Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Bursa serviciilor AUTO

Bursa serviciilor AUTO Cereri si oferte de servicii AUTO

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-10, 21:40   #1
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Caut ieftin si bun o capota si un capac portbagaj fibra :)

Masina este fiat coupe . Capota nu are nevoie de balamale,va fi prinsa in sigurante pe surub,va avea nevoie de 4-6 gauri. Nu are nevoie nici de faruri,doar de acele fante care se vad in poze si sa pastreze forma originala. Portbagajul la fel nu are nevoie de prindere pt balamale,ci doar de 4 gauri .

0747786683 (lasati sms daca nu raspund)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	ianca mica.jpg
Views:	102
Size:	98.4 KB
ID:	1744250   Click image for larger version

Name:	arad mica.jpg
Views:	63
Size:	1.20 MB
ID:	1744251   Click image for larger version

Name:	barmybob_engine_v1.jpg
Views:	92
Size:	189.4 KB
ID:	1744271  

Click image for larger version

Name:	portbagaj.jpg
Views:	64
Size:	82.3 KB
ID:	1744275  
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 27-01-13, 12:30   #2
ilici89

Stage 2
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 43
Default Re: Caut ieftin si bun o capota si un capac portbagaj fibra :)

Salutare , s-a gasit pana la urma undeva in RO capota de fibra ; stii cumva daca la ora actuala e cineva care are matrita pt capota stock din fibra ?
ps scuze de invierea threadului ..
ilici89 is offline   Reply With Quote
Old 31-01-13, 15:23   #3
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Caut ieftin si bun o capota si un capac portbagaj fibra :)

nu, nu are nimeni in ro... au in polonia, in slovacia, in uk , in danemarca si suedia. Aici singura oferta camaradereasca, am avut-o de la aleks, insa din pacate m-am cacait si n-am reusit sa o trimit la el..... ca au fost unii-altii care au spus ca nu pot lasa masina sa stea afara fara capota...si pan'la urma tot fara capota a stat , iar folia groasa ce o pusesem de protectie, a disparut pentru ca ..cineva "n-a stiut ca era a mea",... iar galeria era plina de apa pana sus, etc...alte bucurii.. in fine... atentie cu cine te bagi, cateodata ajungi sa platesti mult mai mult decat considerai a fi "scump"... .. tine cont si de timp si de degradarea prin stationare prelungita si in conditii inadecvate...si alte "prajiturele" d-astea...amarui..
lascarica is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -