Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 11-03-09, 18:40   #46
kir0087

Stage 3
 
kir0087's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 137
Default Re: pt cei din bt cu bmw

jaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....serios... jaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
kir0087 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 16:26   #47
vLLLad
Seat Driver

Stage 5
 
vLLLad's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 910
Member of:
[SEAT]
[VW]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Deci asa fac baietii cu BMW-uri , Fulvius? a? dupa spusele fanului BMW! deci tu nu esti fan BMW )) =))))
vLLLad is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 18:16   #48
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Doamne Doamne ceresc tata
Noi pe tine te rugam
Lumineaza a noastra minte
Lucruri bune sa-nvatam
HOT is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 19:07   #49
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by vLLLad View Post
Deci asa fac baietii cu BMW-uri , Fulvius? a? dupa spusele fanului BMW! deci tu nu esti fan BMW )) =))))
Lasa-i vllade cand se vor mai maturiza vor vedea altfel lucrurile!!pana atunci spera poate le cumpara taticul un bmw de 1000 euro sa face senzatii tari ,punand viata mai multor persoane nevinovate in pericol!!
__________________
FUL VIUS is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 19:41   #50
vLLLad
Seat Driver

Stage 5
 
vLLLad's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 910
Member of:
[SEAT]
[VW]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

DA Fulvius....dar din cauza unora ca astia care gandesc asa, sta politia in oras si face razii : te vad k esti tanar, incep sa te frece : folii, becuri,proiectoare etc...te baga in aceeasi oala cu ceilalti inconstienti
__________________

Last edited by vLLLad; 12-03-09 at 20:03.
vLLLad is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 19:55   #51
BT.04.BMB

Stage 2
 
BT.04.BMB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of:
[Opel]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by FUL VIUS View Post
Lasa-i vllade cand se vor mai maturiza vor vedea altfel lucrurile!!pana atunci spera poate le cumpara taticul un bmw de 1000 euro sa face senzatii tari ,punand viata mai multor persoane nevinovate in pericol!!
FUL VIUS, eu unu am glumit... imi pare rau daca ai inteles cu totul altceva.
BT.04.BMB is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 19:59   #52
BT.04.BMB

Stage 2
 
BT.04.BMB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of:
[Opel]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by vLLLad View Post
DA Fulvius....dar din cauza unora ca astia care gandesc asa, sta politia in oras si face razii : te vad k esti tanar, incep sa te frece : folii, becuri etc...te baga in aceeasi oala cu ceilalti inconstienti
aici ai perfecta dreptate, faza e ca , il **** pe ala amarat care si-a pus o folie sau un bec, nu pe ala de face raliuri prin oras... m-am saturat de umflati de astia cu casca. Apropo de nenea de a facut accident in fatza la spitalul judetean, este recidivist, a mai facut o data chestia asta si uite-l ca e liber pe strazi si face ce face, pana nu omoara vreun om nu-l leaga ( mai rau e ca s-ar putea sa nu il lege nici atunci ).
BT.04.BMB is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 20:01   #53
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by BT.04.BMB View Post
FUL VIUS, eu unu am glumit... imi pare rau daca ai inteles cu totul altceva.
tot ce am scris nu are legatura cu tine!!are legatura cu toti aia care cred ca bmw-urile sunt facute sa mergi doar cu viteza cu ele si altfel nu!!pt cine a condus cat de cat poate sa imi de-a dreptate ca orice masina ai avea poti merge cu viteza cu ea!!
FUL VIUS is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 20:26   #54
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by FUL VIUS View Post
tot ce am scris nu are legatura cu tine!!are legatura cu toti aia care cred ca bmw-urile sunt facute sa mergi doar cu viteza cu ele si altfel nu!!pt cine a condus cat de cat poate sa imi de-a dreptate ca orice masina ai avea poti merge cu viteza cu ea!!
Si eu vreau sa imi iau bmw da mi-am propus sa merg cat de cat normal, ca tibi (oliver's brother). Stiu ca bmw e masina puternica, dar se poate transforma si in una pentru plimbari la viteze mici daca stii sa o modifici cu bun gust, cam ca a ta. Tipul asta de bmw-uri nu iti inspira viteza si curse ilegale sau tot felul de chestii deastea. Mie mi se pare ca al tau e mai mult de expozitie.
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)


3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 12-03-09, 22:47   #55
TEO///

Stage 3
 
TEO///'s Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 99
Default Re: pt cei din bt cu bmw

bmw-ul pentru unii e o fitza nu vb despre cei de pe forum,sunt multi care spun ca ''vreau sa imi iau si eu un bmw'' ca a auzit el ca is faine de la niste pitzi de pe strada,si sunt altii care isi iau intr-adevar ca sunt puternice dar majoritate dintre ei isi iau urs sau pisicutza pt ca nu suntem asa bogati ca sa rupem masini scumpe,i-ar ursul e cea mai ieftina masina cu tractiune spate care poate face ceva senzatie,nu toate bmw urile sunt puternice 1.6,1.8, sunt foarte multe si si-o pot lua de la multe alte masini care nu au un renume asa mare ca bmw-ul,iar asta ca sunt masini ieftine, da asa e dar in bucuresti si in alte orase sunt cluburi foarte unite de bmw-isti cu tot ce trebuie sub capota care daca vii tu cu ferarri nu impresionezi absolut deloc.
TEO/// is offline   Reply With Quote
Old 13-03-09, 10:54   #56
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by TEO/// View Post
bmw-ul pentru unii e o fitza nu vb despre cei de pe forum,sunt multi care spun ca ''vreau sa imi iau si eu un bmw'' ca a auzit el ca is faine de la niste pitzi de pe strada,si sunt altii care isi iau intr-adevar ca sunt puternice dar majoritate dintre ei isi iau urs sau pisicutza pt ca nu suntem asa bogati ca sa rupem masini scumpe,i-ar ursul e cea mai ieftina masina cu tractiune spate care poate face ceva senzatie,nu toate bmw urile sunt puternice 1.6,1.8, sunt foarte multe si si-o pot lua de la multe alte masini care nu au un renume asa mare ca bmw-ul,iar asta ca sunt masini ieftine, da asa e dar in bucuresti si in alte orase sunt cluburi foarte unite de bmw-isti cu tot ce trebuie sub capota care daca vii tu cu ferarri nu impresionezi absolut deloc.
TEO fii atent pe toate forumurile !cei care isi iau ursi(e30) si vor sa scoata ceva din ele nu isi iau urs(e30) pt ca e cel mai ieftin de la bmw cu tractiune spate,ci pt ca ursul e cel mai usor si e una din cele mai bune masini pt a face senzatii!cei de pe forum(unii)cumpara un urs care costa 1500 si mai baga inca 10.ooo euro(motoare ,turbine,articulatii.etc)cei care fac treaba asta o fac din placerea de a avea o masina unicata ,facuta pe gustul lui!!fi sigur ca toti astia au pe langa ursi si masini mai noimulta bafta
FUL VIUS is offline   Reply With Quote
Old 13-03-09, 12:19   #57
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Talking Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by Wilgax View Post
Gaby nush de ce te mai chinui frate......vb ta.nu te cred nu te cred tata.K vad k iti tot cer sa le spui cati Kw are,de ce capacitate e motoru'......oricum dak stam bine sa ne gandim si luand toate BMW-urile seria 3 vechi din BT,al tau la ora actuala e cel mai tare....era LOV cu 230 de cai da aku nu mai este nici asta.....Omule bafta cu el si tine-l pana la 18 ani....stii u despre ce e vb!!!!!
LOV-ul a fost in darabani la mine acu are BT-85-SOR care la randu lui la vandut si asta....era pe net..la 3200 euro parca..DOAR ZICEAM SI EU :d
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 13-03-09, 12:44   #58
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Tu cine esti? Prezinta-ti masina si tu pe forum. Gasesti tu unde.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 14-03-09, 11:40   #59
TEO///

Stage 3
 
TEO///'s Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 99
Default Re: pt cei din bt cu bmw

da asa e,e30 e foarte manevrabil si mult mai rezistent decat modelele mai noi,iar pe strazile care le avem cu o masina mai noua, cat de cat tunata e greu de mers normal sa nu mai vb de altceva,eu cred ca se cumpara pt ca e si mai accesibila fatza de alte masini care cer mult mai multi bani pt performante,performante se pot scoate din absolut orice masina si sunt si exemple pe youtube si fara bani multi nu faci nimic,multi isi iau si stock un e30 325 12v cu autoblocand si reusesc sa faca destula senzatie.Stiu ca este periculos de facut pe strazi,dar sunt fel de fel de oameni si in toata tzara asta nu este nici un loc special amenajat,oricarui dintre noi ii place cand vede un drift sau un burn prin oras.am vb ieri cu cineva si mi-a pus intrebare ''ce senzatie ai cand vezi in oglinda ca vine un bmw din spate orice serie ar fi el si an?'' voi ce senzatie aveti?
TEO/// is offline   Reply With Quote
Old 14-03-09, 22:42   #60
baloo_cs

Stage 4
 
baloo_cs's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 294
Member of:
[VW]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Tare as vrea sa te vad ma Wilgax cum rupi tu masina si ca faci si ca spargi...de eroi suntem satuli...de aia vara asta atatea pisicute au iesit asa dramatic in decor ...pustani ca tine "FORZA BMW" "BMW RULLLZZZ: si alte expresii de 3 lei...o calca si atat...CONTROL=0....la un bmw nu e totul numai cercuri,burn,viteza...daca tu iti iei bmw numai pt asta...esti un copil tembel si un viitor donator de organe...
baloo_cs is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -