Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Styling by request - Idei de tuning pt masina ta

Styling by request - Idei de tuning pt masina ta Locul in care masina ta e tunata de membrii 4Tuning. Tu spui ce vrei si noi iti dam ideile!

Reply
 
Thread Tools
Old 20-10-15, 21:57   #1
NightDevil

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,141
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Grafica Golf mk3

Salut !
Nu stiu cat de activa mai este aceasta sectiune , acum ceva ani o frecventam si eu si era o comunitate frumoasa , cu unii de aici am legat prietenii si tot asa ,intradevar nu am mai intrat de ani buni aici !
Si acum sa va zic de ce am intrat si ce vreau de la voi , sunt posesorul uni golf mk3 un pic modificat si vreau ca pentru "sezonul" urmator sa ii fac o grafica ceva deosebit , eu tot ma gandesc de ceva vreme, am ceva ideei dar nu m am hotarat inca pentru nimic si aici aplez la voi , imi doresc o grafica pentru masina mea si ce'a mai reusita am sa o si fac pe masina .
Singurele criterii sa se pastreze in proportie de 60 % culorea albastru ,cine isi doreste sa lucreze la acest proiect ma poate contacta alex.cristea@low-society.com
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	bebelogo#1.jpg
Views:	99
Size:	12.39 MB
ID:	3125540   Click image for larger version

Name:	bebelogo#2.jpg
Views:	90
Size:	11.62 MB
ID:	3125541   Click image for larger version

Name:	bebelogo#4.jpg
Views:	91
Size:	12.45 MB
ID:	3125542  

NightDevil is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -