Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-09-07, 10:02   #121
Skma

Stage 5
 
Skma's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,212
Member of:
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Quote:
dragos, vezi si-a luat un prieten de-al meu un Civis Type S din Ploiesti , dar e albastru (unic in RO :P :P )si a luat si sora lui altu tot civic dar nu stiu daca TYPE S. sa nu fie alea. CTR nu siu sa fie inca in PL?
cred ca dupa soft as rvea sa il vad si eu pe el....
Bah mai spart ce de prieteni ai !
Skma is offline  
Old 27-09-07, 10:06   #122
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

)) si majoritatea din Bucuresti )) sa zica lumea ca sunt bucurestean...
stii ca sunt cu fitza )))
ala de care vorbesc, era si duminica la carrefour. il stie si tre...asa ca :P
__________________
Objects in the mirror tend to disappear

It will never have enough power until I can spin the wheels at the end of the straightaway in high gear
bogdan_wrc is offline  
Old 27-09-07, 10:26   #123
shantzu

Stage 5
 
shantzu's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6,372
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[4Rally]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Shantzu' nici nu stiu daca a avut aparatul la el. Stiu ca ii era foame tot timpul... . Nemancatul...
asta e . . . trebuie sa ma accepati asha cum sunt nemancat
Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Oricum Shantzule ai ceva de munca. Vreau sa facem un album cu masinile NSL din Ploiesti si cu altele de prin Comunitatea 4tuning Ploiesti.
Fa-ti timp ca incepem saptamana viitoare...
eu sunt inca mahmur acum ., diseara beau iar ca azi face un coleg 18 ani deci azi nu pot
mai mult de vreo ora nu dureaza o galerie foto , cea a lui feryboy cam atat ne-a luat ...
vb si facem . . .
shantzu is offline  
Old 27-09-07, 10:26   #124
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

pai ma bogdane umbli cu d-astia cu kinezarii?
tre is offline  
Old 27-09-07, 11:02   #125
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

pai eu umblu cu ei pt oameni, nu doar pt jucarii..si plus de asta... unele chinezarii nu sunt chiar asa proaste. chiar am vb cu ACHIM cu CTR sa ne vedem.
bogdan_wrc is offline  
Old 27-09-07, 11:07   #126
tre

Stage 5
 
tre's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 1,872
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

tot kinezarii sunt ma, nu se compara cu regina masinilor. au greieri, scartaie, n-au cuplu... nu merge chiar asa. eu dupa ce dau cupeul o sa-mi iau un golf4 tdi pe la 130 cp asa.
__________________
"it's of bad taste not to mod your evo"
tre is offline  
Old 27-09-07, 11:12   #127
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Asa, asa, ia-ti VW ca astea sunt masini bune
DONU' is offline  
Old 27-09-07, 11:21   #128
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

lasa tre ca te urechez eu cand te prind. sau mai bine, te ajut sa il prepari sa bata CTR...nah..e bine?

sau iti opresc curentu la bloc..sa vad cu ce mai pleci la servici....
bogdan_wrc is offline  
Old 27-09-07, 11:28   #129
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Poti sa-i opresti curentul si la chinezarie. Nu e electrica?
DONU' is offline  
Old 27-09-07, 11:44   #130
bogdan_wrc
Audi Driver

Stage 5
 
bogdan_wrc's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,152
Member of:
[AUDI]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

pai asta e ideea, donule, ca o incarca la priza de langa pat in fiecare noapte. cum noi ne incarcam telefoanele..el incarca masina
bogdan_wrc is offline  
Old 27-09-07, 11:53   #131
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Bai crizatule tu bagasei masina cu spatele langa a mea.
De cate ori ti-am zis s-o intorci si tu...
Pe urma..., ai dreptate. Ai fost neindreptatiti la capitolul poze, fotografii s-au zgarcit mult sa iti pozeze mashina care sincer arata foarte bine.
Eu am fost ocupat mai tot timpul. Ce sa fac? Oricum e prima oara cand se intampla la Ploiesti un show si chiar am uitat anumite detalii. E prima oara cand particip cu masina la un eveniment de genul si sa nu uitam cum a tras toata lumea de mine in stanga si in dreapta mai tot timpul. Ca unul ma intreba nu stiu ce de masina, ca altul imi spunea ca si-a pus rotzile alea rotunde si ca ii trage grav cotetzul, ca altul se lauda ca a mers cu Matizul cu 160..., ca altul vrea in NSL, ca ce inseamna NSL, ca de ce n-am tobe, de ce n-am bara, ca de ce nu mi se inchide geamul din spate, ca sa dau si eu drumul la muzica, dar de ce se mai intrerupe statia ca a lu' nu stiu ce var cica s-aude bine de tot, ca lumea vrea stickere cu 4tuning, ca lumea vrea sticker cu NSL (nu se da decat daca faci parte din club), dar de ce nu se da daca nu sunt din club?... si alte mii si mii de intrebari de rahat.
Asa ca T@Z-ule, crede-ma ca imi pare nespus de rau ca te-ai ales doar cu doua poze din tot show-ul, a fost un detaliu care chiar mi-a scapat si imi cer iertare, Golfu' nu stiu pe unde a umblat ca si eu l-am vazut foarte putin timp pe-acolo. Sper sa nu mai avem incidente de genul asta si toata lumea sa aiba parte de poze.
Shantzu' nici nu stiu daca a avut aparatul la el. Stiu ca ii era foame tot timpul... . Nemancatul...
Oricum Shantzule ai ceva de munca. Vreau sa facem un album cu masinile NSL din Ploiesti si cu altele de prin Comunitatea 4tuning Ploiesti.
Fa-ti timp ca incepem saptamana viitoare...
don-ule nu e vb ca m-am ales cu doua poze,itzi spun sincer ca ma pish pe ele si pe ea de masina...
e vb de felul in care s-a pus problema,fotografii 4 tuning facand zeci de mii de poze doar la anumite masini....cu parere de rau ma bate gandul sa ma retrag din N S L...
__________________
T@zMania is offline  
Old 27-09-07, 12:13   #132
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Quote:
Originally Posted by T@zMania View Post
don-ule nu e vb ca m-am ales cu doua poze,itzi spun sincer ca ma pish pe ele si pe ea de masina...
e vb de felul in care s-a pus problema,fotografii 4 tuning facand zeci de mii de poze doar la anumite masini....cu parere de rau ma bate gandul sa ma retrag din N S L...
Eu zic ca nu e cazul sa te retragi. Esti unul din cei cu picioarele pe pamant din acest club.
Eu zic sa facem cumva sa nu se mai intample astfel de chestii. Pur si simplu cred ca s-a omis sa fii trecut in vizor.
Gandeste-te ca duminica am pus singur bannerul NSL, ajutat de GRS (care inca nu e in NSL, dar intra in curand).
Eu zic sa incercam sa fim mai atenti cu totii la urmatoarele evenimente.
La Buzau vreau sa iasa bine totul.
O sa merg zilele astea acolo sa vad exact despre ce e vorba si unde vom avea locul noi, cei din NSL. Daca ai timp, hai si tu cu mine.
Sambata sa incercam sa facem o sesiune de fotografii cu majoritatea membrilor, cu toti cei care au timp sa vina. Daca nu, hai sa stabilim o ora in care ar putea sa vina cat mai multi. repet. Doar NSL. Pentru site. Se mareste considerabil grupul nostru si ar fi pacat sa nu avem albumul nostru.
Bafta multa!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline  
Old 27-09-07, 12:23   #133
dshockevo

Stage 5
 
dshockevo's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 369
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Am mai gasit si eu o poza cu clio-ul lui taz

Click image for larger version

Name:	DSC02239.JPG
Views:	65
Size:	894.1 KB
ID:	355441
dshockevo is offline  
Old 27-09-07, 13:29   #134
T@zMania

Stage 5
 
T@zMania's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 3,341
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[RENAULT]
[4Rally]
Default Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Quote:
Originally Posted by dshockevo View Post
Am mai gasit si eu o poza cu clio-ul lui taz

Attachment 355441
merci oricum....pb e aproape rezolvata
T@zMania is offline  
Old 27-09-07, 13:40   #135
Mariusz_PH

Stage 3
 
Mariusz_PH's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 107
Smile Re: Carrefour Tuning Show & Sound 2007 - PLOIESTI - reprogramat pentru 22-23 Sept 200

Eu zic sa nu va mai certati pe tema asta si sa privim inainte la urmatorul eveniment care speram ca o sa iasa cat mai bine posibil sa sa nu se mai supere nimeni fac eu pe fotograful ca si-asa este o placere Deci Taz inca o data cate poze vrei sa ai cu masina ta fara suparare ca suntem oameni mari
__________________

Mariusz_PH is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -