Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Bursa serviciilor AUTO

Bursa serviciilor AUTO Cereri si oferte de servicii AUTO

Reply
 
Thread Tools
Old 08-08-09, 08:33   #31
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: INMATRICULEZ BULGARIA (SERVICIU COMPLET).

Daca masina provine din Comunitatea Europeana si nu are mai mult de 120KW (163)Cp o inmatriculam oicand doresti.
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 08-08-09, 10:01   #32
rekapa

Stock
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 4
Default Re: INMATRICULEZ BULGARIA (SERVICIU COMPLET).

Nu nu are ma mult de 120 de kw dar spunemi pana la ma cat ma costa ca sa stiu...... ce tot intreb eu...
rekapa is offline   Reply With Quote
Old 12-08-09, 10:17   #33
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: INMATRICULEZ BULGARIA (SERVICIU COMPLET).

Ce fel de documente are masina ? de unde provine? este f important sa fi fost inmatriculata in CE
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 01-11-10, 02:49   #34
adytza28

Stock
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1
Default Re: INMATRICULEZ BULGARIA (SERVICIU COMPLET).

Quote:
Originally Posted by F_L_R View Post
Cu mult respect l as scade...daca bulgarii mi ar accepta lei....si acum sincer ma costa podul 60 de euro...trec de 4 ori pt o masina si motorina cam 75 pt 2 drumuri , si bulgarul i mi ia 550....pai mai bine stau acasa si asa castig un *** si pierd 2 zile...in prima faza am inmatriculat eu 2 masini ale mele dupa aia un prieten a vrut si el ..a mai adus inca 2 si uite asa am facut pasiune pt Ruse.....la una din masinile maele ma costa in bg anul asta 170E asig , itp si impozit , in Ro ma costa 9.400.000 doar asigurarea .....asa ca stau bine inm in bg....pardon nu Bulgaria se numeste Spatiul Comunitar !!!

auzi prietene cu tot respectul pentru ceea ce faci e pur si simplu treaba ta ideea e ca sunt multi "naivi" si pun botu la vrajala asta ieftina si e bn ca ti merge ... ai facut o mare greseala ca dai niste valori eronate privind pretul la inmatriculari ce e cu pretu asta de 550 euro inmatricularea ( vrei sa mai pui si u 30% din 550 ca sa inmatriculezi 2 :)) ) iar in legatura cu asigurarea si itp-ul n am ce sa zic afirmatia e buna si adevarata ..... Sau ar mai fii o varianta sa mai lucrezi u cu un alt roman si ala sa e jegmaneasca in halu asta ceea ce nu cred dar na e o ipoteza ... eu stiu preturile dar nu vreau sa te ruinez mai tare daca esti nelamurit ma gasesti la id cupidon_ever@yahoo.com si iti dau eu toate preturile de la bulgari in cazul in care nu ti le a dat nimeni ;)
adytza28 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-10, 09:53   #35
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: INMATRICULEZ BULGARIA (SERVICIU COMPLET).

Quote:
Originally Posted by adytza28 View Post
auzi prietene cu tot respectul pentru ceea ce faci e pur si simplu treaba ta ideea e ca sunt multi "naivi" si pun botu la vrajala asta ieftina si e bn ca ti merge ... ai facut o mare greseala ca dai niste valori eronate privind pretul la inmatriculari ce e cu pretu asta de 550 euro inmatricularea ( vrei sa mai pui si u 30% din 550 ca sa inmatriculezi 2 ) ) iar in legatura cu asigurarea si itp-ul n am ce sa zic afirmatia e buna si adevarata ..... Sau ar mai fii o varianta sa mai lucrezi u cu un alt roman si ala sa e jegmaneasca in halu asta ceea ce nu cred dar na e o ipoteza ... eu stiu preturile dar nu vreau sa te ruinez mai tare daca esti nelamurit ma gasesti la id cupidon_ever@yahoo.com si iti dau eu toate preturile de la bulgari in cazul in care nu ti le a dat nimeni
-Este un anunt vechi , lucram cu un Bulgar care ma cam jecmanea .....acum inmatriculez cu 500 euro fara transport , dar nu am mai actualizat acest topic deoarece nu ma mai intereseaza. Sincer nu ma deranjez pt 100 de euro sa bat Bulgaria si sa stau drepti in fata la toti care vor degeaba. 2) De pe aest forum NU am inmatriculat nici o masina, aici sunt doar vorbitori. Cat despte masini NONEURO nu ma mai bag de mult sa le fac.
-Asa ca daca vre un moderator se uita aici poate sterge definitiv acest topic !!!
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -