Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Styling by request - Idei de tuning pt masina ta

Styling by request - Idei de tuning pt masina ta Locul in care masina ta e tunata de membrii 4Tuning. Tu spui ce vrei si noi iti dam ideile!

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-05, 17:17   #1
Spyder

Stage 4
 
Spyder's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 215
Default Bara Megane RS

Salutare,

Am un Renault Megane 1.6 16V (2005) si vreau sa-mi cumpar ambele bari de Megane RS, am sunat la Renault si cel cu care am vorbit mi-a zis ca cica nu se potrivesc, sincer eu nu il cred (parea cam nervos ala cu care am vb si nu cred ca ma luat in serios). Eu am avut un renault clio sport (2002) si odata am lovit usor bara, cat timp a stat la reparat am pus o bara normala de clio care sa potrivit perfect. Eu am analizat bara de RS si par a fi identice (ma refer la modelul de prindere). Voi ce parere aveti???
__________________
Audi A8 4.2 tdi quattro - 2006 - Just loving it!
Spyder is offline   Reply With Quote
Old 01-09-05, 18:04   #2
Spyder

Stage 4
 
Spyder's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 215
Default

Am uitat sa mentionez masina mea e BiCorp
Spyder is offline   Reply With Quote
Old 02-09-05, 10:34   #3
Spyder

Stage 4
 
Spyder's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 215
Default

Salut!!

Nu, inca nu mi-am cumparat barile, tu ce propui sau la ce te gandeai??? Astept un semn, merci
Spyder is offline   Reply With Quote
Old 02-09-05, 15:29   #4
streetcarconcept

Stage 3
 
streetcarconcept's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 126
Default

tu mai exact ce masina ai ? sedan sau bicorp ? ca sa stiu spre ce anume te indrum....

a zis mai sus ca e bicorp!! blowwind
streetcarconcept is offline   Reply With Quote
Old 02-09-05, 17:09   #5
streetcarconcept

Stage 3
 
streetcarconcept's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 126
Default

o sa iti spun ce variante ai pt model bicorp....revin cu un mesaj cand e gata tot
streetcarconcept is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -