Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 29-03-11, 15:01   #76
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Propun sa dam glorie la un Petrom facand plinul la masini si plecand blana fara sa platim, apoi sa dam iama intr-un supermarket de unde sa furam mici si ce trebuie pentru gratar, apoi facem gratarul respectiv intr-o padure la marginea orasului pe care mai apoi s-o incendiem si sa blocam DN1 sa facem curse ilegale!
Iar banii ramasi sa-i dam copiilor nevoiasi.
Aaa... da stai ca nici nu cheltuim nimic...

ACEASTA POSTARE ESTE UN PAMFLET SI TREBUIE INTELEASA CA ATARE.
VA RUGAM NU LASATI COPIII NESUPRAVEGHEATI LANGA MASINILE TUNATE CU CHEILE IN CONTACT!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 29-03-11, 19:28   #77
djbyte

Stage 2
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 43
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

mda.......s-a deviat mult de la subiect.......vreau sa vad o lista preliminara cu participanti, numere de telefon si adrese de email ca sa putem purta discutia in continuare.
djbyte is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 01:25   #78
laur1705

Stage 2
 
laur1705's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 61
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
Propun sa dam glorie la un Petrom facand plinul la masini si plecand blana fara sa platim, apoi sa dam iama intr-un supermarket de unde sa furam mici si ce trebuie pentru gratar, apoi facem gratarul respectiv intr-o padure la marginea orasului pe care mai apoi s-o incendiem si sa blocam DN1 sa facem curse ilegale!
Iar banii ramasi sa-i dam copiilor nevoiasi.
Aaa... da stai ca nici nu cheltuim nimic...

ACEASTA POSTARE ESTE UN PAMFLET SI TREBUIE INTELEASA CA ATARE.
VA RUGAM NU LASATI COPIII NESUPRAVEGHEATI LANGA MASINILE TUNATE CU CHEILE IN CONTACT!
Merci pentru asta=)), ai mai destins atmosfera. Eu sunt total pentru asta si cum am mai spus taxa de intrare nu e o mare problema fiind o suma destul de mica si mai ales ca banii aia se vor duce catre niste copii sarmani, deci astept su nerabdare sa stabiliti o data si sa terminati cu organizarea (incerc sa fiu optimist sa sa cred ca se va tine acest eveniment)
laur1705 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 02:25   #79
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Daca e vorba sa ajutam pe cineva , sa ne mai si distram etc...
Eu ma bag

PH 66 LOW - Golf 3 orange ...
Bengy_BLS is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:30   #80
Emy_bike

Stage 4
 
Emy_bike's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 297
Member of:
[Honda]
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Quote:
Originally Posted by Bengy_BLS View Post
Daca e vorba sa ajutam pe cineva , sa ne mai si distram etc...
Eu ma bag

PH 66 LOW - Golf 3 orange ...
Iar te dai mare cu ciurucu ala de golf ?


On: Daca sunt niste hartoape si gauri in zona sa faci un trial cu jepurili ,garantez 20 masini dintr-o strigare la mine pe forum
Emy_bike is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:36   #81
djbyte

Stage 2
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 43
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

eu as avea o recomandare buna si pentru jeep-uri dar e cam departe.......de exemplu.....rasnov....acolo nu ar trebui nici o autorizatie nimic.....si am putea sa mergem frumos in coloana.......etc......
djbyte is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:46   #82
Emy_bike

Stage 4
 
Emy_bike's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 297
Member of:
[Honda]
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Stiu eu un camp smecher si o groapa special amenajata de trial langa Bucuresti la Cernica.

Ar mai fii ceva interesant la Baicoi.
Emy_bike is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 13:48   #83
djbyte

Stage 2
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 43
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Quote:
Originally Posted by Emy_bike View Post
Stiu eu un camp smecher si o groapa special amenajata de trial langa Bucuresti la Cernica.

Ar mai fii ceva interesant la Baicoi.
daca e special amenajata e special pe bani.si urmarim sa cheltuim cat mai putin si sa dam cat mai mult.
djbyte is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 14:04   #84
Emy_bike

Stage 4
 
Emy_bike's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 297
Member of:
[Honda]
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Quote:
Originally Posted by djbyte View Post
daca e special amenajata e special pe bani.si urmarim sa cheltuim cat mai putin si sa dam cat mai mult.
E moka acolo ma. S-au facut niste umanitare in satul ala si avem voie cu jepurili acolo sa facem ce vrem. Daca mai punem cate 20lei de caciula sau 10lei si mai facem o umanitara e chiar spre binele nostru.
Emy_bike is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 14:06   #85
djbyte

Stage 2
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 43
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Quote:
Originally Posted by Emy_bike View Post
E moka acolo ma. S-au facut niste umanitare in satul ala si avem voie cu jepurili acolo sa facem ce vrem. Daca mai punem cate 20lei de caciula sau 10lei si mai facem o umanitara e chiar spre binele nostru.
un nr de contact ceva ai?
djbyte is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 14:10   #86
Emy_bike

Stage 4
 
Emy_bike's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 297
Member of:
[Honda]
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Quote:
Originally Posted by djbyte View Post
un nr de contact ceva ai?
Ai pm.
Emy_bike is offline   Reply With Quote
Old 30-03-11, 19:20   #87
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Quote:
Originally Posted by djbyte View Post
eu as avea o recomandare buna si pentru jeep-uri dar e cam departe.......de exemplu.....rasnov....acolo nu ar trebui nici o autorizatie nimic.....si am putea sa mergem frumos in coloana.......etc......
A merge in coloana nu este expresia care poate caracteriza gruparea terorista de tuning "Ploiesti".
Noi suntem aia care intotdeauna se alearga pe drum, bulverseaza traficul, iau radare, raman fara permise sau ajung la destinatie ba 2 acum si 5 mai tarziu, ba ne intoarcem ca patzeste vreunul ceva la masina...
Hai mai langa casa asa ca suntem prea cretini pentru treburi d-astea.

Am spus ca sunt pentru acest eveniment, o sa iti dau si id-ul de mess pe privat si discutam de treaba asta legata de... "paine si circ".
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 31-03-11, 22:01   #88
djbyte

Stage 2
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 43
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

Quote:
Originally Posted by DONU' View Post
A merge in coloana nu este expresia care poate caracteriza gruparea terorista de tuning "Ploiesti".
Noi suntem aia care intotdeauna se alearga pe drum, bulverseaza traficul, iau radare, raman fara permise sau ajung la destinatie ba 2 acum si 5 mai tarziu, ba ne intoarcem ca patzeste vreunul ceva la masina...
Hai mai langa casa asa ca suntem prea cretini pentru treburi d-astea.

Am spus ca sunt pentru acest eveniment, o sa iti dau si id-ul de mess pe privat si discutam de treaba asta legata de... "paine si circ".
ai dreptate.inca astept raspunsul privind o locatie.
pana una alta va astept maine seara in renaissance.
djbyte is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 03:23   #89
bboy_steel

Stock
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 2
Exclamation Re: Tuning Ploiesti Summer Party

deci... avand in vedere discutiile de pe aici... care mi s-au parut interesante.. am sa va ofer sprijinul meu...in organizarea acestui event.....
iar aici.. mai am si eu cateva vorbe de spus..care ar putea sa para interesante
1 - avand in vedere ca vor venii masini multe(speram) langa un tun de bass..si ceva cai incinsi.. ce merge cel mai bine?... un linoleu...si ceva bboy sa faca atmosfera nu? de asta.. ma ocup eu
2 -ca sa ne usuram si noi propun sa scoatem o serie de flyere/afise....si fiecare..sa le distribuie..dp bunul plac....
3 - o masina..care doreste sa fie prezenta...sa dea ceva ture ziua..prin oras.. cu ceva muzica.... si niste invitatii speciale..pentru a aduna niste HOT CHICKS.. . ca deh...daca sunt femei.. barbatii vin ca mustele ).
4 -in taxa de intrare...ar trebui sa intre ceva ce sa primeasca cel ce o plateste...ceva gen.. un fluier...sau nuj.. o poza..o ceva ..sa vada omu pe ce a dat banu...
5 -evenimentu asta....sa nu tina cateva ore...si gata..hai acasa... ideal ar fii..ceva gen..vineri-sambata-duminica...ca daca vineri nu vine lumea ca nu stie....sambata si duminica se mai duce zvonu...si vor venii

cam atat am pentru moment... astept parerile voastre... RespecT
bboy_steel is offline   Reply With Quote
Old 05-04-11, 10:09   #90
andreibadea
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
andreibadea's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 1,402
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default Re: Tuning Ploiesti Summer Party

+1...
Dar pana la urma s a stabilit o data?...

Nu vreau sa fiu rautacios si nici sa intru in polemici dar trebuie data si locatie cat mai repede ca sa fie ceva concret...

Quote:
Originally Posted by bboy_steel View Post
deci... avand in vedere discutiile de pe aici... care mi s-au parut interesante.. am sa va ofer sprijinul meu...in organizarea acestui event.....
iar aici.. mai am si eu cateva vorbe de spus..care ar putea sa para interesante
1 - avand in vedere ca vor venii masini multe(speram) langa un tun de bass..si ceva cai incinsi.. ce merge cel mai bine?... un linoleu...si ceva bboy sa faca atmosfera nu? de asta.. ma ocup eu
2 -ca sa ne usuram si noi propun sa scoatem o serie de flyere/afise....si fiecare..sa le distribuie..dp bunul plac....
3 - o masina..care doreste sa fie prezenta...sa dea ceva ture ziua..prin oras.. cu ceva muzica.... si niste invitatii speciale..pentru a aduna niste HOT CHICKS.. . ca deh...daca sunt femei.. barbatii vin ca mustele ).
4 -in taxa de intrare...ar trebui sa intre ceva ce sa primeasca cel ce o plateste...ceva gen.. un fluier...sau nuj.. o poza..o ceva ..sa vada omu pe ce a dat banu...
5 -evenimentu asta....sa nu tina cateva ore...si gata..hai acasa... ideal ar fii..ceva gen..vineri-sambata-duminica...ca daca vineri nu vine lumea ca nu stie....sambata si duminica se mai duce zvonu...si vor venii

cam atat am pentru moment... astept parerile voastre... RespecT
andreibadea is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -