Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-10, 17:08   #811
kelo

Stage 2
 
kelo's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 48
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by senderoz View Post
mah vlad u mai bn ai tace in pl mea din gura ........nu mai comenta u atat . u nu esti in stare sa faci niste poze calumea ....si iti dai u cu parerea ....filmuletzul e chiar foarte reusit si toti care l-au vazut l-au apreciat ...asa k lasa o mai usor cu comentariile k e mai bn ....
Salutare la toata lumea !
Wei alx intreaba`l cand e ziua lui si sa punem mana de la mana si sa-i cumparam o memorie mai mare la aparatul ala lui vlad la vatra nu prea avea memorie
Felicitari pentru clip foarte fain dar urmatorul va fi si mai frumos !
kelo is offline   Reply With Quote
Old 17-11-10, 17:15   #812
tzapul
VW Driver

Stage 4
 
tzapul's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 176
Member of:
[VW]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by kelo View Post
Salutare la toata lumea !
Wei alx intreaba`l cand e ziua lui si sa punem mana de la mana si sa-i cumparam o memorie mai mare la aparatul ala lui vlad la vatra nu prea avea memorie
Felicitari pentru clip foarte fain dar urmatorul va fi si mai frumos !
parerea mea este ca nu e prea frumos ceea ce faceti. Parerea mea este ca inainte sa va apucati de caterinca si mishtouri sau mai rau, de amenintari, ganditi-va si la cati ani are vlad. Ganditi-va ca e inca, copil si el nu vrea altceva decat sa fie remarcat cum vroiam toti cand eram devarsta lui (no offense vlad dar asta e adevarul)
Parerea mea este ca Vlad e doar un copil care incearca sa atinge perfectiunea dar nu prea ii iese ptk nu are resursele si sprijinul suficient. Asta nu inseamna ca trebuie sa il judecam si sa il luam la misto. Inseamna doar ca trebuie sa il mai lasam sa creasca.
Nu stiu daca am reusit sa ma fac inteles. Ideea e ca nu trebuie sa luam pe nici unul dintre noi la mishto mai ales pe forum. La urma urmei e unul dintre noi. Mai facem o glume cand suntem intre noi, OK. Dar nu asa.

imi cer scuze daca am suparat pe vreo cineva cu acest mesaj, dar pur si simplu nu am putut sa ma abtin.
__________________


Meeting, spinning and joining everything we do (legal or ilegal)!!!

https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/1...d-drivers.html
tzapul is offline   Reply With Quote
Old 17-11-10, 17:37   #813
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by tzapul View Post
parerea mea este ca nu e prea frumos ceea ce faceti. Parerea mea este ca inainte sa va apucati de caterinca si mishtouri sau mai rau, de amenintari, ganditi-va si la cati ani are vlad. Ganditi-va ca e inca, copil si el nu vrea altceva decat sa fie remarcat cum vroiam toti cand eram devarsta lui (no offense vlad dar asta e adevarul)
Parerea mea este ca Vlad e doar un copil care incearca sa atinge perfectiunea dar nu prea ii iese ptk nu are resursele si sprijinul suficient. Asta nu inseamna ca trebuie sa il judecam si sa il luam la misto. Inseamna doar ca trebuie sa il mai lasam sa creasca.
Nu stiu daca am reusit sa ma fac inteles. Ideea e ca nu trebuie sa luam pe nici unul dintre noi la mishto mai ales pe forum. La urma urmei e unul dintre noi. Mai facem o glume cand suntem intre noi, OK. Dar nu asa.

imi cer scuze daca am suparat pe vreo cineva cu acest mesaj, dar pur si simplu nu am putut sa ma abtin.


+1 de la mine la cele zise mai sus!Respect lui ca o face chiar si asa bun rau cum e si se tine de treaba!Sa fie fortza!
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 17-11-10, 23:32   #814
Rac3r
Opel Driver

Stage 5
 
Rac3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 354
Member of:
[Opel]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

sincer nu port pica nimanui pentru critici,fiecare cu parerea lui.dar vlad am facut ce am putut cu ce am avut la indemana,nu am inca aparatura sa scot filmulete HD dar cred ca la efecte si in alte privinte chiar e ceva nou,in fine cui ii place bine cui nu sa-mi zica ce sugereaza sa imbunatatesc in filmarile mele.
Peace out
Rac3r is offline   Reply With Quote
Old 18-11-10, 11:34   #815
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Pt Costel si pt Wilgax......nu il ia nimeni pe vlad la misto si chiar ii suntem recunoscatori pt ceea ce a facut pt club. doar ca stie el mai bine de ce sunt un pic suparati baietii pe el. Este o chestie privata pe care nu as vrea sa o comentez pe forum.....cu scuzele de rigoare. Si asa este Costel......trebuie sa il mai lasam sa creasca un pic si ai sa vezi ce fotograf de clasa va iesi. Pana atunci ar trebui macar sa aprecieze munca lui Johnny cum si el a apreciato pe a lui Vlad. Ca doar sunt prieteni. iar cand vine vb de critici mai bine ar pune mana amandoi si sa faca un clip impreuna. Atunci sa vezi clip reusit. Cu respect!!!!
__________________
Nu rade de masina mea. Poate femeia ta e in ea.
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 22-11-10, 23:40   #816
senderoz

Stage 2
 
senderoz's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 49
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

in aceasta seara ..LLZ - cam sifonat ........in rest .....NO COMMENT
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	22112010(006).jpg
Views:	121
Size:	412.0 KB
ID:	1752017   Click image for larger version

Name:	22112010(010).jpg
Views:	107
Size:	480.5 KB
ID:	1752018   Click image for larger version

Name:	22112010(009).jpg
Views:	86
Size:	406.9 KB
ID:	1752019  

Click image for larger version

Name:	22112010(008).jpg
Views:	94
Size:	331.6 KB
ID:	1752020  
senderoz is offline   Reply With Quote
Old 22-11-10, 23:42   #817
senderoz

Stage 2
 
senderoz's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 49
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

am uitata sa percizez ,, neadaptarea vitezei la conditiile meteo''))
senderoz is offline   Reply With Quote
Old 23-11-10, 06:16   #818
GreenBull

Stage 1
 
GreenBull's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 22
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Am vazut si eu aseara imbulzeala pe bulevard si am vazut si masina putin.:d

Legat de Vlad,mie imi plac pozele lui.Mi-a mai zis el asa cu ce aparate face poze,cum se imprumuta ca sa aiba aparat bun la evenimente si ca se chinuie sa isi ia si el ceva bun.Eu zic ca el chiar se straduie si pasiunea se vede de la o posta. Mi se pare ca in situatia lui is toti din club.La toti se vede potentialul dar nu exista suport,mai ales financiar.Ca daca era, aveati cate 400 500 de caiuti si voi,fiecare.

senderoz,omul si-a spus parerea.Nu l-a criticat pe respectivu ca:Ho ma da de ce nu e HD?Data viitoare sa fie calitate maxima si efecte potrivite!! A spus doar ce ar fi bine sa se indrepte la clip.Macar daca vorbeai si tu frumos .In loc sa ii contraargumentezi parerea ,te-ai luat direct de el si asta nu prea e comportament de om civilizat,daca cumva pretinzi asa ceva.

Bafta voua! Mai ales LLZ la reparat acuma.
GreenBull is offline   Reply With Quote
Old 23-11-10, 07:42   #819
Rac3r
Opel Driver

Stage 5
 
Rac3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 354
Member of:
[Opel]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by senderoz View Post
in aceasta seara ..LLZ - cam sifonat ........in rest .....NO COMMENT
Se mai intampla,pacat,bine ca ionut nu a patit nimic ca tabla se indreapta,spor la reparat deacum.
Rac3r is offline   Reply With Quote
Old 23-11-10, 09:44   #820
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Vreau sa va rog sa incheiati subiectul cu vlad ca am vorbit cu el si vad ca nu ia nici o masura. Sa nu uitam ca pt a-i iesi pozele avea nevoie de niste masini si datorita noua e cunoscut. Sincer.....va rog sa nu mai vorbim despre el. Stie el mai bine ce are de facut.
Cat despre mine....promit ca data viitoare am sa port casca. Cu respect
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 23-11-10, 10:23   #821
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by BT-01-KAW View Post
Vreau sa va rog sa incheiati subiectul cu vlad ca am vorbit cu el si vad ca nu ia nici o masura. Sa nu uitam ca pt a-i iesi pozele avea nevoie de niste masini si datorita noua e cunoscut. Sincer.....va rog sa nu mai vorbim despre el. Stie el mai bine ce are de facut.
Cat despre mine....promit ca data viitoare am sa port casca. Cu respect

Da ce-ai patit frate de ai bulit-o in asa fel?Puntea spate stanga stramba, spoilerul fata sarit.Pacat de ea.App ca o parere pe viitor incearca sa iti pui un pachet M.Va da extrem de bine chit ca la noi sunt f f f putine!Sa ai bafta la facu tablaria si sa te vada lumea inpoi pe strazi.......dar cu blocant si casca!
__________________

E36 318i BMW sport package.
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 23-11-10, 10:29   #822
Rac3r
Opel Driver

Stage 5
 
Rac3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 354
Member of:
[Opel]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Catre toti membrii clubului HSD thread-ul nostru de pe cluburi e cam neglijat iar botosaniul incepe sa fie uitat,va rog ca viitoare post-uri sa fie facute acolo pentru a obtine un sub-forum al clubului HSD alaturi de celelalte cluburi mari
Adresa
https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/1...d-drivers.html
Rac3r is offline   Reply With Quote
Old 23-11-10, 10:41   #823
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

imi cer scuze, am uitat sa zic de grup sudat. s-ar fi terminat altfel aventura. Daca nu sunteti cuminti o sa ajungeti ca mine. Mie oricum nu imi mai aduce Mos Craciun nimik.
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 23-11-10, 10:44   #824
Wilgax

Stage 5
 
Wilgax's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,155
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Quote:
Originally Posted by BT-01-KAW View Post
imi cer scuze, am uitat sa zic de grup sudat. s-ar fi terminat altfel aventura. Daca nu sunteti cuminti o sa ajungeti ca mine. Mie oricum nu imi mai aduce Mos Craciun nimik.
Ai grup sudat?Sef ce nu ti-ai cautat un grup 3.15 cu carcasa mare si era treaba buna.Blocatul e pentru dat de-a latul complet la drifturi.
Wilgax is offline   Reply With Quote
Old 23-11-10, 21:02   #825
senderoz

Stage 2
 
senderoz's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 49
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

ma greenbull omule civilizat care esti u , nu e trb ta cum vb eu cu omul .nu crek ma cunosti u pe mn sau pe cei din grup ca sa ti dai u cu parerea la ce spun baietii la adresa lui vlad , asa k las o mai usor ke mai bn .....Cu Respect
senderoz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -