Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 07-03-09, 21:27   #31
BT.04.BMB

Stage 2
 
BT.04.BMB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of:
[Opel]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by FUL VIUS View Post
ce model pisicutza?nu cred ca te-ar ajunge mai mult de 2000 euro!referitor la acte nu ma pricep asa bine!!bafta!!!daca ai ganduri serioase mai vb cand ne intalnim!

wa FULVIUS, tu numai cu a2a te plimbi prin oras? calc-o frate nu o tine de bibelou
BT.04.BMB is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 15:30   #32
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Un BMW indiferent de cate spoilere si cate plase si neoane ii pui nu da bine.............pe BMW nu da bine tuning cu eceptia pachetului ///M care e conceput special.Un BMW arata frumos atata timp cat la exterior e simplu dar sub capota are o herghelie de caiuti de preerie!La noi in botosani au mai aparut BMW-uri frumoase.........iaca akuma isi face Misu ursuletz...........si-a mia luat arositei un 320 parca,si mai sunt numai k lumea le vede cam rar!Principiul pe care ar trebui sa se mearga la BMW este acela ca in momentu in care vrei sa iesi cu el.........nu iesi sa mergi lent si incet......BMWu e facut pt viteza si se stie.Si voi mai baieti........faceti si voi o intrunire de asta periculoasa numai cu BMW-uri....da sa fie.........una si buna!Eu unul cred ca se merita!FORTZA BMW FIE CU NOI!...........oricum vara care vine or sa mia apara BMW-uri destule in Botosani..........macar imi place knd lumea stie ce-i bun!Respect pt toti posesorii de BMW-uri din botosani.................si la cat mai multi cai putere!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 15:36   #33
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: pt cei din bt cu bmw

a si inca o remarca...............am observat de o bucata de vreme ca politia cam pune ochii pe BMW-uri dar sincer pentru senzatia care o ofera ar trebui pe unii sa-i doara direct la basca!La vara vine si la mine un 320(de preferat VANOS) si sincer am sa ma stradui da caut locuri unde voi putea intr-adevar sa am putina liniste in ce priveste cercele si burn!Imi pare rau ca la noi in botosani nu s-a reusit de atata timp sa se faca un mic club cu masini...........legalizat(bai ne int mai stam la o vorba mai facem un cerc un burn si nu ne ia garda la impins vagoane).Mor de ciuda knd vad k altii prin SV sau IS au si noi nu.....mai ales ca botosanenii au o dambla la capitolul BMW-uri!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 18:44   #34
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

)))
Nici n'am ce sa comentez la porsturile de mai sus.... )
Si 320u' nu e a lu' Marius !
Bafta!
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 19:08   #35
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Nu stiu a cui e eu pe el l-am vazut duminica asta la poligon..........unu albastru cu numere rosii de Buzau daca nu ma-nsel!Oricum.........sincer as vrea sa se faca si la noi ceva legat de intruniri in orash!Sunt suficiente locuri goale unde se poate face...............Duminica seara am fost de exemplu cu un tovaras oleak in poligon sa mai conducem si noi nitel si rapid a venit paznicu ala si ne-a luat la impins vagoane ca de ce facem raliuri.....................bai frate da poligonu ala si asa sta degeaba!Neeee...............n-ai voie.Observ ca in Botosaniu asta n-ai voie cu nimic!De o bucata de timp politia e cea mai smechera............mai da ce mi-ar place sa ne adunam toti intr-o zi fratilor sa busim o maisna de-asta si sa le f***m o mama de bataie asa sanatoasa!Eu unul sunt de parere de exemplu ca la masini suntem mai tari ca sucevenii sa mor yo si BMW-urile predomina crek 50-60%...nu xista zona unde s anu dai peste un BMW deci......................nush promit sa ma tin cu timpu s ama interesez ce s-ar putea face domle' sa avem si noi frate ce ne trebuie adica un club ceva.............va adunati dreq pe la sens giratoriu vara dati 2-3 cerce si o chiscati rapid de frica ca vine garda...............pai hai sa luam masuri si akuma la modul cel mai serios..............amenajt un loc pt noi nici chiar retras de lume........uite este acolo in capat la 1 cum cobori in vale si faci dreapta s-ajungi inspre cimitir da exact unde faci dreapta...........este frate o cladire acolo si spatiu suficient sa s-adune toti cu masini tuning si ce mai vreti voi................adik eu zic ca se poate si la noi de-alea cum vedeti prin filme.........masini puse una langa alta fiecare cu ce dragla are ami buna mai rea dar macar suntem acolo vere toti!Asta inseamna ca la noi nu sunt interesati de asa ceva si e mare pacat!Poate nu ar trebui sa vorbesc sau sa ma bag in seama dar ma deranjeaza...............am facut in FEB 18 ani si de pe la 14 ani ma stiu cu masinile.Sincer chiar as vrea pe viitor sa pot da o mana de ajutor celor care cred cu adevarat k ceea la ce unii viseaza...........poate deveni realitate daca exista catusi de putin interes!Sa mai lasati si voi sensu giratoriu si sa cautati locuri noi ca sunt in Botosaniu asta locuri o gramada!Vorbeam aseara cu baieti din Bucuresti pe mess si-mi ziceau.....''Pai cois noi knd ne punem sa facem ceva si mai ales knd vine vorba de masini si de damblalele noastre......apoi facem coitze si nu ne jucam''.Noi cu ce suntem mai prejos?desi e mic botosaniu...se gaseste!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 19:11   #36
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Tind sa cred ca unii cateodata stau la sens acolo sa-i vada lumea..............asta inseamna la voi placerea de a face un burn sau un cerc??.........Placerea asta tre s-o aiba doar cei ce stiu despre ce e vorba acolo atat.......sa facem asta intre noi nu sa ne vada nush care sau sa ne filmeze nush care.Nu...numai noi si atat......!!!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 20:21   #37
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Ai putea sa nu mai postezi de doua ori una dupa alta? Exista butonul edit.
P.S.: Nu mai cauta scandal.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 20:28   #38
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Doamne ce atitudine de BMW-ist.Da-i asa in continuare.
Nu am nimic cu tine dar vei starni valuri inutile.
HOT is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 20:35   #39
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Nu caut scandal.............spun realitatea!


Las' ca vin altii din urma....sa speram ca va fi mai bine!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 21:04   #40
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

@Wilgax: Esti penibil ! Jur !
BMW ala cu numere de Buzau e a unui amic de a lui Marius.
Zici ca ai 18ani (multi inainte !)
Ai permis?!
"mai da ce mi-ar place sa ne adunam toti intr-o zi fratilor sa busim o maisna de-asta si sa le f***m o mama de bataie asa sanatoasa!" la o gandire ca asta nu'ti da nimeni mai mult de 12ani.
Si gandestete bine inainte sa scrii chestii asemanatoare cu posturile de mai sus...si dai indicatii aiurea.
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 21:07   #41
VBogdan

Stage 5
 
VBogdan's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 313
Default Re: pt cei din bt cu bmw

lasa mad un mic moment de rebeliune....makr aici dak nu altundeva...

@Wilgax : poate ca ai intentii bune dar prea o iei din topor.....scuza ma ca iti spun....numai bine...
VBogdan is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 21:27   #42
FUL VIUS

Stage 4
 
FUL VIUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 274
Default Re: pt cei din bt cu bmw

[QUOTE=Wilgax;!"""Principiul pe care ar trebui sa se mearga la BMW este acela ca in momentu in care vrei sa iesi cu el.........nu iesi sa mergi lent si incet......BMWu e facut pt viteza si se stie.Si voi mai baieti........faceti si voi o intrunire de asta periculoasa numai cu BMW-uri....da sa fie.........una si buna! """"" Nu stiu ce apropo bati tu cu mersul lent aici,dar vreau sa spun ca gandesti exact ca un copil de 10 ani!!cu bmw si oricare alta masina mergi cum preferi!!!nu cum au facut altii pana acum!!Dumnezeu sa-i ierte!!!vezi-ti de treaba ta !!si nu mai fa afirmatii care nu intereseaza pe nimneni!!tu cand vei avea bmw te poti urca cu el si in copaci!!crede ma ca nu vei impresiona pe nimeni!!!
__________________

Last edited by FUL VIUS; 10-03-09 at 21:31.
FUL VIUS is offline   Reply With Quote
Old 10-03-09, 22:02   #43
oliver

Stage 5
 
oliver's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
Default Re: pt cei din bt cu bmw

[QUOTE=FUL VIUS;2136649][QUOTE=Wilgax;!"""Principiul pe care ar trebui sa se mearga la BMW este acela ca in momentu in care vrei sa iesi cu el.........nu iesi sa mergi lent si incet......BMWu e facut pt viteza si se stie.Si voi mai baieti........faceti si voi o intrunire de asta periculoasa numai cu BMW-uri....da sa fie.........una si buna! """"" Nu stiu ce apropo bati tu cu mersul lent aici,dar vreau sa spun ca gandesti exact ca un copil de 10 ani!!cu bmw si oricare alta masina mergi cum preferi!!!nu cum au facut altii pana acum!!Dumnezeu sa-i ierte!!!vezi-ti de treaba ta !!si nu mai fa afirmatii care nu intereseaza pe nimneni!!tu cand vei avea bmw te poti urca cu el si in copaci!!crede ma ca nu vei impresiona pe nimeni!!![/QUOTE]

Nu ma simt in masura sa comentez de aceea doar am sa-i dau dreptate lui FUL ...
oliver is offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 12:45   #44
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Daca altii n-au facut-o eu am s-o fac............pentru ce ai o viata??.......s-o traiesti asa cum vrei.Sunt fan BMW si stiu ce vreau!Indiferent ca altii zic k am 12 ani sau 16 ani stiu ce vreau..........indiferent ca ma voi urca in copaci sau k voi rupe masina in 2...........asta e mentalitatea mea si asa cum e pt mine e numai buna!Va salut si va respect.Inca odata TRAIASCA FORTZA BMW..................coxeala la maxim!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 11-03-09, 17:26   #45
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: pt cei din bt cu bmw

Quote:
Originally Posted by Wilgax View Post
Daca altii n-au facut-o eu am s-o fac............pentru ce ai o viata??.......s-o traiesti asa cum vrei.Sunt fan BMW si stiu ce vreau!Indiferent ca altii zic k am 12 ani sau 16 ani stiu ce vreau..........indiferent ca ma voi urca in copaci sau k voi rupe masina in 2...........asta e mentalitatea mea si asa cum e pt mine e numai buna!Va salut si va respect.Inca odata TRAIASCA FORTZA BMW..................coxeala la maxim!
Ai zis-o si tu: Ai o viata sa o traiesti, nu sa te planga altii ca la 18 ani culegeai dude cu masina.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -