Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 30-11-10, 10:03   #841
Rac3r
Opel Driver

Stage 5
 
Rac3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 354
Member of:
[Opel]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by kiddo View Post
so crezi tu ca ma plimb prin frig eu am fata de stat la BANCUTA vara pe uniri sau unde aveti voi bancuta si ce sa urmaresc in acest oras?? cazanele de seria 3 UNELE?? daca eu ma plimb prin frig eu maine iti aduc un golf 4 vr6 daca stii cu ce se mananca ala
mai kiddo,tu ce masina ai? lucrezi? baetii cu cazane lucreaza,din greu,fac sacrificii enorme pentru masinile alea nu ca tine strang din alocatie sa-si puie un sticker pe bicicleta, din cate vad esti fan VW dar ai totusi la avatar turometru de opel,sincer din cate vad habar n-ai ce sa spui si comentariile tale nu-si au rostul pe un forum dedicat pasionatilor de masini,daca aveai niste replici competente aveai respectul meu asa esti un copil care vrea sa enerveze niste oameni care au muncit din greu pentru ce au azi ceea ce nu pot zice si despre altii,iar masinile lor chiar fac treaba nu sunt de forma
Rac3r is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 10:28   #842
senderoz

Stage 2
 
senderoz's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 49
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

ma kiddo u sincer esti prea copil sa mi bat capul cu tn ....sa ma pis pe vr6-ele tau u crek nu constientizezi ce vb sincer , mai bn ai tace k ar fi mult mai bn pt tn ....ma pis pe parerile tale de cacat si sg u esti genul de pupator in cur la astia mai mari cu masini .........knd faceam noi liniute si porcarii de astea prin oras ......u te uitai la fast and furious si doar visezi ........dak esti asa pizdos adu si u masina ta la o trb cu ,, cazanele astea de bmw-uri.. cum le zici u ....
senderoz is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 10:31   #843
senderoz

Stage 2
 
senderoz's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 49
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

ma kiddo u macar ai in fiecare zi in buzunar 5 lei de un suc si sa stai la el 5 ore sa trek seara ....sincer esti jalnic copile......
senderoz is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 11:17   #844
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by senderoz View Post
ma kiddo u macar ai in fiecare zi in buzunar 5 lei de un suc si sa stai la el 5 ore sa trek seara ....sincer esti jalnic copile......
nare tatu si cu toata fam ta bani la cati am


mai senderoz tu creca daca te`ai urca intr`un vr6 crek ai zice ca esti in rai tre sa muncesti 30 ani pt un vr6 golf 4 nu golf 3 ........stiu ce inseamna vr6 si m`am dat cu unu dinala asa ca gura mica si spor la munca





ce sa ma complic cu voi .........oameni VALABILI CU BMW`URI
bafta la "drifturi"
__________________

Last edited by kiddo; 30-11-10 at 11:21.
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 11:23   #845
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

wey kiddo da un pic id-ul tau sau nr tau de telefon sa iti explic o treaba. vrei? ca vad ca toti cacanarii au tupeu pe net. ia vino si arata-ne tu banii aia. totusi te rog da id-ul tau de mess daca esti barbat
__________________
Nu rade de masina mea. Poate femeia ta e in ea.
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 11:34   #846
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

alex_cuciureanu
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 11:47   #847
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by kiddo View Post
nare tatu si cu toata fam ta bani la cati am


mai senderoz tu creca daca te`ai urca intr`un vr6 crek ai zice ca esti in rai tre sa muncesti 30 ani pt un vr6 golf 4 nu golf 3 ........stiu ce inseamna vr6 si m`am dat cu unu dinala asa ca gura mica si spor la munca





ce sa ma complic cu voi .........oameni VALABILI CU BMW`URI
bafta la "drifturi"


Daca zici tu ca deh, tre sa munceasca omu 30 de ani pentru un G3 VR6, eu personal trag o fuga in germania sa-ti aduc unul echipat complet si in 4 porti, si cu motor 2.9 SYNCRO, sau un Passat variant 2.8 VR6 cu automatik sport in 700 de euro.Incearca sa nu mai faci afirmatii de genul ca sunt cam nebinevenite.Daca ai de apreciat munca altuia o faci daca nu, nu te bagi in seama si stai in banca ta.Nici eu nu prea o ard pe banci gen bulevard si alte chestii cum o fac baetii, dar macar am respect fata de munca depusa.Deschide tu un club din asta in BT si baetii or sa taca din gura sau o sa se inchine in fata ta.Pana atunci rezuma-te doar la cunostintele tale in materie de VR6 si stai in banca ta.
__________________

E36 318i BMW sport package.
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 11:55   #848
danielNEC
Mitsubishi Driver

Stage 3
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 127
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by BT-01-KAW View Post
wey kiddo da un pic id-ul tau sau nr tau de telefon sa iti explic o treaba. vrei? ca vad ca toti cacanarii au tupeu pe net. ia vino si arata-ne tu banii aia. totusi te rog da id-ul tau de mess daca esti barbat
) ce tare e asta ) "da id-ul tau de mess daca ESTI BARBAT" )
danielNEC is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 12:23   #849
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

dupa cum spun si altii pe aici mai bine nu bagi in seama toate prostiile. fiecare are parerea lui si nu are rost sa ma agit la orice prostie, degeaba incerci sa faci ceva in botosani ca tot se gaseste cativa sa fie ofticati sa comenteze. baieti sincer e ultimul meu post pe forum.......mai bine ma apuc eu de masina si imi vad de pasiunea mea fara sa impartasesc si altora ce am facut la ea ca e mai bine. nu aveti decat sa va certati pana va plictisiti, in loc sa puneti umarul sa facem ceva calumea. In loc de comentarii cred ca mai bine veneati voi cu masini mai frumoase si mai bazate si atunci eram toti mandri de ce facem
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 13:23   #850
GreenBull

Stage 1
 
GreenBull's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 22
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Ce are omu cu BMW urile?Eu nici nu prea am vazut teste auto intre BMW si VW. Testele majoritatea is intre BMW,Mercedes si Audi.Se stie ca VW e masina pentru omul de rand. Cu ea te duci in vizite ,mergi la piata si te plimbi.Oricum nu prea conteaza ce masina e atata timp cat te ocupi constant cu ea si se vad progrese. BMW-ul in general,orice model ar fi e o masina adecvata pentru un club.Nu zic ca HSD e mare club sau nush ce....e un club cu potential si poate o sa ajunga si in topuri. In fundu asta de tara e greu sa faci club. E de apreciat initiativa. Numai cand vezi cata umblatura ai ca sa fie totul legal si iti vine sa iti pui mainile in cap.
Oricum ,si baietii din club vad ca sar cam tare cu gura.E un forum si fiecare isi exprima parerea.Tot ce sa vorbit in ultima vreme aicea a fost doar pe ton contradictoriu si cearta. Pacat ca nu pot sa imi expun parerea din cauza persoanelor de genu:"mai copchile,n-ai nici bani de suc si comentezi despre masini " sau "vino cu masina ta smechera sa facem intreceri daca tot comentezi atata";parca n-ar exista priceputi in automobile si fara sa detina unul. Sa mai comentezi la topicul asta incepe sa fie dezgustator iar atmosfera e una neprietenoasa.
GreenBull is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 13:29   #851
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

tocmai de asta nu voi mai posta nimik pe forum. oricat ai incerca sa faci ceva in botosaniul asta toti au ceva de obiectat...as fi preferat ca in loc de obiectiuni sa va alaturati noua sa facem ceva si mai bun. Oricum mult respect tuturor pasionatilor auto si ne vedem pe strazi. Eu zic sa punem umarul sa facem ceva mai bun si sa lasam cearta asta ca nu isi are rostul. eventual poate asa ne arata si kiddo masina lui. cu respect
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 01:29   #852
TEO///

Stage 3
 
TEO///'s Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 99
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

de miliardari ,cunoscatori si visatori is satul.nu va mai bate-ti capul.masina trebuie sa iti placa tie si stiu ca o sa iti placa.kiddo tu ai 14 ani asa ca tine am fost si noi, mai uitate pe forumuri cum baieti cu x6 si r1 2010 prafuite in curte si ei lucreaza la e30 sau e36.da la noi asta e ''am masina cea mai mare si femeia cea mai tare'' daca ai salar 20 de mil 15 ii dai la leasing.
TEO/// is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 10:04   #853
69RUP

Stage 5
 
69RUP's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 426
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by Wilgax View Post
Daca zici tu ca deh, tre sa munceasca omu 30 de ani pentru un G3 VR6, enal trag o fuga in germania sa-ti aduc unul echipat complet si in 4 porti, si cu motor 2.9 SYNCRO, sau un Passat variant 2.8 VR6 cu automatik sport in 700 de euro.Incearca sa nu mai faci afirmatii de genul ca sunt cam nebinevenite.Daca ai de apreciat munca altuia o faci daca nu, nu te bagi in seama si stai in banca ta.Nici eu nu prea o ard pe banci gen bulevard si alte chestii cum o fac baetii, dar macar am respect fata de munca depusa.Deschide tu un club din asta in BT si baetii or sa taca din gura sau o sa se inchine in fata ta.Pana atunci rezuma-te doar la cunostintele tale in materie de VR6 si stai in banca ta.
Vezi ca zicea cu o pagina in urma ca are Golf 4 VR6 nu 3 Din cultura mea generala nu exista asa ceva poate R32
69RUP is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 11:13   #854
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by 69RUP View Post
Vezi ca zicea cu o pagina in urma ca are Golf 4 VR6 nu 3 Din cultura mea generala nu exista asa ceva poate R32

Se poate pune si pe G4 VR6 fara nicio grija.Cu modif de rigoare iese si asa ceva.Era la noi in RO un unic G4 VR6.Mna te gandesti ca daca zice ce zice altora poate a mai avea vreo racheta prin garaj.DE FABRICA NU EXISTA ADEVARAT CE GRAESTI!Sa aveti bafta.



+ 1 de la mine la ce zice TEO.
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 06-12-10, 14:07   #855
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Zice si aici faptul ca VW Golf MK3 VR6 s-a transofrmat in VW Golf MK4 R32. Pagina asta am citit-o chiar recent si acum ca s-a adus discutia mi-am adus si eu aminte de chestia cu VR6 -> R32.
P.S.: E adevarat ce zice Teo si mult respect pentru cei ce fac asa in loc sa isi cumpere masini puternice din fabrica. E mult mai mare fericirea si mandria cand castigi la 402m (sau orice competitie) cu o masina modificata de tine decat cu una pe care o poate avea a doua zi oricine isi permite financiar.
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)



Last edited by 3Xtreme; 06-12-10 at 14:11.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -