Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-12, 17:54   #196
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia Reborn

Quote:
Originally Posted by viocarabus View Post
cata_golf,am o surpriza pentru tini,pui paie pe foc,faci draci la lume.Daca ai cunostinte de dacia 1300,la cum vorbesti de ea mai zic. Acum ca tot am luat BAN din cauza ta,hai sa terminam discutia care ai inceput cu mine!! Economii cum zici,nu am bagat toate in masina si ca sa vezi cum stai si cu cine vrb vezi citi bani face astea!!
Poate ti le montezi pe masina sa te lauzi ca ai linie audio "smecherie".
Tot taran ai ramas....
BlueAngel is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 19:14   #197
Alex1300BV

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 116
Default Re: Dacia Reborn

Daciile cu "masca subtire" aveau portbagaj ca acesta....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dd02.jpg
Views:	186
Size:	37.4 KB
ID:	2509174  
Alex1300BV is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 19:14   #198
viocarabus

Stage 5
 
viocarabus's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 345
Default Re: Dacia Reborn

cata_golf, nu am nimik cu tine din contra,toti aici suntem prieteni indiferent de ce spune unul si altul!! Si mersi ce ai zis privind masina!! Bafta
viocarabus is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 19:18   #199
OnlyHate

Stage 5
 
OnlyHate's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 304
Default Re: Dacia Reborn

Quote:
Originally Posted by Alex1300BV View Post
Daciile cu "masca subtire" aveau portbagaj ca acesta....
nu cred ca se indura dupa ce a fost vopsita sa mai dea gauri ptr ornament.
OnlyHate is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 19:28   #200
viocarabus

Stage 5
 
viocarabus's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 345
Default Re: Dacia Reborn

Alex1300BV, crezi ca io nu stiu ce ornament avea capota de spate!!
viocarabus is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 19:28   #201
viocarabus

Stage 5
 
viocarabus's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 345
Default Re: Dacia Reborn

OnlyHate cine a zis ca gauresc capota?
viocarabus is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 19:36   #202
viocarabus

Stage 5
 
viocarabus's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 345
Default Re: Dacia Reborn

BlueAngel, smekere de Ford Capri.vezi ca cum se face litru de benzina 7lei si tot in garaj il tii si te lauzi Trimitel la plimbare sa vedem ce poate!! Mersul pe jos face bine la digestie Linie audio zici aa esti praf mei metre!!
viocarabus is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 19:50   #203
Alex1300BV

Stage 3
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 116
Default Re: Dacia Reborn

Stiu ca stii ce portbagaj avea modelul cu "masca subtire" dar eu te intrebam in mod indirect de ce ai preferat un portbagaj cu aripioara, pe care de altfel, nu se poate monta ornamentul chiar daca ai vrea...
Alex1300BV is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 20:29   #204
viocarabus

Stage 5
 
viocarabus's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 345
Default Re: Dacia Reborn

Alex1300BV,am si io ornamentul ala asa era pe masina,dar am renuntat la el si capota! La-m dat odata jos si am gasit si rime akolo!! NUmai imi trebe asa ceva.
viocarabus is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 20:33   #205
viocarabus

Stage 5
 
viocarabus's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 345
Default Re: Dacia Reborn

Salut,CataCJ ce mai zici !! Cit am tras de proprietar sa le vinda,dar stii cind vrei un lucru faci toate aleea!!
viocarabus is offline   Reply With Quote
Old 29-07-12, 23:02   #206
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia Reborn

Quote:
Originally Posted by viocarabus View Post
Salut,CataCJ ce mai zici !! Cit am tras de proprietar sa le vinda,dar stii cind vrei un lucru faci toate aleea!!
Ai pus si fundu la bataie doar sa le iei ? Asa dedicat esti daciei ? Sa iti tatuezi emblema dacia in frunte sa nu te deoache lumea la volanul "rabei".
BlueAngel is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 00:00   #207
viocarabus

Stage 5
 
viocarabus's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 345
Default Re: Dacia Reborn

Ford Capri, mai are ITP masina aia mei ,cred ca nici nu stii cum arata o statie ITP asa ca DACIA e masina pe linga cotetul ala mei!! Apropo am auzit ca in vara asta va trage astia gaze sa nu te mai cari cu butelia saracule
viocarabus is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 00:12   #208
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia Reborn

Quote:
Originally Posted by viocarabus View Post
Ford Capri, mai are ITP masina aia mei ,cred ca nici nu stii cum arata o statie ITP asa ca DACIA e masina pe linga cotetul ala mei!! Apropo am auzit ca in vara asta va trage astia gaze sa nu te mai cari cu butelia saracule
Gogule mai exista si alte masini in lume inafara de Dacie.Nu cred ca ai geamuri la Raba aia si nici aerisire sa iti oxigenezi creierul.Ne-ai albit la OO cu celebra ta Dacie pe care ai "RESTAURAT-O" si ca iti dau lacrimile si esti ud fleasCA CAnd o vezi.Baga-ti mintile in cap gogutule ca o sa ajugi ca ala din reclama "dincolo era mai ietin" in camasa alba cu maneci lungi inodate la spate,dar ai cea mai smechera dacie din lume cum asa vopsea nu mai gasesti si asa linie doar aia care trag pe nas mai au .
Sa fi iubit daciotule
__________________
REN-u' !
BlueAngel is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 10:09   #209
viocarabus

Stage 5
 
viocarabus's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 345
Default Re: Dacia Reborn

Ford Capri,ba inaptule esti bolnav mei ori te bati cu pliciul de muste pe buci, cit ai gindit tu ba saracule sa scrii asa ceva,in final date in garajul ala care stai toata ziua si o iei, esti spart rau,cu cotetul ala. Daca DACIA e rabla,aaa vezi cu cotetul(1969-1974) ala cind iesi la plimbare ai grija sa nu ramai fara acte la masina,Ia ti bicicleta butelie Sunt sigur ca ai uitat cum e sa conduci pe sosea fara probleme,sa te opreasca militia,daca te opreste,esti gata pa la revedere, platforma e prietena ta
viocarabus is offline   Reply With Quote
Old 30-07-12, 12:30   #210
Ja_Rule

Stage 5
 
Ja_Rule's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 2,622
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
[Oltcit]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[Dacia Rally Team]
[VW]
Default Re: Dacia Reborn

Daca incep, probabil voi doi si inca cateva generatii ale voastre nu mai vede 4tuning... regret ca noi moderatorii trebuie sa ne simtim ca niste jandarmi intre voi... pacat de varsta voastra, nu dati dovada decat de incompetenta verbala intr`o comunitate... daca nu sunteti in stare sa postati ce trebuie, va invit pe alte forumuri unde se accepta injurii si mostre de ADN pe ochii celorlalti ... pot sa afirm cu tarie ca ma aflu pe cel mai josnic topic de pe 4Tuning... pacat de munca depusa si investitia facuta in masina asta ...
__________________
Berlină 1310 decocostârcită B 79 L E M ... Member of : Dacia Rally Team Motorsport ...
Regulamentul secţiunilor comerciale...Reguli generale pe forumul 4TuningRO...Feedback Dacia...Esenţial: scrieţi corect în limba română



"Suntem atât de răi incât ne ardem si intre noi"

Funerare auto (tractari)

0765.324.707 / 0765.948.147
Ja_Rule is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -