Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme

Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme Oferte de piese si accesorii tuning. Sectiune dedicata firmelor si celor cu oferte permanente.

Reply
 
Thread Tools
Old 07-07-11, 21:41   #76
stiker.auto

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 122
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Vand: stikere, decal, autocolante, parasolare, orice grafica din autocolant

150ron
stiker.auto is offline   Reply With Quote
Old 12-08-11, 11:08   #77
stiker.auto

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 122
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Vand: stikere, decal, autocolante, parasolare, orice grafica din autocolant

Valabil! Acum este sezonul stikerelor!
stiker.auto is offline   Reply With Quote
Old 12-08-11, 21:36   #78
Eddie.R29
VW Driver

Stage 5
 
Eddie.R29's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 315
Member of:
[VW]
[Colectionar Machete]
Default Re: Vand: stikere, decal, autocolante, parasolare, orice grafica din autocolant

Salut. Am si eu nevoie de un sticker,exact k cel din poza,dimensiune vreo 15 cm diametru.
Ideea este k vreau sa-l pun sub capota, pe antifonarea de la ea,pentru k este gaurita si arata km urat si vreau sa o remediez.
Vreau sa stiu daca poti face asa ceva si daca pot sa-l lipesc acolo fara sa am probleme ulterioare cu el(caldura degajata de la motor etc.)

Astept un PM de la tn cu raspunsul si eventual un pret.

Mersi.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	31Q2btdRgLL._SL500_AA300_.jpg
Views:	39
Size:	9.1 KB
ID:	2117662  
Eddie.R29 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-11, 09:30   #79
stiker.auto

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 122
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Vand: stikere, decal, autocolante, parasolare, orice grafica din autocolant

Eddie.R29 - din pacate autocolantul nu se poate pune pe o suprafata care nu e uniforma si omogena, din cate stiu materialul care antifoneaza motorul este buretos si autocolantul nu adera la el.
__________________
www.clubchevrolet.ro
stiker.auto is offline   Reply With Quote
Old 16-08-11, 12:43   #80
Eddie.R29
VW Driver

Stage 5
 
Eddie.R29's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 315
Member of:
[VW]
[Colectionar Machete]
Default Re: Vand: stikere, decal, autocolante, parasolare, orice grafica din autocolant

Quote:
Originally Posted by stiker.auto View Post
Eddie.R29 - din pacate autocolantul nu se poate pune pe o suprafata care nu e uniforma si omogena, din cate stiu materialul care antifoneaza motorul este buretos si autocolantul nu adera la el.
ok.Ms oricum
Eddie.R29 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-11, 22:00   #81
stiker.auto

Stage 3
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 122
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Vand: stikere, decal, autocolante, parasolare, orice grafica din autocolant

In continuare valabil!
stiker.auto is offline   Reply With Quote
Old 28-10-11, 08:23   #82
davay
Opel Driver

Stage 5
 
davay's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 708
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Vand: stikere, decal, autocolante, parasolare, orice grafica din autocolant

Salut.As vrea sa imbrac consola centrala la un opel corsa B cu stiker bomb,ceva in genul pozei de mai jos.Cat ma costa doua autocolante cu stiker bomb cam...70 cm lungime si 40 latime...sa zic asa,nu stiu exact cat are bordul (este modelabil la cald pentru a adera la partile mai rotunjoare?) Plus 2 stikere cu 4 tuning si un parasolar negru gradient...(ca in poza cu ochelarii).Eventual si preturi separate pentru fiecare in parte.Multumesc mult.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	7357.jpg
Views:	29
Size:	53.5 KB
ID:	2202214   Click image for larger version

Name:	stickahs.jpg
Views:	46
Size:	46.0 KB
ID:	2202215  
__________________

davay is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -