22-04-09, 19:09
|
#736
|
|
FOTO Member
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of: [4Rally] [FOTO]
|
Re: Intalniri...
N'ai cu cine...
Majoritatea de'aici sunt doar cu postatul.
Am incercat sa ma integrez in alt grup si...am dat de bine.
Pasionatii de masini/motoare stiu unde sa vina.
|
|
|
22-04-09, 20:54
|
#737
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: Intalniri...
Pai mai zi-mi si mie pe mess cand mai mergi daca vrei sa ma iei si pe mine, sa mai cunosc si eu alte grupuri cum ai facut tu.
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)
|
|
|
01-05-09, 21:27
|
#738
|
Stage 2
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of: [Opel]
|
Re: Intalniri...
Quote:
Originally Posted by 3Xtreme
Pai mai zi-mi si mie pe mess cand mai mergi daca vrei sa ma iei si pe mine, sa mai cunosc si eu alte grupuri cum ai facut tu. 
|
si eu as iesi la intalniri, da nu este cu cine, observ ca se mai intalnesc cate 2-3 de pe aici pe forum si stau pe cate o banca (ocazional) si cam atat. Tare slab e cu , comunitatea asta 4tunning in botosani.
|
|
|
01-05-09, 21:43
|
#739
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: Intalniri...
I-am mai vazut si eu pe cativa care stateau pe banca pe acolo pe la xandor sau prin alte parti. As vrea si eu sa mai merg, dar nu ai cu cine.
|
|
|
01-05-09, 21:45
|
#740
|
Stage 2
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of: [Opel]
|
Re: Intalniri...
Quote:
Originally Posted by 3Xtreme
I-am mai vazut si eu pe cativa care stateau pe banca pe acolo pe la xandor sau prin alte parti. As vrea si eu sa mai merg, dar nu ai cu cine.
|
pai asta zic, toti vrem, da nici unu nu ia atitudine, abia daca ne mai blitzam pe strazi, cativa dintre cei de pe forum.
App : Kia tu acum conduci fostul tico al lui taica-tu? ca iti stiu parintii, cand eram mai tinerel mergeam printr-o sala de net in care a lucrat maica-ta
|
|
|
01-05-09, 21:47
|
#741
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: Intalniri...
Tico e a lu sormea. La acea sala a mai lucrat spre finalul existentei ei si BT01KAW.
|
|
|
01-05-09, 21:51
|
#742
|
Stage 2
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of: [Opel]
|
Re: Intalniri...
Quote:
Originally Posted by 3Xtreme
Tico e a lu sormea. La acea sala a mai lucrat spre finalul existentei ei si BT01KAW. 
|
si cum il cheama pe KAW? sau cum arata...
|
|
|
01-05-09, 21:53
|
#743
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: Intalniri...
Ionut il cheama, dar din cate imi amintesc mi se pare ca el a venit dupa ce s-a trasformat acea sala in magazin de pc-uri.
Daca vrei sa mai vb da un add pe mess.
Last edited by 3Xtreme; 01-05-09 at 21:57.
|
|
|
04-05-09, 21:56
|
#744
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 313
|
Re: Intalniri...
"TuningTIME Suceava, 16 - 17 Mai
In perioada 16 - 17 Mai 2009 sunteti invitati la cel mai mare eveniment auto al anului din Suceava. TuningTIME este organizat cu sprijinul A.R.T.A cu sustinerea media 4tuning.ro
Programul:
Sambata 16 Mai:
- Demonstratie Rally sustinura de piloti romani de raliu
- Jurizare masini pentru etapa Campionatului National de Tuning. Fiecare masina va primi diploma de participare. Se vor premia Best 3 Cars, Best Exterior, Interior, Custom, etc.
Masinile pot sta la alegere indoor.
- Campionatul National de Car Audio
- Etapa demonstrativa pentru SPL Challenge. Masuratori la liber, ajutor pentru setarea de baza a sistemelor si asistenta tehnica, daca e nevoie. Fiecare participant primeste o diploma care sa ateste rezultatul maxim atins.
- Etapa demonstrativa pentru SQ League, unde masina ta poate fi ascultata si jurizata. Ulterior primesti fisa de jurizare si toate explicatiile necesare. Pe scurt, inca o invitatie in lumea competitiilor Car Audio!
Duminica 17 Mai:
SHOW la MAXIM !
Campionatul National de Drift, etapa 2-a
Demonstratii libere – Free Style, fiecare participant va primi diploma de participare.
Etapa oficiala de drift, premiul 1,2,3
Demonstratii HAI & KNS - 4TuningDRIFTERS !!!
Demonstratii auto & moto (drift and tricks)
Alti invitati surpriza !!! "
nu am vrut sa fac alt topic si de aceea am postat aici
|
|
|
05-05-09, 15:53
|
#745
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: Intalniri...
Nu ai spus unde se tine. La iulius mall, pe aeroport sau unde?
Edit: Din cate am cautat pe forum, zicea cineva ca va fi la Carrefour in parcare.
Last edited by 3Xtreme; 05-05-09 at 15:57.
|
|
|
05-05-09, 16:41
|
#746
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 313
|
Re: Intalniri...
nu am gasit mai multe informatii.....multi dadeau cu presupusu ca s-ar tine tot la Iulius in parcare.
|
|
|
05-05-09, 17:50
|
#747
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of: [Crazy Drivers] [DACIA] [FORD]
|
Re: Intalniri...
Va fi in parcare la Carrefour..
|
|
|
06-05-09, 14:44
|
#748
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of: [VW] [2 Roti]
|
Re: Intalniri...
o sa fie frumos
|
|
|
07-05-09, 07:38
|
#749
|
Stage 2
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of: [Opel]
|
Re: Intalniri...
eu unul sigur sunt prezent la sv pe 16-17 mai, care mai merge?
|
|
|
07-05-09, 08:53
|
#750
|
 Stage 5
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of: [KIA]
|
Re: Intalniri...
Andrei, nu ma iei si pe mine?
|
|
|
|
|