Re: Fisa cu prezenta
dati-mi si mie va rog un sms daca mai exista intilnire de seara ca am lipsit cam mult si nu mai stiu asta daca se poate.....respect si la multi ani ,fericire si tot ce va doriti.......adrianIsuzu
Last edited by Manson; 08-01-08 at 00:39.
|