Quote:
Originally Posted by ESPinoza
mk3 sau mk4?
|
mk4 dupa cum au zis si baietii
Quote:
Originally Posted by BT 87 YVI
da mk4... frumosa deci nu mai imi iau eu mk4 de acum sper la un nissan silvia iar daca apare si din ala fac tot c pot si imi iau Skyline GT-R dar nu asta ultimul model ca e urat tare
|
Daca zici ca Skyline GT-R modelu nou e urat .....#-o nu se discuta gusturile , dar a fost votata cea mai frumoasa masina scoasa de nissan si cea mai reusita , e bestiala

nu ca m-as lua dupa nu stiu ce reviste , dar e beton tare de tot masina