Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 28-06-13, 21:47   #61
Wally ZPM

Stage 3
 
Wally ZPM's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 123
Default Re: Golanul meu 1.5 dCi :)

numi dai mie bordul??
Wally ZPM is offline   Reply With Quote
Old 28-06-13, 22:24   #62
AG-97-GDF

Stage 2
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 58
Default Re: Golanul meu 1.5 dCi :)

Quote:
Originally Posted by Wally ZPM View Post
numi dai mie bordul??
Fa-mi o oferta si tin cont si de tine ca deja am multe elemente rezervate, poate o dezmembrez , la ora actuala este asa cum se vede in poze.
AG-97-GDF is offline   Reply With Quote
Old 29-06-13, 18:45   #63
crazyfornova

Stage 5
 
crazyfornova's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,479
Default Re: Golanul meu 1.5 dCi :)

As fi interesat de usa dreapta fata, cheala sau cu ce e pe ea acum. Masina este albastru egee de uzina, sau e alta nuanta de albastru? Fa-mi un pret.
__________________
1,6 16v japaneese
crazyfornova is offline   Reply With Quote
Old 30-06-13, 11:47   #64
AG-97-GDF

Stage 2
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 58
Default Re: Golanul meu 1.5 dCi :)

Quote:
Originally Posted by crazyfornova View Post
As fi interesat de usa dreapta fata, cheala sau cu ce e pe ea acum. Masina este albastru egee de uzina, sau e alta nuanta de albastru? Fa-mi un pret.
Este albastru egee dar culoarea in care este vopsita masina este de pe paleta Renault (Clio Rs) nu este diferenta mare Dacia - Renault , sesizabil in soare ca este recent facuta. Are oglinda MCV inclusa - electrica - incalzita - vopsita in aceeasi culoare, bandoul la fel, pe interior are panou ph2 Laureate si in lateral dreapta sus unde era reglajul manual de oglinzi are un twitter audio Clarion , manerul de la interior este argintiu si cam atat .. si geamul electric cu macara . Cam asta include usa . Luni iti pot da un raspuns ca ma duc la asigurari sa vedem daca mi-au aprobat ordinul de plata.
AG-97-GDF is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -