Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

View Poll Results: 05 sau 26 august?
05 august 8 20.00%
26 august 32 80.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 07-08-07, 01:00   #61
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cand?!

hai sa-ti spun o kestie. voi inca nu sunteti o comunitate... si nu numai pe plan 4tuning. adica lansari si evenimente.. ci din privinta oamenilor care nu dau dovada de fair play si prietenie.. stii? cu timpul o sa se schimbe.. sper..
asa s-a intamplat la piatra... alin iti poate spune..
si el era crizat saracu.. k nimeni nu il ajuta si ca ala face asa..alalalt face asa.. si etc.. si s-a ajuns pana la urma dintr-o idee lansata inainte.. sa facem o intalnire pe luna in fiecare din localitatile moldovei..
si uite asa a luat nastere o intalnire la piatra...unde s-a format comunitatea...
si usor usor.. au venit baietii la intalniri..la eventuri..si s-au imprietenit..le-au placut cum stau treburile..si au vazut k se misca treaba cu masinile..si asa au devenit comunitate...

sper sa aveti acelasi succes pe care l-au avut cei din piatra,... macar acelasi...

eu ce sa zic.. nu am cu c sa ajut acolo..la voi..dar la event vin.. si am vb cu baietii din club.. si speram sa venim in nr mare..
oricum o sa fim cu cateva masini ... din care o parte sunt abia facute...deci ar fi primul event pe anul asta la care participa cu masinile sau modificarile respective
noi spre ex. ne distram de fiecare data cand iesim la drum impreuna.. indiferent de unde se merge sau ce se face..
pentru k stim sa ne distram impreuna..si sa facem totul sa fie frumos

va urez bafta si.. invatati si de la celelalte comunitati


noroc
slip is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 12:08   #62
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by slip View Post
hai sa-ti spun o kestie. voi inca nu sunteti o comunitate... si nu numai pe plan 4tuning. adica lansari si evenimente.. ci din privinta oamenilor care nu dau dovada de fair play si prietenie.. stii? cu timpul o sa se schimbe.. sper..
asa s-a intamplat la piatra... alin iti poate spune..
si el era crizat saracu.. k nimeni nu il ajuta si ca ala face asa..alalalt face asa.. si etc.. si s-a ajuns pana la urma dintr-o idee lansata inainte.. sa facem o intalnire pe luna in fiecare din localitatile moldovei..
si uite asa a luat nastere o intalnire la piatra...unde s-a format comunitatea...
si usor usor.. au venit baietii la intalniri..la eventuri..si s-au imprietenit..le-au placut cum stau treburile..si au vazut k se misca treaba cu masinile..si asa au devenit comunitate...

sper sa aveti acelasi succes pe care l-au avut cei din piatra,... macar acelasi...

eu ce sa zic.. nu am cu c sa ajut acolo..la voi..dar la event vin.. si am vb cu baietii din club.. si speram sa venim in nr mare..
oricum o sa fim cu cateva masini ... din care o parte sunt abia facute...deci ar fi primul event pe anul asta la care participa cu masinile sau modificarile respective
noi spre ex. ne distram de fiecare data cand iesim la drum impreuna.. indiferent de unde se merge sau ce se face..
pentru k stim sa ne distram impreuna..si sa facem totul sa fie frumos

va urez bafta si.. invatati si de la celelalte comunitati


noroc
Io nu pot decat sa confirm ce a spus slip mai sus ...si sa va urez succes cu partea de organizare...stiu cum este cand nu ai cu cine sa colaborezi dar asta e...astia sunt oamenii....
Daca totusi se reuseste ...sa se organizeze ceva pe 26 ....Piatra Neamtu este alaturi de voi si Kamikaze Racing Team va fi prezent acolo cu cateva masini (in total vreo 10). Sper sa ne vedem cu bine ...la Bt.
Numai bine!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 14:21   #63
maf

Stage 5
 
maf's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 860
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cand?!

e clar ........ cand au pus variantele de vot .....trebuia pus si NEVER .......

atata timp cat cei mari nu au timp...... si cei care au timp nu vor si asteapta mura`n gura ....... nu se poate organiza nimic .........

chiar ma asteptam la intalnirea asta ar fi fost cea mai nordica in romania ..... se vedea ce se face in N moldovei dar nah .......(apuca si slip sa imi dea una in gura..... de mai demult)

ar trb un rsp, vad ca mai mult tineretu se implica, ala sub 18 ani, .........cand ne bagam noi in seama la unii abia ne baga in seama ...........dar la tineret cea mai mare seriozitate din cate vad .......si implicare........

.felicitari lui gabi ce a reusit pana acum dar se pare ca degeaba
__________________
пить яйца
maf is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 17:50   #64
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Cand?!

Astazi nu s-a mers la primarie deoarece eu lucrez iar gaby si cu teo(2 minori,singurii care s-au zbatut din botosani)nu s-au putut duce...cum sa discute ei cu primarul,nici nu i-ar fi bagat in seama.
In legatura cu comunitatea botosani puteti vedea si voi ce fel de useri sunt exact cum s-a mai spus...posteaza si atat in rest nimica....
Mai mult ca sigur la botosani nu va fi nici o intalnire,imi cer scuze pentru deranjul creat comunitatilor din judetele invecinate.
__________________
merg ca melcul cu casa dupa mine
HOT is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 19:08   #65
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cand?!

baieti... sa va ganditi foarte bine la ce o sa fie.. pentru k lumea isi face planuri...
si daca se organizeaza ceva..lumea vine..fara probleme..
dar chestia e ca nu trebuie sa venim degeaba..
noi ne adunam sa zicem din celelalte localitati... dar important e sa fiti voi multi... nu noi..
pentru k noi practic venim ca sa va sustinem ca si comunitate...ori daca nu iese nimic..si vin 2 biciclete...atunci inseamna k nu sunteti comunitate si deci nu avem ce cauta acolo...

fara nici un fel de suparare...ne puteti spune daca se mai face sau nu ceva..macar sa stim una si buna...sa nu venim degeaba..
si poate data viitoare..o sa faceti ceva calumea si voi

cu cat e mai din timp..cu atat mai bine...dar lumea daca vede indecizii si indoieli.. deja..se gandesc.. we..daca ma duc degeaba? bat atatua km? hmm...mai bine nu...
intelegi?

asa ca..daca nu se face nimic...macar sa spuneti k sa stim si noi... sa nu ne facem planuri

succes...
slip is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 22:51   #66
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: Cand?!

Salutare la toata lumea......vad ca lumea e cam nehotarata despre acest eveniment si ca sunt f putini care vor sa se implice. Eu zic ca ar fi bine sa ne intalnim duminica asta si sa vedem care din noi poate face ceva si cati din noi sunt hotarati sa faca ceva......poate pana la urma va ieshi ceva frumos daca ne-am implica mai multi. Vrea cineva sa vina duminica pe la 13 in poligon?
__________________
Nu rade de masina mea. Poate femeia ta e in ea.
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 07-08-07, 23:28   #67
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cand?!

de ce nu va intalniti maine seara???? daca tot vreti sa va implicati?? de ce sa asteptati pana duminica??
fratilor.. timpul e mult prea scurt ca sa mai asteptati pana duminica ...
in stilul asta o sa ajungeti sa va zbateti pe ultima suta de metri.. dar lumea s-ar putea sa fie iesita deja din tribune.. k in ultimele minute la fotbal.. ca sa nu se inghesuie la poarta.. intelegeti aluzia??

bagati mare acuma cat e timp.. ca sa iasa calumea.. nu lasati pe alta data...k va ia lumea de neseriosi apoi...
daca se poate..atunci bagati-va acuma..
daca nu... lasa-ti balta totul..si cand va organizati... faceti ceva calumea..

nu vreau sa fiu rautacios.. dar ca sa organizati ceva calumea..tre' sa va bagati tare de pe acuma.. k mai sunt 19 zile.. si.. trec k vantul...

succese..
slip is offline   Reply With Quote
Old 08-08-07, 09:46   #68
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Cand?!

Bafta si din partea mea ...intalnit-va si puneti-va lucrurile la punct cat mai repede...sa stim daca mai faceti ceva sau nu ...sa ne putem apuca de pregatiri si noi in Neamt ...

P.S. Slip tre sa vorbim inlegatura cu intalnirile
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 08-08-07, 09:50   #69
danilox

Stage 4
 
danilox's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 170
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by slip View Post
de ce nu va intalniti maine seara???? daca tot vreti sa va implicati?? de ce sa asteptati pana duminica??
fratilor.. timpul e mult prea scurt ca sa mai asteptati pana duminica ...
in stilul asta o sa ajungeti sa va zbateti pe ultima suta de metri.. dar lumea s-ar putea sa fie iesita deja din tribune.. k in ultimele minute la fotbal.. ca sa nu se inghesuie la poarta.. intelegeti aluzia??

bagati mare acuma cat e timp.. ca sa iasa calumea.. nu lasati pe alta data...k va ia lumea de neseriosi apoi...
daca se poate..atunci bagati-va acuma..
daca nu... lasa-ti balta totul..si cand va organizati... faceti ceva calumea..

nu vreau sa fiu rautacios.. dar ca sa organizati ceva calumea..tre' sa va bagati tare de pe acuma.. k mai sunt 19 zile.. si.. trec k vantul...

succese..
nici eu nu vreau sa fiu rautacios cu tine...dar o sa ramana pe duminica...asa cum a zis si KAW.daca tu esti in vacanta asta nu inseamna ca toata lumea e...eu nu pot sa-mi fac timp liber in cursul saptamanii si cred ca mai sunt si altii...cei care nu au ce face se pot intalni si maine, nu e problema.as fi vrut sa ma implic in aceasta actiune mai mult...dar asta e...nu se poate.daca veniti sambata la 13 in poligon anuntati sa stiu si eu.poate am sa va pot ajuta intr-un alt fel.bafta in continuare.cei care nu lucrati,aveti timp liber, implicati-va un pic si ajutati. eventual veniti si cu cate o idee ceva sau o pila pe unde trebuie...
danilox is offline   Reply With Quote
Old 08-08-07, 11:30   #70
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by danilox View Post
nici eu nu vreau sa fiu rautacios cu tine...dar o sa ramana pe duminica...asa cum a zis si KAW.daca tu esti in vacanta asta nu inseamna ca toata lumea e...eu nu pot sa-mi fac timp liber in cursul saptamanii si cred ca mai sunt si altii...cei care nu au ce face se pot intalni si maine, nu e problema.as fi vrut sa ma implic in aceasta actiune mai mult...dar asta e...nu se poate.daca veniti sambata la 13 in poligon anuntati sa stiu si eu.poate am sa va pot ajuta intr-un alt fel.bafta in continuare.cei care nu lucrati,aveti timp liber, implicati-va un pic si ajutati. eventual veniti si cu cate o idee ceva sau o pila pe unde trebuie...
uite k si eu lucrez deci nu esti singurul si eu am servici de dim pana seara spre ex. dar mi-am gasit jumate de ora p zi ca sa vb cu oamenii si sa organizam ceva.. nu era asa de greu... si era un sfat.. pe care daca vrei il iei ca atare..daca nu..nu.. si atat!
la urma urmei..e intalnirea voastra nu a mea.. so.. spor la treaba.. promit k nu va mai stresez va las sa va faceti treaba cum stiti voi mai bine..

bafta
slip is offline   Reply With Quote
Old 08-08-07, 19:09   #71
randomm

Stage 3
 
randomm's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 115
Default Re: Cand?!

) Cine stie cunoaste... Nu e nimeni din club care sa nu aiba treaba, eu de exemplu ies de la munca la 10 seara si cu toate astea cand sunt probleme de discutat ne adunam la 22:30 la locul nostru si stam si discutam problemele, ca sa fie bine. Cand vrei sa te implici cu adevarat in ceva iti faci timp... e usor sa spui: Eu am servici, sa se ocupe cei care au timp... Ei bine, ai sa vezi ca nimeni nu are timp si daca vrei sa iasa ceva, te ocupi personal. Cat si cum poti. Bine ca doi minori se chinuie sa puna o comunitate pe picioare si cei care au masini si ar trebui sa reprezinte sufletul comunitatii o dau in diverse. In stilul asta nu o sa ajungeti nicaieri. Partea cea mai proasta este ca deja ati dat peste cap programul intalnirilor din alte orase. In Iasi evenimentul care ar fi trebuit sa fie pe 1 septembrie, deja l-am amanat pe 15, banuiesc ca si cei din Piatra-Neamt si-au reprogramat treburile, ca sa putem veni la Botosani. Daca ajungem si o sa fim 30 de masini din alte orase si din Botosani 2 biciclete.... sa nu va asteptati sa mai puna lumea baza pe un event pe care il veti anunta pe viitor. Nu o spun cu rautate, dar o adunare de genul implica timp si bani pierduti si nu numai din partea organizatorilor, ci si din partea celor care vin sa sustina. Hotarati repede ce veti face, ca daca anuntati cu 3 zile inaite....
__________________
Old School MotorSport
randomm is offline   Reply With Quote
Old 08-08-07, 22:51   #72
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: Cand?!

Nu are rost sa ne aprindem acum degeaba baieti. Eu zic ca cel mai bine sa ne vedem duminica pe la 13 si sa discutam sa vedem daca se poate ceva sau nu pe 26. Eu zic ca daca ne intalnim mai multi ideilor vor veni imediat......astept parerile voastre. Bafta multa la toata lumea
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 10-08-07, 04:32   #73
oliver

Stage 5
 
oliver's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
Default Re: Cand?!

oricum din botosani nu cred ca se vor strange mai mult de 10 masini
oliver is offline   Reply With Quote
Old 10-08-07, 11:58   #74
maf

Stage 5
 
maf's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 860
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by oliver View Post
oricum din botosani nu cred ca se vor strange mai mult de 10 masini
crek ar trebui sa-l ascultam pe expertu asta

oh God ..... X)
maf is offline   Reply With Quote
Old 10-08-07, 12:02   #75
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Cand?!

Quote:
Originally Posted by oliver View Post
oricum din botosani nu cred ca se vor strange mai mult de 10 masini
Tu chiar te plictisesti si incepi iar sa postezi aiurea....te rog sa ocolesti topicul asta.Multumesc!!!
maD_angel is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -