Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Botosani

Reply
 
Thread Tools
Old 10-09-09, 20:14   #406
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

La drift?? Ca am auzit ca are tractiune spate. Cand trebuie sa o iei? Ca e sfarsitul saptamanii aproape. Sau saptamana viitoare trebuie?
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 10-09-09, 20:45   #407
HOT

Stage 5
 
HOT's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 883
Member of:
[Opel]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Nu ma pot baga cu ea la drift intrucat nu sunt acomodat cu modificarile aduse masinii si nici experienta acumulata cu masina nu am mai ales ca acum nu mai are motorul cu care am cumparat masina.
Inca nu e gata nici saptamana aceasta,am vorbit cu ei si m-au asigurat ca o fac intr-un fel mare(lucreaza profesional)si de aia a durat asa de mult.Pana acum a lucrat la masina doar o singura persoana,de astazi vor lucra doua.Cel mai sigur saptamana viitoare va fi gata,abia astept si eu sa o vad si sa o aduc acasa.
__________________
merg ca melcul cu casa dupa mine
HOT is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 11:23   #408
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

chiar vreau sa vad si eu cum a iesit.
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 19:06   #409
vLLLad
Seat Driver

Stage 5
 
vLLLad's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 910
Member of:
[SEAT]
[VW]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Un incident mai putin placut
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Imag003.jpg
Views:	166
Size:	436.4 KB
ID:	1080094   Click image for larger version

Name:	Imag002.jpg
Views:	151
Size:	437.0 KB
ID:	1080095  
vLLLad is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 20:29   #410
vlad87
Peugeot Driver

Stage 5
 
vlad87's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 342
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Cum de ?!
vlad87 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 22:14   #411
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Of, Dumnezeule. Cati bani au fost investiti in masina aia si cati urmau... Da cum s-a intamplat? Vad ca bara nu e atinsa si capota e varza.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 23:54   #412
Tzapo0

Stage 3
 
Tzapo0's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 160
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

cik "sa vezi acum ce rapida e!intra aerul fix la filtru"..)..cat ii gluma ii panarama dar..mare pacat..sper sa o faci pana la evenimentul ce urmeaza..HSD RULEZ!!!
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Tzapo0 is offline   Reply With Quote
Old 12-09-09, 00:24   #413
Bogdan-sbt

Stage 5
 
Bogdan-sbt's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 374
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

da chiar,care a fost faza cu accidentul ,ca l-am vazut in seara asta (12.10.2009) prin Bucovina un pic sifonat.
Bogdan-sbt is offline   Reply With Quote
Old 12-09-09, 09:02   #414
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Am vorbit cu "vinovatul" accidentului si incerc sa va explic cam ce s-a intamplat. Deci de pe prima banda a intrat pe a doua un german cu o alfa romeo si i-a taiat fatza, apoi a franat puternic semnalizand stanga. In acea zona daca o stiti nu ai unde sa faci la stanga, mai ales ca e linie continua, deci nu putem lua in considerare ca vroia sa intoarca. Pana la urma, politistii au dat vina pe Ionut, zicand ca a fost lovire din spate, chiar daca se vede clar pe ambele masini ca a fost schimbare de banda fara sa se asigure. Oricum important e ca nu sunt multe pagube. O capota si grila, plus ce mai e inauntru, dupa grila, de indreptat.
__________________
Y!M ID: vyxxk (dati add doar daca e nevoie)


3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 12-09-09, 10:16   #415
BT-01-KAW

Stage 4
 
BT-01-KAW's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 191
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

in primul rand vreau sa salut pe toata lumea si sa multumesc celor care au fost cu mine la politie. Deci...ceea ce a zis extreme mai sus este adevarat, desteptaciunea de german a plecat de pe prima banda fara a se asigura, intra pe banda mea si semnalizeaza stanga franand brusc. sincer nu inteleg ce a vrut sa faca ca nici el nu stia. am incercat sa franez cat de tare am putut dar impactul a fost inevitabil.Mentionez ca acolo este linie continua. Acum urmeaza partea interesanta....masina mea e lovita in dreapta a lui stanga, deci clar schimbase directia...Raspunsul politiei pentru mine ``Ai muscato``. ei au zis clar....omu a franat si tu nu ai pastrat distanta netinand cont ca eu eram pe banda a 2-a si el a intrat ca ghirtoiu fara sa se asigure. Dar na...asta e politia romana. Am sa ma apuc sa fac masina dar un lucru e clar.....Baieti pazitiva fata cat de mult puteti ca pentru gabori e clar, fata botina.....esti vinovat. Cu respect
__________________
Nu rade de masina mea. Poate femeia ta e in ea.
BT-01-KAW is offline   Reply With Quote
Old 12-09-09, 10:32   #416
3Xtreme

Stage 5
 
3Xtreme's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 932
Member of:
[KIA]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Totusi nu ai cum sa ataci in instanta hotararea politiei? Pe baza probelor si posibil a martorilor? Daca ai de gand, vorbesc cu maicamea sa vad cam care ar putea fi decizia finala si probabil ca te-ar putea ajuta.
Oricum, se anunta un nou proiect, cum a patit si MAT dupa accident Speram sa iasa totul cat mai bine posibil si sa fie gata pana pe 26.

Last edited by 3Xtreme; 12-09-09 at 10:35.
3Xtreme is offline   Reply With Quote
Old 21-09-09, 18:41   #417
danielddd

Stage 4
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 229
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

Baieti vreau sa va cer ajutorul.Daca vedeti prin trafic un opel astra sedan BT-03-LTN albastru indigo,cu jante aliaj in 5 spite,spunetii omului sa vina sa faca actele ca masina e data in urmarire de catre propriatar si nu de alta da e idiot rau omu.Sau daca aveti numarul lui Simi..bisnitarul de masini,ca eu i-am dato lui si el a dat-o la altu in Bt,si acuma asta din oras la mine a dat masina in urmarire ca nu a venit ala sa faca actele.Asa ca va rog mult de tot daca vedeti LTN-ul prin trafic spunetii omului sa vina la Darabani sa faca actele ca risca sa ise radieze masina.Multumesc.
danielddd is offline   Reply With Quote
Old 22-09-09, 11:15   #418
Rac3r
Opel Driver

Stage 5
 
Rac3r's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 354
Member of:
[Opel]
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

i'm back printre comentariile de pe forum...nu de alta da imi era lene sa imi gasesc parolasper ca si de data asta la intalnirea la suceva sa facem valuri cei din botosani
Rac3r is offline   Reply With Quote
Old 22-09-09, 15:25   #419
Tzapo0

Stage 3
 
Tzapo0's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 160
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

dar cand e intalnirea de la sv...si cmf baieit?
Tzapo0 is offline   Reply With Quote
Old 22-09-09, 17:31   #420
Kenzo4Boss

Stage 5
 
Kenzo4Boss's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 331
Default Re: HighSpeedDrivers...numele noului club!!!!!

pai sambata si duminica acum e evenimentul. nush daca pot merge sambata dar duminica pot merge! care merge sambata si care merge duminica????? poate facem o organizare .
Kenzo4Boss is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -