:
Originally Posted by Cred View Post
Ultima data cand am vazut masina era trasa pe dreapa, cam prafuita de la atata stat....
PS: kardan ma intra si tu pe mess.
sory , iar am ramas fara calculator .... pot intra rar de pe un alt calculator , masina a primit o masca si o pereche de proiectoare frumoase , momentan are mari probleme cu sistemul de racire , urmeaza sa-i schimb garnitura de chiuloasa si pompa de apa , rag daca stie cineva de vreun delco de golf 2 sa lase un nr cv ... si un electro ventilator ca cele de pe papucurile 1,9 .....
AdrianDemir is offline   Reply With Quote
Old 08-01-14, 04:00   #21
adonis.

Stage 1
 
Join Date: Jan 2014
Posts: 13
Default Re: salutare baieti !

Quote:
Originally Posted by AdrianDemir View Post
sory , iar am ramas fara calculator .... pot intra rar de pe un alt calculator , masina a primit o masca si o pereche de proiectoare frumoase , momentan are mari probleme cu sistemul de racire , urmeaza sa-i schimb garnitura de chiuloasa si pompa de apa , rag daca stie cineva de vreun delco de golf 2 sa lase un nr cv ... si un electro ventilator ca cele de pe papucurile 1,9 .....
masina a ajuns la mn , s-au schimbat o multime la capitolul motor si cam atat , atat ma intreseaza , este papuc ...... sa munceasca!!! topicul se poate inchide . Multumesc 4 tuning
adonis. is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -