19-12-08, 19:12
|
#436
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
Eu l-am vazut si sus la Poiana Izvoarelor daca stiti unde e... mi-era mie frica sa nu ating pe acolo cand am urcat, nu stiu cum Dumnezeu a urcat ala... Fiind oleaka bat l-am intrebat in cat timp face suta  )) a zis 4,2
|
|
|
20-12-08, 10:41
|
#437
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: mashini de prin botosani
Daca tot era bat, de ce nu i-ai cerut masina pt o tura sau de tot?  )
|
|
|
20-12-08, 13:37
|
#438
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 313
|
Re: mashini de prin botosani
pozele nu sunt extraordinare dar se intelege ....  astea sunt cele mai reusite ,eram si eu nu prea treaz...
Last edited by VBogdan; 20-12-08 at 13:42.
|
|
|
20-12-08, 20:45
|
#439
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 3,249
Member of: [Colectionar Machete]
|
Re: mashini de prin botosani
IN BOTOSANI A FOST ASA CEVAAAA?????????????????????????????????????????E MASINA MEA PREFERATA.....NU POT SA CRED CA E IN BOTOSANI.....BAIETI,VREAU POZA.....VA PLATESC SAU RAMAN DATOR CU SUC SAU BERE....LA ALEGERE......VA ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
20-12-08, 21:54
|
#440
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: mashini de prin botosani
Ce poza vrei? Ia-le pe astea de mai sus. Daca vrei poti sa imi dai o bere. Nu ma supar.
|
|
|
21-12-08, 12:41
|
#441
|
Stage 3
Join Date: Jan 2008
Posts: 99
|
Re: mashini de prin botosani
sa vezi ce patina la vatra si cum il impingeau niste tataici
|
|
|
21-12-08, 16:09
|
#442
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 3,249
Member of: [Colectionar Machete]
|
Re: mashini de prin botosani
yo.....am zis ca vreau niste poze mai clare ......si daca e in bt,unde se afla,sau in ce zona e????????????vreau sa il vad live si eu odata in viata
|
|
|
21-12-08, 17:47
|
#443
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: mashini de prin botosani
E din Iasi si vine ocazional prin BT. Poze clare nu stiu daca mai are cineva. Cine are sa puna.
|
|
|
18-01-09, 14:17
|
#444
|
Stage 2
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of: [Opel]
|
Re: mashini de prin botosani
FERRARI este al lui Danut Prisecariu, acelasi care venea si cu porche 911 pe aici etc... Este proprietarul TELEM BT , cel care va face mall-ul etc. Este posesor de Lamborghini Galardo, Porche 911 si acest Ferrari
|
|
|
18-01-09, 14:26
|
#445
|
 Stage 4
Join Date: Feb 2007
Posts: 196
|
Re: mashini de prin botosani
Nu exista proprietar cand vine vorba de Tele M. E pe actiuni si actionar majoritar nu e nici pe departe Danut asta al tau. Documenteaza-te si nu mai scrie aberatii aici
|
|
|
18-01-09, 16:45
|
#446
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
si din cate stiu e a lui unul care se ocupa cu import export nici de cum a lui prisecariu. ala are un porsche boxster, audi a8 w12 ... si mai multe printre care si o lada
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
|
|
|
18-01-09, 18:06
|
#447
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
Am vazut in seara asta Ferrari asta la mall, l-a foliat negru mat si i-a mai lasat cateva parti mici din caroserie rosii. Urat nu e, ca e ferrari.. dar...
|
|
|
18-01-09, 18:56
|
#448
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
eu cred ca e foliat nu vopsit.
|
|
|
18-01-09, 19:14
|
#449
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 655
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: mashini de prin botosani
pai am zis si eu ca e foliat nu vopsit  doar n-o fi asa tampit.. l-ai vazut? e cam ciudat  )
eu am citit in graba ca ai zis vopsit  l`am vazut saptamana trecuta. combinatia e misto arata mai bine decat cum era inainte.
Last edited by ESPinoza; 18-01-09 at 22:30.
|
|
|
18-01-09, 20:26
|
#450
|
Stage 2
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of: [Opel]
|
Re: mashini de prin botosani
Quote:
Originally Posted by MasterCyp
Nu exista proprietar cand vine vorba de Tele M. E pe actiuni si actionar majoritar nu e nici pe departe Danut asta al tau. Documenteaza-te si nu mai scrie aberatii aici
|
da... unul din actionari e PRODAN care a avut VEGASTEL iar majoritar este DANUT PRISECARIU, Proprietarul la UVERTURA, MOLDOVA MALL, Ziarul de Iasi, Telem IASI ,etc etc. NU mai vorbi din povestile din fatza blocului, eu iti zic de la oamenii care lucreaza acolo.
|
|
|
|
|