Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 08-03-09, 17:24   #436
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Accidente din BT

Quote:
Originally Posted by kiddo View Post
urate tar accdentele
Ai postat degeaba. Doar ca sa te afli in treaba. Am zis si eu asta. Nu era nevoie sa subliniezi doar ca sa mai faci un post in plus. Ti-am mai zis o data sa te uiti la ce s-a zis, inainte sa postezi.
Ca sa fiu ontopic, s-au mai dat cateva detalii la accidente, pentru cei interesati.
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)


3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 28-03-09, 13:28   #437
oliver

Stage 5
 
oliver's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
Default Re: Accidente din BT

Quote:
Originally Posted by 3Xtreme View Post
Ai postat degeaba. Doar ca sa te afli in treaba. Am zis si eu asta. Nu era nevoie sa subliniezi doar ca sa mai faci un post in plus. Ti-am mai zis o data sa te uiti la ce s-a zis, inainte sa postezi.
Ca sa fiu ontopic, s-au mai dat cateva detalii la accidente, pentru cei interesati.
Las'l sa'si spuna si el punctu de vedere Ca si tu faci posturi cu mai putin sens si offtopic "slava domnulu" :-j
oliver is offline   Reply With Quote
Old 13-04-09, 02:46   #438
FaraonuCPN
BMW Driver

Stage 4
 
FaraonuCPN's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 214
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Accidente din BT

Accident as`noapte 13 - 04 - 2009 ora 2:00 soseaua iasului .. (exact unde a avut loc accidentu lu Badarel Dumnezeu sa`l ierte) 2 masini un ford ... (american) cu o dubita (nush ce marca)
ford - 3 viata ... 1 mort
dubita - 0 viata ..1 mort
Baietii din ford am inteles ca aveau viteza mare coborau inspre lebada erau din VORONA....
NU AM FACUT POZE CA ERA NOAPTEA! SI NU SE OBSERVA NIMIC!
Dumnezeu sa`i ierte !
__________________
Vand turbine auto pentru orice model de masina(camioane,tiruri etc.)la cele mai bune preturi.la mai multe bucati achizitionate pretul este negociabil,Injectoare,xenon,faruri,triple,elemente tuning.Toate produsele sunt noi cu factura,garantie.Pentru comenzi si informatii suplimentare YD:autopiese95.tel.0747.51.86.88.
--->Preturi fara concurenta<---

Last edited by FaraonuCPN; 13-04-09 at 02:51.
FaraonuCPN is offline   Reply With Quote
Old 13-04-09, 09:39   #439
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Accidente din BT

Nashpa din cate zici si din cate am citit aici: http://www.stiri.botosani.ro/stire/5...ompletare.html
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 16-04-09, 09:29   #440
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Accidente din BT

urat tare mai multe detalii...... va prezinta domnu Zmau http://www.telembt.ro/ucisi_de_vitez...ool-a6413.html
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 29-06-09, 14:56   #441
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Accidente din BT

Un incident si un accident de azi:
1,2: Tramvaiele avariate
3: Firul de la tramvai rupt
4: Accident: Mercedes in camion
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC03631.JPG
Views:	124
Size:	2.78 MB
ID:	986910   Click image for larger version

Name:	DSC03632.JPG
Views:	110
Size:	2.65 MB
ID:	986911   Click image for larger version

Name:	DSC03633.JPG
Views:	118
Size:	2.51 MB
ID:	986912  

Click image for larger version

Name:	DSC03647.JPG
Views:	177
Size:	2.72 MB
ID:	986913  
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 30-06-09, 01:52   #442
oliver

Stage 5
 
oliver's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 330
Default Re: Accidente din BT

Quote:
Originally Posted by 3Xtreme View Post
Un incident si un accident de azi:
1,2: Tramvaiele avariate
3: Firul de la tramvai rupt
4: Accident: Mercedes in camion
Cate ore pe zi le petreci in balcon ?
oliver is offline   Reply With Quote
Old 30-06-09, 08:02   #443
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: Accidente din BT

Sincer stateam la pc in camera cu balconul si ma mai ridicam din cand in cand ca nu pot sa stau incontinuu pe scaun si am vazut tramvaiele si la accident am auzit o bubuitura. Toate astea de mai sus s-au intamplat in maxim 1 ora, ca din cauza tramvaielor si aglomeratiei s-a intamplat si accidentul.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 03-07-09, 23:26   #444
Bogdan-sbt

Stage 5
 
Bogdan-sbt's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 374
Default Re: Accidente din BT

Care a auzit de accidentul de pe Botosani-Suceava,un maxi-taxi ceva cu mai multi oameni la bord,2 sau 3 au murit.Sunt oare doar zvonuri ,stie cineva ceva?
Bogdan-sbt is offline   Reply With Quote
Old 04-07-09, 00:59   #445
RadioDJ

Stage 1
 
RadioDJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 13
Default Re: Accidente din BT

Accident pe "Soseaua mortii": O Dacia Logan, condusa de un tinar din Neamt, strivita sub un camion de la Victor Construct

Tragedie, vineri seara, pe DN 29 Botosani - Suceava. Un tinar din Roman- Neamt a murit si prietena sa a fost ranita grav, dupa ce au intrat cu Dacia sub un camion al firmei Victor Construct. Cei doi mergeau de la Botosani spre Suceava, iar la intrarea in Valdeni au intrat cu masina sub camion. Vina se pare ca apartine soferului Daciei Logan, Lucian Iancu, de 27 de ani, care a derapat intr-o curba la dreapta si a intrat pe contrasens, unde s-a intilnit cu camionul condus de Constantin Simionescu.

Autor: BotosaniNews.ro, 3 iulie
RadioDJ is offline   Reply With Quote
Old 13-07-09, 10:08   #446
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Accidente din BT

Accident duminica 12 iulie 2009 la lebada langa pensiunea kathleen


O altă porţiune de drum cunoscută pentru numărul mare de accidente, cea de la ieşirea din Botoşani spre Iaşi, continuă să fie extrem de periculoasă, ieri dimineaţă, doi botoşăneni de 29 de ani distrugându-şi maşinile în apropiere de Popasul Lebăda. M.C., aflat la volanul unui Opel, circula dinspre Botoşani spre Iaşi, când a vrut să vireze stânga pentru a intra în curtea unui motel. În acel moment, însă, automobilul a fost izbit în plin, în partea stângă, de autoutilitara Volkswagen condusă de D.B.. În urma impactului deosebit de violent, Opel-ul a zburat câţiva metri, oprindu-se lângă gardul pensiunii. Dacă şoferul autoturismului abia a avut timp să-şi dea seama ce se întâmplă, o salariată a motelului din zonă a descris în amănunt incidentul. “Eram la recepţie, cu soţia domnului cu Opel-ul, când am auzit o bubuitură. Când m-am uitat pe geam am văzut cum maşina sărea prin aer. Eu am sunat la 112 ca să vină Poliţia. Noroc că nu au fost răniţi”, a declarat martora la incident. Deşi ocupanţii maşinilor au reuşit să iasă singuri, a fost necesară intervenţia Descarcerării pentru a scoate bateriile maşinilor şi a evita o explozie.

Sursa: monitorulbt.ro
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	85529maxim.jpg
Views:	125
Size:	64.0 KB
ID:	1005370  
__________________
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 09:26   #447
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Accidente din BT

Un tânăr de 29 de ani, din Botoşani a reuşit să le uimească pe cadrele medicale, dar şi pe poliţişti, după ce s-a urcat băut la volan şi a făcut un accident. Totul a început la Cătămărăşti Deal, unde C.P. a oprit Volkswagen-ul Passat cu care mergea la Dorohoi pentru a se certa cu un prieten care se afla alături de el. "Şoferul a început să bea dintr-un PET. Credeam că e apă, dar după ce l-a aruncat am observat că mirosea a alcool. Celălalt s-a enervat şi a plecat pe jos spre Botoşani, iar şoferul a început să vomite din cauză că băuse prea mult. Apoi s-a urcat la volan şi a întors maşina şi a demarat în trombă. A mers 50 de metri şi s-a izbit în utilajul meu. A ieşit din maşină şi a căzut cu faţa în jos de beat ce era", a povestit Vasile Amarghioalei, muncitorul aflat în utilaj în momentul accidentului.

sursa: www.monitorulbt.ro
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	85989mare.jpg
Views:	135
Size:	18.5 KB
ID:	1026481   Click image for larger version

Name:	85991mare.jpg
Views:	105
Size:	17.3 KB
ID:	1026482  
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 30-07-09, 19:57   #448
Darius DMS

Stage 5
 
Darius DMS's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 3,249
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Accidente din BT

am vazut si eu accidentul....era in zona unde stau eu.....ma mir cum a supravietuit....
Darius DMS is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 12:21   #449
Bogdan-sbt

Stage 5
 
Bogdan-sbt's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 374
Default Re: Accidente din BT

nu gandesc
Bogdan-sbt is offline   Reply With Quote
Old 14-08-09, 19:31   #450
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: Accidente din BT

astazi am venit de la suceava, 3 masini erau iesite in afara carosabilului iar de la intrare in baisa pana la intrare in botosani era coada de masini, s`a intamplat ceva grav sigur, insa am luat`o pe la manastirea doamnei ca nu se mai circula deloc si nu am vazut ce s`a intamplat.

am inteles ca o autoutilitare de la victor s`a izbit cu o dacie...
__________________
00 Alfa Romeo 166 (Sold)
03 Renault Laguna (For sale)
04 Mercedes CLK (Sold)
07 Yamaha Gryzzli 700
09 BMW X6
10 Mercedes E coupe
ESPinoza is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -