Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-10, 22:02   #826
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

orsicum poate ii schimba aspectul acum la LLZ arata oribil pana sa il buseasca
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 11:34   #827
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by kiddo View Post
orsicum poate ii schimba aspectul acum la LLZ arata oribil pana sa il buseasca

Incercati sa nu mai fiti si voi chiar pe direct!S-a inventat PM!Sfatuiesc sa se puna cand vor fi resurse, un pachet ///M!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 11:57   #828
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

wey kiddo....fac pariu ca nu ai idee cati bani au fost bagati in masina asta asa ca ia si vezi-ti de treaba ta. apropo tu ce masina ai? ia pune tu bolidul tau de jdemii de euro sa il vedem. nu mai comentati aiurea in pana mea cand unii din voi aveti masini stock. nu aveti idee cate nopti nedormite avem noi si cat frig induram noaptea pentru a pune pe masini motoare si pt a le modifica cat de cat. chiar as vrea sa ma judece unu care intr-adevar are o masina la care sa fim muncit cel putin atat cat muncim noi. cat despre restul care nu aveti masini sau care le aveti stock am un singur cuvant...SHHHTTTTTT. OK? Mult respect pt cei care muncesc la masinile lor si care se intalnesc seara cu noi sa facem schimb de experienta!!!!!!!!!!!
__________________
Nu rade de masina mea. Poate femeia ta e in ea.

Last edited by BT-01-KAW; 24-11-10 at 12:05.
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 13:36   #829
Kenzo4Boss

Stage 5
 
Kenzo4Boss's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 331
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

'' Vreau sa-mi fac o prietena.....toate fetele sa apeleze la mine!!!''
Kenzo4Boss is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 13:44   #830
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

EDY o ,,bighidoaica`` ii buna? Stii tu vb noastra....Buli Buli? ))
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 18:08   #831
Kenzo4Boss

Stage 5
 
Kenzo4Boss's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 331
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by BT-01-KAW View Post
EDY o ,,bighidoaica`` ii buna? Stii tu vb noastra....Buli Buli? ))
dacom...
Kenzo4Boss is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 21:50   #832
senderoz

Stage 2
 
senderoz's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 49
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

ma kiddo u c nu te prezinti si u cu un bmw de ala oribil cum e LLZ-ul in pl mea de copchii tampiti care sunteti numa comentarii atat stiti, va plimbati prin frig toata ziua si stati sa vedeti ce masini au mai aparut sau c sa mai intmplat sa mai aveti ceva subiecte de comentat ...........wilgax e plin orasul de pachet M.......e mai frumos ceva mai deosebit ........Cu Respect
senderoz is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 22:00   #833
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by senderoz View Post
ma kiddo u c nu te prezinti si u cu un bmw de ala oribil cum e LLZ-ul in pl mea de copchii tampiti care sunteti numa comentarii atat stiti, va plimbati prin frig toata ziua si stati sa vedeti ce masini au mai aparut sau c sa mai intmplat sa mai aveti ceva subiecte de comentat ...........wilgax e plin orasul de pachet M.......e mai frumos ceva mai deosebit ........Cu Respect

In legatura cu pachet-ul M eu nu am vazut prea mult.Este cel albastru de la voi din club cu Bara fata M, recent si ma refer vara asta Botosaniul a mai primit un 1.8 IS albastru editie Motorsport adus in acelasi timp cand am adus si eu ceva din germania( omul e bisnitar si poate fi gasit undeva in zona pietei mari, cine e in trecere si il vede poate arunca un ochi ca merita) si mai sunt vreo 2-3.Nu sunt chiar asa multe.Sunt de parere ca decat sa mergi pe kitch mai degraba urci pe masina ceva original.Oricum este masina omului si punea pe ea ce vrea.In fond sunt banii lui.Era doar o parere.Bafta la lume!
__________________

E36 318i BMW sport package.
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 22:44   #834
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

stie el senderoz ce zice ca a lucrat cot la cot cu mine. eu zic ca decat sa o ard in turma mai bine asa. E frumos si pachetul M nu am ce zice. dar bara care o am nu e kitch pt ca e tot de pe bmw. Oricum sincer acuma...chiar va astept in orash sa imi aratati voi ce aveti si sa facem unele mici teste daca stiti la ce ma refer. Cu respect!!!!
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 24-11-10, 23:29   #835
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by BT-01-KAW View Post
stie el senderoz ce zice ca a lucrat cot la cot cu mine. eu zic ca decat sa o ard in turma mai bine asa. E frumos si pachetul M nu am ce zice. dar bara care o am nu e kitch pt ca e tot de pe bmw. Oricum sincer acuma...chiar va astept in orash sa imi aratati voi ce aveti si sa facem unele mici teste daca stiti la ce ma refer. Cu respect!!!!

Pana sa ma pun la teste cu altii, mai este de lucrat la al meu.Cei ce doresc, sa o faca, pentru ca este o placere.


PS:Ceea ce ai tu este spoiler fata dintr-un pachet Rieger.Daca se va face pe viitor inapoi spoilerul, incearca sa faci rost de tot pachetul Rieger care e super frumos!Numai bine!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	BMW - E36 Styling - Rieger Full Front Bumper Infinity2 (E36-288342).jpg
Views:	81
Size:	29.5 KB
ID:	1754591   Click image for larger version

Name:	Body-Kit-BMW-E36-Look-M3-E46-RIEGER.jpg
Views:	53
Size:	152.4 KB
ID:	1754593  
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 25-11-10, 22:41   #836
Ovidesku

Stage 1
 
Ovidesku's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 12
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by Kenzo4Boss View Post
fain tare videoul , dar mergea si un 5 acolo , bafta :P
In fiecare dimineata vad in cartier ursuletul de la 1:45 cand ma duc la scoala si oricat de mult as fi in intarziere, mereu imi fac loc pentru cateva secunde sa-l admir ! :X...
Faceti o treaba buna!
Ovidesku is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 09:44   #837
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Sa ma vezi pe mn cu un cazand dinala de LLZ sau alte seria 3 ........nici odata =))))


Oare cati bani au fost investiti ?? creca 1000 euro maxim
nu valoreaza masina atata
__________________
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 09:50   #838
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by BT-01-KAW View Post
stie el senderoz ce zice ca a lucrat cot la cot cu mine. eu zic ca decat sa o ard in turma mai bine asa. E frumos si pachetul M nu am ce zice. dar bara care o am nu e kitch pt ca e tot de pe bmw. Oricum sincer acuma...chiar va astept in orash sa imi aratati voi ce aveti si sa facem unele mici teste daca stiti la ce ma refer. Cu respect!!!!
Quote:
Originally Posted by kiddo View Post
Sa ma vezi pe mn cu un cazand dinala de LLZ sau alte seria 3 ........nici odata =))))


Oare cati bani au fost investiti ?? creca 1000 euro maxim
nu valoreaza masina atata
Quote:
Originally Posted by Wilgax View Post
In legatura cu pachet-ul M eu nu am vazut prea mult.Este cel albastru de la voi din club cu Bara fata M, recent si ma refer vara asta Botosaniul a mai primit un 1.8 IS albastru editie Motorsport adus in acelasi timp cand am adus si eu ceva din germania( omul e bisnitar si poate fi gasit undeva in zona pietei mari, cine e in trecere si il vede poate arunca un ochi ca merita) si mai sunt vreo 2-3.Nu sunt chiar asa multe.Sunt de parere ca decat sa mergi pe kitch mai degraba urci pe masina ceva original.Oricum este masina omului si punea pe ea ce vrea.In fond sunt banii lui.Era doar o parere.Bafta la lume!

acel 1.8 is albastru este a lui Doru
mai este un 1.8 is visiniu care a fost a lui Marian din grivita acum nu stiu la cine a ajuns 44 XXX
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 09:52   #839
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by senderoz View Post
ma kiddo u c nu te prezinti si u cu un bmw de ala oribil cum e LLZ-ul in pl mea de copchii tampiti care sunteti numa comentarii atat stiti, va plimbati prin frig toata ziua si stati sa vedeti ce masini au mai aparut sau c sa mai intmplat sa mai aveti ceva subiecte de comentat ...........wilgax e plin orasul de pachet M.......e mai frumos ceva mai deosebit ........Cu Respect


so crezi tu ca ma plimb prin frig eu am fata de stat la BANCUTA vara pe uniri sau unde aveti voi bancuta si ce sa urmaresc in acest oras?? cazanele de seria 3 UNELE?? daca eu ma plimb prin frig eu maine iti aduc un golf 4 vr6 daca stii cu ce se mananca ala
kiddo is offline   Reply With Quote
Old 30-11-10, 09:59   #840
kiddo

Stage 5
 
kiddo's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 464
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by BT-01-KAW View Post
wey kiddo....fac pariu ca nu ai idee cati bani au fost bagati in masina asta asa ca ia si vezi-ti de treaba ta. apropo tu ce masina ai? ia pune tu bolidul tau de jdemii de euro sa il vedem. nu mai comentati aiurea in pana mea cand unii din voi aveti masini stock. nu aveti idee cate nopti nedormite avem noi si cat frig induram noaptea pentru a pune pe masini motoare si pt a le modifica cat de cat. chiar as vrea sa ma judece unu care intr-adevar are o masina la care sa fim muncit cel putin atat cat muncim noi. cat despre restul care nu aveti masini sau care le aveti stock am un singur cuvant...SHHHTTTTTT. OK? Mult respect pt cei care muncesc la masinile lor si care se intalnesc seara cu noi sa facem schimb de experienta!!!!!!!!!!!
la ce sa imi bat capul cu vaselina garnitura de chiuloasa turbina sa imi pierd noptile prin garaje.........cand pot sa imi i`au o masina facuta pt asa ceva si ii mai un un chip dar voi ata ganditi BMW wa ca asa are tot romanul.... taranii merg in italia la munca culeg morcov rosii pe acolo si vin in tara cu niste besini pe cap ca ei au BMW de la Italia.......nu am vazut prin clubul vostru altceva decat bmw cu CP.......
si legat de llz daca zici ca is investiti multi bani .........nu am vazut ca acel bmw sa aiba autoblocanta
kiddo is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -