Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > DACIA > Masina mea Dacia

Reply
 
Thread Tools
Old 01-10-12, 11:22   #1141
4tuni

Stage 3
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 149
Member of:
[Opel]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Sa-mi sugi **** toata fraere
frate mie mi-ai trimis mesaj si m-au spus ca m-au penalizat ca am jignit pe zmeii astia care se cred ei atotstiutori si dau sfaturi de tot rahatul,,,,,daca x imi spune sa imi vopsesc masina cu 100000000000000 de euro eu trebe sa ascult de ei ca asa vrea p...a lor,,,,,
de toata jena,,,,numai vedete pe aici
dl boss din partea mea tot respectul
4tuni is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 11:26   #1142
BlueAngel
Dacia Driver

Stage 5
 
BlueAngel's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,048
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
copilu cand o sa am masina atohtona lucru care nu se va intampla niciodata! o sa mi-o vopsesc cu 1000 ron, daca vrei sa vopsesti o masina nu-i vopsesti doar exteriorul..o desfaci pana la ultimul surub daca te lauzi ca ti la masina ta si pui suflet in ceea ce faci! HUY lucrul asta astepta sas-i stranga bani pentru a o vopsi meserie nu la nenea dupa blocuri in garaj!...atat nu va pute-ti gandi? si pana la urma chiar daca nu si-ar vopsio e problema lui ce face cu masina lui personala! nu a noastra!
Grea limba romana?

Quote:
Originally Posted by SOLENZAXJG View Post
Ma desteptul tu de unde stii ce am eu si cum am eu.Lui ii trebuie 80 de pagini sa prezinte ce o facut el care la poate prezenta in 30 pagini.Si daca te apuci de modificari ai si bani sa le faci nu anul asta pui flanse 4x100 si peste 2 ani cumperi jante si vopsesti cu spray la aripi si ai facut si tu.Dacia asa nu o sa mai faca multe modificari pariu cu voi.
Intr-un fel ai dreptate intr-un fel au si ei dreptate e masina lui poate sa ii faca ce vrea sa ii puna si aripi e treaba lui.Nu a deschis acest thread ca sa primeasca sfaturi ci doar sa ne arate ce modificari face el si sa primeasca laude.Din partea mea bine ca face ceva dar face prea multe si nu termina nimic.

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Ba da ce plm e treaba ta ce fac eu si cum fac eu ? Veziti in plm de forasu tau si lasa pe alti sa-si faca masinile cum vor ei.E problema mea ce fac,va-ti ajuns toti si acum comentati despre x,y,z
Cum ziceam mai sus,nu poti avea parte numai de laude in plus este un forum public,ai acceptat ca toata lumea sa poata posta pareri bune si rele de cand ti-ai facut threadul.Fi om cu mintea la locul ei,rationalizeaza si fi mai calm,te ataci mult prea repede.Daca vrei laude pune lucrurile la punct pe ea sa fie totul la locul lui sa fie prins bine,sa te hotarasti la o pereche de jante si apoi sa faci ceva cu exteriorul,nu trebuie vopsea de 1232345 de euro si facut in cel mai smecher service ca sa iasa bine.Intereseaza-te la mai multi vopsitauri si vei vedea ca mai sunt unii care lucreaza si acasa si poti negocia cu ei si banii juma inainte juma cand e totul gata.Din nou un sfat NU TE MAI ATACA ATAT ! Masina are potential dar trebuie sa iei fiecare lucru in parte altfel nu o vei termina niciodata.

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Sa-mi sugi **** toata fraere
Abtine-te si la comentarii de genu...dai dovada de imbecilitate.
__________________
REN-u' !
BlueAngel is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 11:27   #1143
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by 4tuni View Post
frate mie mi-ai trimis mesaj si m-au spus ca m-au penalizat ca am jignit pe zmeii astia care se cred ei atotstiutori si dau sfaturi de tot rahatul,,,,,daca x imi spune sa imi vopsesc masina cu 100000000000000 de euro eu trebe sa ascult de ei ca asa vrea p...a lor,,,,,
de toata jena,,,,numai vedete pe aici
dl boss din partea mea tot respectul
Sincer 4tuni numai ma intereseaza daca ma penalizeaza sau nu ,deja am vazut care cum este treaba in ziua de azi aici pe forum,am vazut cum si moderatori mi-au inchis topicul la cere....foarte activi,am vazut cum comenteaza toti de masina altora dar pe-a lor nu si-o vad,in fine .Multumesc pentru aprecierea ta.

INCA ODATA REPET UN MODERATOR CARE MAI SUPRAVIETUIESTE PEACI PE FORUM ROG SA-MI INCHIDA TOPICUL LA CERERE
__________________
https://forum.4tuning.ro/imagehosting/3380454a90745181e.gif
Nu goni mai tare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare
https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...ml#post3738973

Dacia Rally Team
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
Detali despre DACIA HUY se pot gasi pe Facebook
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 11:35   #1144
4tuni

Stage 3
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 149
Member of:
[Opel]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Sincer 4tuni numai ma intereseaza daca ma penalizeaza sau nu ,deja am vazut care cum este treaba in ziua de azi aici pe forum,am vazut cum si moderatori mi-au inchis topicul la cere....foarte activi,am vazut cum comenteaza toti de masina altora dar pe-a lor nu si-o vad,in fine .Multumesc pentru aprecierea ta.

INCA ODATA REPET UN MODERATOR CARE MAI SUPRAVIETUIESTE PEACI PE FORUM ROG SA-MI INCHIDA TOPICUL LA CERERE
astia vor sa aibe pe aici numai bijuterii de masini,,,,,,cred ca noi nu avem ce cauta cu rablele noastre pe aici,,,,,
4tuni is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 12:43   #1145
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by 4tuni View Post
astia vor sa aibe pe aici numai bijuterii de masini,,,,,,cred ca noi nu avem ce cauta cu rablele noastre pe aici,,,,,
nu doar bijuteri ar fi absurd! dar fiecare si-o face dupa bunul plac si dupa finantele din buzunar! e si normal ca sa ai comentari pro si contra!...doar citesti si treci cu vederea care nu-ti plac! fara a se ajunge la injuri
__________________
Wir Lieben Autos
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 14:28   #1146
valy1233
Dacia Driver

Stage 5
 
valy1233's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1,590
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

cristi,parca inchideai topiul,ce faci acum?le raspunzi?
valy1233 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 14:29   #1147
Crisskro

Stage 5
 
Crisskro's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 574
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Cand iti pui masina pe un forum public, te astepti si la pareri pro si contra. Si multumesti tuturor. In nici un caz te apuci sa ii injuri pt ca isi dau cu parerea.

Mie mi s-a parut lucru haotic la masina. Dar ce stiu eu.
Crisskro is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 14:32   #1148
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by valy1233 View Post
cristi,parca inchideai topiul,ce faci acum?le raspunzi?
Am cerut a doua ora lucrul asta dar na....daca nici-un moderator nusi mai face treaba,nu le mai raspund oricum m-am saturat de ei.
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 23:17   #1149
chyryCRY

Stage 5
 
chyryCRY's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,646
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
din cate stiu eu cand vrei sa faci o treaba o faci calumea eu il scuip pe ala in gura care face comparatie intre un vopsit profesional care costa in jur de 1000 euro si pensionarul ala bacsit de tigari de ucraina si nespalat care vopseste masini din plictiseala! vedeti-va de treaba copii
Ideea e ca nu toti ne permitem o voxea de 1000e,ai ramane placut impresionat sa vezi cate bijuterii au fost vopsite la astfel de "nea" ... si spunea cineva ca trebuie sa fi nebun sa dai 1000e sa vopsesti o dacie ... ii dau dreptate. bafta
chyryCRY is offline   Reply With Quote
Old 01-10-12, 23:55   #1150
Lucian MC

Stage 5
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 446
Member of:
[DACIA]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Ideea principala cand vine vorba de vopsitorie e asta. Cat timp ai o masina de circulat zilnic nu are rostul economic sa bagi bani ca prostul in vopsea cand risti oricand sa tio zgaraie s-au sa ti-o faca varza vreunul in parcare. Ideea principala este ca nu toti avem parte de garaje si de surse de bani mai puternice. Eu am strans 3 ani piese la mecanica ca sa o fac odata cap coada pe a mea si da am strans cam toti banii fara iesit cu prietenii la o bere ,un mic ceva... Ideea este ca unii din noi mai facem si compromisuri si chiar nu ne place faptul ca unii carcotasi nu isi vad de viata lor s-au nu se uita ca pe dinafara e vopsit gardul inauntru ii leopardul. Sunt cativa aici care au masinile jos palaria cum este cea a lui popasan s-au altele dar sa nu uitam ca sunt masini de duminica nu daily. Proiectul masinii astea este ok doar ca unele detalii trebuiesc puse la punct pentru comfortul si siguranta ta . Restul tablelor se fac.
Lucian MC is offline   Reply With Quote
Old 02-10-12, 09:11   #1151
uN_DuC

Stage 5
 
uN_DuC's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 421
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

credeam ca doar mie mi se sterg posturile .....
dute fa curat in masina djboss ca esti mai castigat decat sa intrii pe forum
uN_DuC is offline   Reply With Quote
Old 19-03-13, 05:05   #1152
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

hai fratelo posteaza o poza asa macar de ciuda cum noua infatisare a bolidului! sa nu postez eu sa te dau de gol! sa vada lumea ca ai luat-o pe drumul cel mai bun
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 19-03-13, 09:57   #1153
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
hai fratelo posteaza o poza asa macar de ciuda cum noua infatisare a bolidului! sa nu postez eu sa te dau de gol! sa vada lumea ca ai luat-o pe drumul cel mai bun
la timpu potrivit
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 19-03-13, 12:02   #1154
bujuKYL

Stage 5
 
bujuKYL's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 3,796
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

jur ca te dau de gol
bujuKYL is offline   Reply With Quote
Old 19-03-13, 12:06   #1155
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Dacia 1310 HAI HUY

Quote:
Originally Posted by bujuKYL View Post
jur ca te dau de gol
poate pun deseara mai multe poze, cu toate operatiunile facute.
DJBOSS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -