Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 22-04-09, 19:09   #736
maD_angel
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 1,007
Member of:
[4Rally]
[FOTO]
Default Re: Intalniri...

N'ai cu cine...
Majoritatea de'aici sunt doar cu postatul.
Am incercat sa ma integrez in alt grup si...am dat de bine.
Pasionatii de masini/motoare stiu unde sa vina.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	FRG 003.jpg
Views:	102
Size:	443.3 KB
ID:	888054   Click image for larger version

Name:	FRG 004.jpg
Views:	118
Size:	261.7 KB
ID:	888055   Click image for larger version

Name:	FRG 097.jpg
Views:	114
Size:	307.2 KB
ID:	888056  

maD_angel is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 20:54   #737
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Intalniri...

Pai mai zi-mi si mie pe mess cand mai mergi daca vrei sa ma iei si pe mine, sa mai cunosc si eu alte grupuri cum ai facut tu.
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)


3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 21:27   #738
BT.04.BMB

Stage 2
 
BT.04.BMB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of:
[Opel]
Default Re: Intalniri...

Quote:
Originally Posted by 3Xtreme View Post
Pai mai zi-mi si mie pe mess cand mai mergi daca vrei sa ma iei si pe mine, sa mai cunosc si eu alte grupuri cum ai facut tu.
si eu as iesi la intalniri, da nu este cu cine, observ ca se mai intalnesc cate 2-3 de pe aici pe forum si stau pe cate o banca (ocazional) si cam atat. Tare slab e cu , comunitatea asta 4tunning in botosani.
BT.04.BMB is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 21:43   #739
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Intalniri...

I-am mai vazut si eu pe cativa care stateau pe banca pe acolo pe la xandor sau prin alte parti. As vrea si eu sa mai merg, dar nu ai cu cine.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 21:45   #740
BT.04.BMB

Stage 2
 
BT.04.BMB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of:
[Opel]
Default Re: Intalniri...

Quote:
Originally Posted by 3Xtreme View Post
I-am mai vazut si eu pe cativa care stateau pe banca pe acolo pe la xandor sau prin alte parti. As vrea si eu sa mai merg, dar nu ai cu cine.
pai asta zic, toti vrem, da nici unu nu ia atitudine, abia daca ne mai blitzam pe strazi, cativa dintre cei de pe forum.

App : Kia tu acum conduci fostul tico al lui taica-tu? ca iti stiu parintii, cand eram mai tinerel mergeam printr-o sala de net in care a lucrat maica-ta
BT.04.BMB is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 21:47   #741
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Intalniri...

Tico e a lu sormea. La acea sala a mai lucrat spre finalul existentei ei si BT01KAW.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 21:51   #742
BT.04.BMB

Stage 2
 
BT.04.BMB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of:
[Opel]
Default Re: Intalniri...

Quote:
Originally Posted by 3Xtreme View Post
Tico e a lu sormea. La acea sala a mai lucrat spre finalul existentei ei si BT01KAW.
si cum il cheama pe KAW? sau cum arata...
BT.04.BMB is offline   Reply With Quote
Old 01-05-09, 21:53   #743
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Intalniri...

Ionut il cheama, dar din cate imi amintesc mi se pare ca el a venit dupa ce s-a trasformat acea sala in magazin de pc-uri.
Daca vrei sa mai vb da un add pe mess.

Last edited by 3Xtreme; 01-05-09 at 21:57.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 04-05-09, 21:56   #744
VBogdan

Stage 5
 
VBogdan's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 313
Default Re: Intalniri...

"TuningTIME Suceava, 16 - 17 Mai

In perioada 16 - 17 Mai 2009 sunteti invitati la cel mai mare eveniment auto al anului din Suceava. TuningTIME este organizat cu sprijinul A.R.T.A cu sustinerea media 4tuning.ro

Programul:

Sambata 16 Mai:

- Demonstratie Rally sustinura de piloti romani de raliu
- Jurizare masini pentru etapa Campionatului National de Tuning. Fiecare masina va primi diploma de participare. Se vor premia Best 3 Cars, Best Exterior, Interior, Custom, etc.
Masinile pot sta la alegere indoor.
- Campionatul National de Car Audio
- Etapa demonstrativa pentru SPL Challenge. Masuratori la liber, ajutor pentru setarea de baza a sistemelor si asistenta tehnica, daca e nevoie. Fiecare participant primeste o diploma care sa ateste rezultatul maxim atins.
- Etapa demonstrativa pentru SQ League, unde masina ta poate fi ascultata si jurizata. Ulterior primesti fisa de jurizare si toate explicatiile necesare. Pe scurt, inca o invitatie in lumea competitiilor Car Audio!

Duminica 17 Mai:

SHOW la MAXIM !
Campionatul National de Drift, etapa 2-a
Demonstratii libere – Free Style, fiecare participant va primi diploma de participare.
Etapa oficiala de drift, premiul 1,2,3
Demonstratii HAI & KNS - 4TuningDRIFTERS !!!
Demonstratii auto & moto (drift and tricks)
Alti invitati surpriza !!! "


nu am vrut sa fac alt topic si de aceea am postat aici
VBogdan is offline   Reply With Quote
Old 05-05-09, 15:53   #745
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Intalniri...

Nu ai spus unde se tine. La iulius mall, pe aeroport sau unde?
Edit: Din cate am cautat pe forum, zicea cineva ca va fi la Carrefour in parcare.

Last edited by 3Xtreme; 05-05-09 at 15:57.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 05-05-09, 16:41   #746
VBogdan

Stage 5
 
VBogdan's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 313
Default Re: Intalniri...

nu am gasit mai multe informatii.....multi dadeau cu presupusu ca s-ar tine tot la Iulius in parcare.
VBogdan is offline   Reply With Quote
Old 05-05-09, 17:50   #747
Yonut21
Banned

Stage 5
 
Yonut21's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[FORD]
Default Re: Intalniri...

Va fi in parcare la Carrefour..
Yonut21 is offline   Reply With Quote
Old 06-05-09, 14:44   #748
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Intalniri...

o sa fie frumos
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 07:38   #749
BT.04.BMB

Stage 2
 
BT.04.BMB's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 71
Member of:
[Opel]
Default Re: Intalniri...

eu unul sigur sunt prezent la sv pe 16-17 mai, care mai merge?
BT.04.BMB is offline   Reply With Quote
Old 07-05-09, 08:53   #750
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Intalniri...

Andrei, nu ma iei si pe mine?
3Xtreme is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -