Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-12, 09:26   #31
Thomas Everywhere

Stage 5
 
Thomas Everywhere's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,416
Default Re: dacia berlina cj81cnc

Quote:
Originally Posted by cj19cnc View Post
Ms tare mult nici nu am de gand sa o vind deoarece am vreo 130000km cu ea si inca credema nu am umblat la motor deloc merge fff bine.......la dacie ii kk cu impozitu da la bmw ma omoara.......dar n`am ce face....Bafta si Tie in Continuare cu jucaria ta....
motoarele sunt bune daca ai grija de ele si le faci la timp toate schimburile si bagi calitate...eu m-am convins...chiar daca platesti mai scump, dar e mai bun daca vrei sa te tina. Eu pe fosta dacie am avut motor 1.6 de papuc si mergeam si sport cu ea de multe ori, dar ii bagam numai ulei si aditivi de calitate si nu m-a lasat niciodata...am vandut-o unui pusti si a facut-o pachet, iar motorul e la un prieten pe un papuc, merge si azi )
__________________
I live my life at the quarter mile the time, nothing something else matters.
For ten seconds or less...I'm Free!!!
Thomas Everywhere is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 17:03   #32
cj19cnc

Stage 2
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 49
Default Re: dacia berlina cj81cnc

SARBATORII FERICITE LA TOATA LUMEA.
cj19cnc is offline   Reply With Quote
Old 02-05-12, 20:41   #33
uN_DuC

Stage 5
 
uN_DuC's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 421
Default Re: dacia berlina cj81cnc

salut, duminica de la ora 17 in parcarea de la iulius mool de jos de langa lac se face intalnire .... te asteptam !
uN_DuC is offline   Reply With Quote
Old 02-05-12, 22:25   #34
cj19cnc

Stage 2
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 49
Default Re: dacia berlina cj81cnc

Quote:
Originally Posted by SOLENZAXJG View Post
Super daciuta sa ai noroc de ea in continuare.Prietenul tau mai faci prelungiri cum ai tu si alte modele ca sunt interesat si eu de niste prelungiri pentru solenza.
Nush sigur posibil sa mai faca nu am vb cu el de multa vreme....
cj19cnc is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -