Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-07, 07:55   #1
Yonut21
Banned

Stage 5
 
Yonut21's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of:
[Crazy Drivers]
[DACIA]
[FORD]
Default Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Cine merge pe 18februarie la piatra neamt?
https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31254-___-mega-intalnire-piatra-neamtz-18-februarie-2007-___.html
Yonut21 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 14:40   #2
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by Yonut21 View Post
Cine merge pe 18februarie la piatra neamt?
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=31254
In afara de Espinoza ...singuru care a raspuns la apel Cine mai vine la Piatra NEamt pe 18?
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 18:01   #3
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
In afara de Espinoza ...singuru care a raspuns la apel Cine mai vine la Piatra NEamt pe 18?
Parerea mea este k ar trebui sa spui lumii de pe forum in ce consta intalnirea asta 4 tuning de la piatra neamt,eu unul vreau sa stiu pentru ce dau 600.000.lei(vechi)carburantul.Ce vad acolo,care este programul intalnirii,adik sa merite timpul banii pentru a merge la piatra(in afara de faptul k as putea sa imi vizitez niste verisori)Baga-ti si voi mai multe informatii si poate merge careva
__________________
merg ca melcul cu casa dupa mine
HOT is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 18:33   #4
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by cojocariu cezar View Post
Parerea mea este k ar trebui sa spui lumii de pe forum in ce consta intalnirea asta 4 tuning de la piatra neamt,eu unul vreau sa stiu pentru ce dau 600.000.lei(vechi)carburantul.Ce vad acolo,care este programul intalnirii,adik sa merite timpul banii pentru a merge la piatra(in afara de faptul k as putea sa imi vizitez niste verisori)Baga-ti si voi mai multe informatii si poate merge careva
Pai e o intalnire 4 tuning in ideea de a ne cunoaste intre noi ....este dedicat celor din comunitatile Moldovei...Acolo o sa vina masini din celelate orase ale Moldovei cum ar fi Bacau ...Roman ...Iasi ...Suceava ...Tg Neamt ...
Este ca si cea de la Bacau ...o mica lansare a noastra ...a celor din Piatra Neamt pe plan local si nu numai
Iar evenimentu este sprijinit de Kamikaze Racing Team si 4Tuning.
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 18:41   #5
Lucyfer

Stage 4
 
Lucyfer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 227
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by cojocariu cezar View Post
Parerea mea este k ar trebui sa spui lumii de pe forum in ce consta intalnirea asta 4 tuning de la piatra neamt,eu unul vreau sa stiu pentru ce dau 600.000.lei(vechi)carburantul.Ce vad acolo,care este programul intalnirii,adik sa merite timpul banii pentru a merge la piatra(in afara de faptul k as putea sa imi vizitez niste verisori)Baga-ti si voi mai multe informatii si poate merge careva
poi la tineh e 60 de roni carburantu cha altzii consuma cat rachetele ..
Lucyfer is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 19:18   #6
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Exclamation Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

evenimentul de la piatra neamt...la fel cum spunea si alin.. e lansarea comunitatii 4tuning piatra neamt.. si in cadrul acestui eveniment se va organiza o mare intalnire auto..in care lumea se va expune intr-o parcare.. masini vor fi destule..de vazut se vor vedea m,ulte.. si cel mai important..se vor forma legaturi si cunostinte..
cei care au mai participat la intalniri..stiu despre ce vorbesc.. au mai fost intalniri deosebite in care ,...kiar dak s-a consumat conbustibil.. s-au realizat legaturi.. si nu s-a pierdut vremea pe coclauri..
in fine.. dak exista persoane care cred k dak vin la piatra neamt.. o sa castige bani..sau..cine mai stie ce.. le spun de pe acum sa stea acasa.. sa nu-si bata capul sa vina pana acolo... k o sa le para rau..!!!!
noi vrem sa fim uniti.. sa formam intr-adevar o comunitate !! si din aceasta comunitate vor face parte doar cei care vor veni la intalniri !!
in momentul in care se vor organiza evenimente.. de genul... curse legale.. sau altfel de concursuri cu premii..atunci vor fi privilegiati cei care fac parte din comunitate..
deci..sper sa se anunte cei care vor veni la piatra..in timp scurt..adik pana sapt care vine.. pentru ca avem nevoie de un nr aproximativ de oameni.. sa stim ce rezervam..
numai bine..
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 19:26   #7
Lucyfer

Stage 4
 
Lucyfer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 227
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by slip View Post
evenimentul de la piatra neamt...la fel cum spunea si alin.. e lansarea comunitatii 4tuning piatra neamt.. si in cadrul acestui eveniment se va organiza o mare intalnire auto..in care lumea se va expune intr-o parcare.. masini vor fi destule..de vazut se vor vedea m,ulte.. si cel mai important..se vor forma legaturi si cunostinte..
cei care au mai participat la intalniri..stiu despre ce vorbesc.. au mai fost intalniri deosebite in care ,...kiar dak s-a consumat conbustibil.. s-au realizat legaturi.. si nu s-a pierdut vremea pe coclauri..
in fine.. dak exista persoane care cred k dak vin la piatra neamt.. o sa castige bani..sau..cine mai stie ce.. le spun de pe acum sa stea acasa.. sa nu-si bata capul sa vina pana acolo... k o sa le para rau..!!!!
noi vrem sa fim uniti.. sa formam intr-adevar o comunitate !! si din aceasta comunitate vor face parte doar cei care vor veni la intalniri !!
in momentul in care se vor organiza evenimente.. de genul... curse legale.. sau altfel de concursuri cu premii..atunci vor fi privilegiati cei care fac parte din comunitate..
deci..sper sa se anunte cei care vor veni la piatra..in timp scurt..adik pana sapt care vine.. pentru ca avem nevoie de un nr aproximativ de oameni.. sa stim ce rezervam..
numai bine..
sper ca nu te`ai referit la mineh sau la cezar in leg chu pers care vor sa castije bani ca nu statea nimeni chu mana intinsa a intrebat shi el daca se organizeaza ceva klumea ca sa stie daca se merita sa nu fie el shi poate inca alcineva prezent .. deci nu vorbeam de pretz in ideea cha poate deconteaza careva conbustibilul sau in ideea ce`mi dai daca vin
__________________
De vanzare Nubira breack an f. 2000 ... 0743048973


Viteza ucide !!
Lucyfer is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 19:30   #8
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Multam fain luci,tu ai inteles ce vroiam sa zic,spune-ti care este ultima zi de anunt a participarii k sapt.viitoare am niste examene in iasi,si dak sunt liber vin cu siguranta cu masina plina din dorohoi la piatra
HOT is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 19:36   #9
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by cojocariu cezar View Post
Multam fain luci,tu ai inteles ce vroiam sa zic,spune-ti care este ultima zi de anunt a participarii k sapt.viitoare am niste examene in iasi,si dak sunt liber vin cu siguranta cu masina plina din dorohoi la piatra
Pai pana pe 14 cel tarziu ar fi bine ...ca sa avem timp sa ne facem planurile...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 06-02-07, 19:42   #10
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by Lucyfer View Post
sper ca nu te`ai referit la mineh sau la cezar in leg chu pers care vor sa castije bani ca nu statea nimeni chu mana intinsa a intrebat shi el daca se organizeaza ceva klumea ca sa stie daca se merita sa nu fie el shi poate inca alcineva prezent .. deci nu vorbeam de pretz in ideea cha poate deconteaza careva conbustibilul sau in ideea ce`mi dai daca vin
iti dai seama k am inteles asta din prima de aia am si postat./..sa le tai craca la cei care cred k li se deconteaza si oricum nu faceam referire la nimeni..
ce va fi la piatra neamt..se vrea a fi o intalnire zonala.. deci orase mari din moldova cu masini reprezentative.. nu oricine.. intelegi?
deci..cum am spus..vor fi multe de vazut si multe de facut si va asteptam in nr cat mai mare

cei care mai stau prin iasi.. cu examene..scoala..etc.. sa mai treaca vineri seara la ora 9 p la Palatul Culturii... k ne adunam de obicei acolo.. poate facem cunostinta..
intrebati de slip sau crys.. si discutam ok?
va salut.. numai bine
slip is offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 19:58   #11
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by slip View Post
iti dai seama k am inteles asta din prima de aia am si postat./..sa le tai craca la cei care cred k li se deconteaza si oricum nu faceam referire la nimeni..
ce va fi la piatra neamt..se vrea a fi o intalnire zonala.. deci orase mari din moldova cu masini reprezentative.. nu oricine.. intelegi?
deci..cum am spus..vor fi multe de vazut si multe de facut si va asteptam in nr cat mai mare

cei care mai stau prin iasi.. cu examene..scoala..etc.. sa mai treaca vineri seara la ora 9 p la Palatul Culturii... k ne adunam de obicei acolo.. poate facem cunostinta..
intrebati de slip sau crys.. si discutam ok?
va salut.. numai bine
Ma SLIP n-am nimik cu tine dar cum e treba cu masini reprezentative,adik tre sa vina numa cei cu majini bengoase...tunate racent sau ce eu nu pot veni cu oltcitul meu cu toate ca nu e tunat?Pai dak asa sta treaba cautati-va fratilor participanti in alta parte k la celelalte intruniri 4 tuning nu s-a pus problema asta cu masini reprezentative din orase mari.No offense da lamuriestima shi pi mini cu triaba asta brie.
HOT is offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 20:31   #12
Lucyfer

Stage 4
 
Lucyfer's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 227
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by cojocariu cezar View Post
Ma SLIP n-am nimik cu tine dar cum e treba cu masini reprezentative,adik tre sa vina numa cei cu majini bengoase...tunate racent sau ce eu nu pot veni cu oltcitul meu cu toate ca nu e tunat?Pai dak asa sta treaba cautati-va fratilor participanti in alta parte k la celelalte intruniri 4 tuning nu s-a pus problema asta cu masini reprezentative din orase mari.No offense da lamuriestima shi pi mini cu triaba asta brie.
vreau shi eu olcit cha al tau chiar daca nu e tunat .. cand o sa cresc mare am sa imi iau unu deocamdata .. raman la ce am :P
Lucyfer is offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 21:06   #13
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Talking Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

ai inteles gresit ...si eu m-am formulat prost
ai dreptate... nu masini "reprezentative" ... in sensul tunate..sau cine mai stie ce.. eu spre exemplu am un vagon ... focus turnier nu am nimic facut la el.. deci .. nu e tunata.. toti banii mei se duc catre un audi coupe din 83...
cand am spus masini reprezentative aveam in minte.. ce a fost la iasi.. cand si-au facut intrarea cei de la suceava.. si apoi cei de la bacau..si tot asa
nu stiu dak ai fost la iasi.. sau nu..dar a iesit super..si au fost masini reprezentative pt zonele moldovei ..
si in al doilea rand am comis--o cand am spus "nu oricine " .. aici ma refeream k nu vine kiar oricine.. in sensul k nu vii la piatra sa vezi o bomba de dacie .. prapadita si ruginita.. dar a fost exprimarea.. poate nu prea pe intelesul tau..na..
oricum. dak mai ai intrebari..astept.. kiarr te rog.. dak e ceva de lamurit.. tre sa vb .. altfel nu e comunitate
salutari
slip is offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 21:53   #14
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Bravo asa imi placi,dak sunt liber ajung sigur la piatra si bem si o bere(fara alcool)te caut yo.Dak vezi unu care tot urla slip slip sa stii ca sunt yo,mai vorbim,oricum m-am linistit si tu lucyfer nu mai fi atat de carcotas k o sa ai si tu intr-o zi o masina pe gustul tau.(apropo tu crek nu stii da vreau cuore sportivo o dau pe asta)
HOT is offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 22:36   #15
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Wink Re: Mega Intalnire Piatra Neamt 18 februarie

Quote:
Originally Posted by cojocariu cezar View Post
Bravo asa imi placi,dak sunt liber ajung sigur la piatra si bem si o bere(fara alcool)te caut yo.Dak vezi unu care tot urla slip slip sa stii ca sunt yo,mai vorbim,oricum m-am linistit
o sa bag de seama faza cu "slip..slip!!!" dak ma cauti... e bun..
sunt usor de gasit ..la intalnirile astea ori ma gasesti la masina mea.. un focus..negru turnier.. (vagonu') pe care scrie mare ..pe parbriz.. SLIP ... ori..dak nu sunt la masina si umblu fleaura.. intrebi pe acolo de mine.. poate se gaseste vreunu care sa ma stie.. si atunci..ne gasim cumva
si .. nu refuz pe nimeni niciodata.. cand e vorba de facut cunostinta..sau stat de vb ...
o sa fii surprins cand o sa ma vezi nu stiu dak stii la ce sa te astepti .. cum arat.. ce fel vorbesc dar.. din cati am cunoscut..pana acuma,.. nu cred k e 1 care sa fi zis ceva de rau.. modest sau nu..dar nu imi amintesc..
salutari...si.. ne vedem curand
numai bine

p.s. la piatra neamt..vin direct de la botezul verishorului meu SUNT CUMATRU MARE .. .traiascaaa... !!!
slip is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -