Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 08-04-12, 16:09   #286
ZaNe94

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 725
Default Re: Inca un logan low...:D

foarte fain a iesit, insa ar merge niste triple cu sticla de la semnalizare alba
ZaNe94 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 16:41   #287
b-09-sjg

Stage 4
 
b-09-sjg's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 198
Default Re: Inca un logan low...:D

multumesc!!!! am sa pun lupe in faruri,stopurile si semnalele laterale probabil le voi face negre plus plafonul,inca ma mai gandesc
b-09-sjg is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 16:42   #288
Dany_DNY

Stage 4
 
Dany_DNY's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 176
Default Re: Inca un logan low...:D

nu face plafonul negru :P ... a trecut "moda" asta demult !
Dany_DNY is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 17:40   #289
ynp_46
Dacia Driver

Stage 5
 
ynp_46's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,590
Member of:
[DACIA]
Default Re: Inca un logan low...:D

Suspensia este lasata de tot? ce et, j si ce dimensiune de anvelope ai? vreau sa imi cumpar si eu reglabila.
ynp_46 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 19:01   #290
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: Inca un logan low...:D

Pacat de banii cheltuiti, de ideile pe care le vroiai puse in practica , de munca si chinul tau. Data viitoare sa-ti alegi mai atent prestatorii de servicii ! Stii vorba aia cu pomu' laudat sau cu ce e ieftin e si bun..
__________________
Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!
My KYS
Comercializare suspensii pe aer, custom: FB Airride Custom Romania office@suspensiipeaer.ro


LIKE PLS : https://www.facebook.com/pages/Airrid...5062914?ref=hl

www.suspensiipeaer.ro
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 20:56   #291
b-09-sjg

Stage 4
 
b-09-sjg's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 198
Default Re: Inca un logan low...:D

Quote:
Originally Posted by ynp_46 View Post
Suspensia este lasata de tot? ce et, j si ce dimensiune de anvelope ai? vreau sa imi cumpar si eu reglabila.
Nu este lasata la maxim suspensia,jantele au 8 j 205 40 17 , et-ul nu il stiu.reglabila e de clio 2 dar am auzit ca au fabricat si de logan si e undeva la 12 mil
b-09-sjg is offline   Reply With Quote
Old 08-04-12, 20:57   #292
b-09-sjg

Stage 4
 
b-09-sjg's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 198
Default Re: Inca un logan low...:D

Quote:
Originally Posted by B-61-KYS View Post
Pacat de banii cheltuiti, de ideile pe care le vroiai puse in practica , de munca si chinul tau. Data viitoare sa-ti alegi mai atent prestatorii de servicii ! Stii vorba aia cu pomu' laudat sau cu ce e ieftin e si bun..
sper sa se rezolve totul si sa nu mai apara probleme
b-09-sjg is offline   Reply With Quote
Old 09-04-12, 19:00   #293
marius3030

Stage 5
 
marius3030's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 3,061
Member of:
[Fiat]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: Inca un logan low...:D

foarte frumoasa!totusi sunt de parere ca buzele treb polish-ate!
plafonul lasa-l asa mai bn!stopurile merita o folie si cam atat cred!
spor la treaba in contiinuare!!!
__________________


/// E39


www.e39.ro
marius3030 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-12, 12:48   #294
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: Inca un logan low...:D

-1 . Ca sa le polisezi si sa arate bine, trebuie sa ai buza mult mai mare ca cele pe care le are cum. Mie-mi place mult cum arata jantele, in forma finala!
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
Old 10-04-12, 17:18   #295
b-09-sjg

Stage 4
 
b-09-sjg's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 198
Default Re: Inca un logan low...:D

jantele raman asa,arata foarte bine,parerea mea si dupa cum a zis si kys-ul buza e mica si nu este de efect
b-09-sjg is offline   Reply With Quote
Old 13-04-12, 00:09   #296
cata_kevi

Stage 5
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 458
Default Re: Inca un logan low...:D

Draga Kisule.. in primul rand respectele noastre pt banii cheltuiti si pt o masina facuta cu bun gust nu te cunoastem personal insa nu inteleg de ce te bagi mereu . oare nu lucreaza toti ca Ghetto? crezi ca doar el face miracole..sunt si altii care nu se fac cunoscuti prin 4tuning etc si poate sunt mai buni ca toti la un loc... daca ai vb cu Zezu.poate ti a spus... problema va fi remediata,ba mai mult,dupa Sarbatori va veni la atelier si se va curata portiunea cu probleme.. atunci vom vedea cine este de vina..ori ""prestatorii de servicii"" ori vopsitorii! Poate dupa aia iti vei da seama ca nu e frumos sa barfesti si sa critici lumea pe la spate.Tu ai impresia ca asta e singurul Logan sau singura masina facuta de noi.. nu crezi ca ceva este in neregula? doar Zez sa fi avut ghinionu asta?crezi ca nu e aceeasi fibra si rasina ? O seara buna iti dorim si Sarbatori Fericite! nu o lua in nume de rau dar...

Quote:
Originally Posted by B-61-KYS View Post
Pacat de banii cheltuiti, de ideile pe care le vroiai puse in practica , de munca si chinul tau. Data viitoare sa-ti alegi mai atent prestatorii de servicii ! Stii vorba aia cu pomu' laudat sau cu ce e ieftin e si bun..
cata_kevi is offline   Reply With Quote
Old 13-04-12, 00:30   #297
b-09-sjg

Stage 4
 
b-09-sjg's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 198
Default Re: Inca un logan low...:D

hai sa zic ceva...ghetto pt kys e ca d-zeu...asa zic si uni dintre prieteni lui si nu dau nume.sper sa nu apara discutii aici.si custom garage face treaba buna,la mn a fost o intaplare,un ghinion.si bara diin fata a lui kys are defecte dar are multe atuuri ca sa o mai vada lumea.salut
b-09-sjg is offline   Reply With Quote
Old 13-04-12, 00:35   #298
cata_kevi

Stage 5
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 458
Default Re: Inca un logan low...:D

Quote:
Originally Posted by B-61-KYS View Post
-1 . Ca sa le polisezi si sa arate bine, trebuie sa ai buza mult mai mare ca cele pe care le are cum. Mie-mi place mult cum arata jantele, in forma finala!
Quote:
Originally Posted by B-61-KYS View Post
Pacat de banii cheltuiti, de ideile pe care le vroiai puse in practica , de munca si chinul tau. Data viitoare sa-ti alegi mai atent prestatorii de servicii ! Stii vorba aia cu pomu' laudat sau cu ce e ieftin e si bun..
Quote:
Originally Posted by b-09-sjg View Post
hai sa zic ceva...ghetto pt kys e ca d-zeu...asa zic si uni dintre prieteni lui si nu dau nume.sper sa nu apara discutii aici.si custom garage face treaba buna,la mn a fost o intaplare,un ghinion.si bara diin fata a lui kys are defecte dar are multe atuuri ca sa o mai vada lumea.salut
Zez... nu e vb de cearta doamne fereste.. este prima data cand ma bag.sa zic asa.peste topicul cuiva.. nu m a interesat niciodata de masina cuiva strict legat de topicuri sau stiu io ce... nu am treaba nici cu ghetto nici cu el.. nu i cunosc personal atat ma deranjeaza cand vad ca unii nu au ce face si incep sa jigneasca pe aici(prestatori de servicii).. etc.. o seara buna va doresc
PS: dUPA Paste vom vedea ce si cum isi ia bobarnacele
cata_kevi is offline   Reply With Quote
Old 13-04-12, 08:50   #299
B-61-KYS

Stage 5
 
B-61-KYS's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,095
Member of:
[DACIA]
[Ghetto Cult]
Default Re: Inca un logan low...:D

V-ati flambat degeaba. Prestatori de servicii sunt si cei de la Custom Garage dar si cei care au vopsit finisat si cei care au vopsit. Nu cunosc cine a facut greseala ( specialitatea mea e alta) dar stiu sigur ca este undeva s-a facut o mare eroare. Eu am spus-o direct, pe site, nu "pe la spate".
Pot sa-mi dau cu parerea despre fibra si lucratul ei, intrucat am o masina la care s-a lucrat in fibra f mult. Daca eram bazat pe motoare, postam cu totul si cu totul in alta parte.

ps. Astept sa-mi arati defectele de finisare/vopsire de pe intreaga mea masina! (exceptie micile zgarieturi facute de curiosi)
ps2. Mihai nu e ca un D-zeu ptr mine. El a facut un lucru ptr ce a fost platit. Un lucru il stiu sigur : o data facut acel lucru, nu m-am mai dus la el la "refacut".
ps3. Inca astept sa vad o masina lucrata complet de Custom Garage, reprezentativa....
B-61-KYS is offline   Reply With Quote
Old 13-04-12, 10:13   #300
expres
Renault Driver

Stage 5
 
expres's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,028
Member of:
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Inca un logan low...:D

ti am vazut si eu masina parcata la billa ... m`am oprit o secunda sa o admir ...

jantele le ai cumva de pe un opel vectra ? erau albe inainte ?
parca am vazut niste umflaturii unde erau bandourile...
__________________
clio on 16" .... need moar low
expres is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -