Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

View Poll Results: 05 sau 26 august?
05 august 8 20.00%
26 august 32 80.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 14-08-07, 12:24   #106
makaya_gaby

Stage 2
 
makaya_gaby's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 74
Default Re: Cand?!

poate ca s-ar fi organizat ceva daca se implicau mai multi
gaby nu a putut face toata treaba
makaya_gaby is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 12:38   #107
maf

Stage 5
 
maf's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 860
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cand?!

tu l-ai ajutat? ;
maf is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 15:48   #108
makaya_gaby

Stage 2
 
makaya_gaby's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 74
Default Re: Cand?!

pai daca mergeam eu sau el la primarie era aceasi chestie pt ca amandoi suntem "minori"
makaya_gaby is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 16:11   #109
maf

Stage 5
 
maf's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 860
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cand?!

apii ce tot vorbeai ca te prezinti cu o masina acolo ?

sau vine si sandu si se mai face o inregistrare ca cea din benzinaria aia ?

sincer dc te lauzi cu o masina daca nu ai permisu inca sa o poti conduce legal ?
__________________
пить яйца
maf is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 16:34   #110
makaya_gaby

Stage 2
 
makaya_gaby's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 74
Default Re: Cand?!

sincer vine fratele meu care are permis
nu ma laud doar ca as fi fost prezent si eu acolo cu fratele meu ca oricare altcineva care auzea de o adunare de masini mai ales tuning
makaya_gaby is offline   Reply With Quote
Old 14-08-07, 16:37   #111
makaya_gaby

Stage 2
 
makaya_gaby's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 74
Default Re: Cand?!

scz de offtopic
makaya_gaby is offline   Reply With Quote
Old 18-08-07, 19:40   #112
claude307

Stage 5
 
claude307's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 636
Default Re: Cand?!

de ce tot le dati cu intalnirile si stabiliti cu cateva saptamani inainte, care si cum vine,unde se intalnesc si altele care nu prea le vad rostu..ca oricum majoritatea isi gasesc alte treburi atunci, sau se iveste cate ceva....in botosani parerea mea e ca nu o sa se faca niciodata nimic...sunt putini pe care chiar ii intereseaza si le place sa vada un stift de dacie, care e modificat cat de cat dar cu bun gust..si nu vin doar sa isi expuna masina sa il vada ceilalti ce masinoaie are el si cat de tare este.
claude307 is offline   Reply With Quote
Old 18-08-07, 20:48   #113
maf

Stage 5
 
maf's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 860
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cand?!

NU o sa fie nimica

pt ca VOI de acolo nu vreti sa fie nimica .....

pana si noi din judetele vecine veneam si vroiam sa fie .....dar voi NUUUUUU ...... ca e prea greu sa mergi pana la primar, sa pui 2 lei acolo sa ajuti , ........ ca doar nu conteaza sa vezi cine are aceeasi pasiune cu tn ......

asta e ... s-a vazut ..... la urmatoarea , daca ar fi, nu o sa mai fie la fel o implicare din partea celorlante judete cum ar fi fost acum ........

lasa, cei care chiar vor.......o sa mearga la facultati din sv,is,buc etc .... si acolo o sa aiba cu cn se juca, ..... dar cei care au fost bulangii la cea de acum ....cum a zis gaby........ar trebuii sa le fie rusine........
maf is offline   Reply With Quote
Old 18-08-07, 21:51   #114
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

Bine zis maf... eu imi cer scuze ca am incuract celelalte judete care in timpul asta ar fi obtinut zeci de aprobari.... Asta este...asa e "cumunitatea" asta de'aici. De'acu nu o sa ma mai implic pana la o anumita varsta. Numai bine!!!
maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 18-08-07, 22:17   #115
claude307

Stage 5
 
claude307's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 636
Default Re: Cand?!

mai vroiam sa zic ca ar trebui sters si botosaniu din lista de..comunitati...ca a inceput sa semene cu un fel de ...hi5...unde unu pune o poza sau mai stiu eu ce si restu comenteaza aiurea si fara nici o treaba vro 5 pagini...
nu este nici o miscare aici,nu se intampla nimic si e pacat ca ne facem mai tare de ras...avem ceva masini facute cu gust dar...nu se vrea...
nu se aduna lumea,si cand mai aud de ..'curse in poligon' ..pai bagam p***, ala e poligon de curse?
claude307 is offline   Reply With Quote
Old 18-08-07, 22:20   #116
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cand?!

lasa.. stai calm.. chiar daca s-au incurcat un pic treburile.. macar am gasit si partea buna... faptul ca nu ne putem baza pe comunitatea botosaneana..
si nu sunteti voi de vina.. ci restul care nu se implica .. desi activeaza si au pretentii..

O sa veniti la Iasi pe 15 septembrie..la Old School Meeting si gata.,..

si vb lu maf.. o sa veniti la facultati..alea alea.. si o sa vedeti aici cum se fac intalnirile.. cum se distreaza lumea.. care pe care.. si mai ales.. cine ti-e alaturi la greu si cine nu.,.
Tot raul spre bine stii? un sut in fund e un pas in fata.. trebuie sa va vedeti in continuare de treaba si sa luati kestia asta k pe o experienta.. dupa care sa inveti din greseli
si data viitoare nu o sa mai fie asa..


Va asteptam la Iasi pe 15 septembrie in Parcarea Fortus !! Pentru detalii .. dati un PM...

cu respect...slip
slip is offline   Reply With Quote
Old 19-08-07, 16:59   #117
oliver

Stage 5
 
oliver's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
Default Re: Cand?!

slip 15 atunci cand incepe scoala ... pff oleaca mai devreme era mai bine , dar nu prea cred eu ca aveti treaba cu astia de scoala de aia :P
oliver is offline   Reply With Quote
Old 19-08-07, 17:02   #118
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by oliver View Post
slip 15 atunci cand incepe scoala ... pff oleaca mai devreme era mai bine , dar nu prea cred eu ca aveti treaba cu astia de scoala de aia :P
cand am hotarat sa organizam pe 15 sept .. nu ne-am bazat p o data anume..in functie de vreun eveniment sau..inceperea anului scolar..
pur si simplu am zis k e mai bine pe 15 in loc de 1 sept. data in care a fost initial lansata intrebarea eventului ! pentru ca se credea k o sa fie si la voi eveniment..si era prea devreme pe 1 sept.
De acuma .. o lasam asa.. nu mai modificam.. si asa timpul e scurt..

bafta
slip is offline   Reply With Quote
Old 19-08-07, 20:47   #119
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cand?!

15 e...Ne vedem acolo slip-ule...abia astept
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 19-08-07, 22:10   #120
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

E foarte bine 15sept... slip dar daca iti stau pe cap mai devreme are ceva?
maD_angel is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -