Hai mah k mai vreau sa visez si io odata...de data asta miam facut lista:
1.Lowrider---k sa sufar din suspensii;
2.Hummer---supraponderal sunt imi plac masinile mari;
3.Calibra mega modifikta inclusiv NOS;
4.Lamborghini Diablo modelu' anilor 90;
5.Mercedes CL55AMG;
6.BMW 760i;
7.Cap tractor dala american cu croame pe el nenorocire daia Peterbilt,Mac,Freightliner;
8.Audi S8;
9.Honda Hayabusa de 500 CP(kre ati vazut Ghost Rider?).\
Cam atat vreau io.....sunt nebun.........