Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-11, 08:24   #976
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

Sa Mai stergem din Liniste:

https://www.youtube.com/watch?v=Aqbab...layer_embedded

=))))))))))))))))))))))))))))
GiGiCarbiT is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 08:53   #977
Seal

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,040
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

sprite tu faci off topic de la primul tau post. Si nu cred ca ai vreo legatura cu Street Legal. Asa ca te rog frumos daca vrei sa faci posturi poti sa la faci in alta parte nu pe Threadul nostru
Seal is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 12:08   #978
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

Quote:
Originally Posted by Seal View Post
sprite tu faci off topic de la primul tau post. Si nu cred ca ai vreo legatura cu Street Legal. Asa ca te rog frumos daca vrei sa faci posturi poti sa la faci in alta parte nu pe Threadul nostru
Ca sa nu mai vorbim de faptul ca are doar 16 ani... Si mai vorbeste si gura fara el ... N-am nimic cu el , dar omu are Post-Traumatita Acuta in Stadiu 2 , pana nu posteaza o data pe zi , nu e lumea mai frumoasa , trebuie sa ajunga la stage 5.
Baaaaahhh asta nu e DOTA sau TRAVIAN sau Mafia WARS , e un forum public unde se discuta chestii legate strict de masini , concrete si bazate pe niste date tehnice fixe , nu presupuneri si aberatii...

Numa dastia avem , mai sunt vreo 2-3 pe aici care n-au ce face... Metalitate de roman care sta degeaba . Tuning , astia sunt daia care fac curse pe bani , moamaaaaaaa , ce tare... De aia ne ia lumea la ochi si ne catalogheaza mai rau pe aia din Hell's Angels. Astia mici cred ca suntem o adunatura de Lorenzo Lamas pe motocicleta cu geaca cu tinte...

Unii sunt mai rau ca mancarimea din cwr , te mananca , te scarpini , trece , dar tot revine.
SI INCA ODATA , NU MAI POSTATI PE FORUMUL ASTA DACA NU AVETI NICI O TREABA CU ASTIA DIN CLUBURILE AUTO CA NU FACETI DECAT SA DERANJATI.
__________________
Bengy_BLS is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 14:52   #979
sprite

Stage 5
 
sprite's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Posts: 687
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

Quote:
Originally Posted by Bengy_BLS View Post
Ca sa nu mai vorbim de faptul ca are doar 16 ani... Si mai vorbeste si gura fara el ... N-am nimic cu el , dar omu are Post-Traumatita Acuta in Stadiu 2 , pana nu posteaza o data pe zi , nu e lumea mai frumoasa , trebuie sa ajunga la stage 5.
Baaaaahhh asta nu e DOTA sau TRAVIAN sau Mafia WARS , e un forum public unde se discuta chestii legate strict de masini , concrete si bazate pe niste date tehnice fixe , nu presupuneri si aberatii...

Numa dastia avem , mai sunt vreo 2-3 pe aici care n-au ce face... Metalitate de roman care sta degeaba . Tuning , astia sunt daia care fac curse pe bani , moamaaaaaaa , ce tare... De aia ne ia lumea la ochi si ne catalogheaza mai rau pe aia din Hell's Angels. Astia mici cred ca suntem o adunatura de Lorenzo Lamas pe motocicleta cu geaca cu tinte...

Unii sunt mai rau ca mancarimea din cwr , te mananca , te scarpini , trece , dar tot revine.
SI INCA ODATA , NU MAI POSTATI PE FORUMUL ASTA DACA NU AVETI NICI O TREABA CU ASTIA DIN CLUBURILE AUTO CA NU FACETI DECAT SA DERANJATI.
esti tu sigur 100% ; )) ? (referitor la primele 2 fragmente din ce ai scris)

Pfff , exact ce am scris cu posturile aiurea , iti place la tastatura .
Ti-o zic "cu frumosul" ca nu e nici demn de varsta mea si nici demn ca statut social sa incep cu tine sa fac schimb de replici. Poate ca si eu la 16 ani eram cocos ... Ai sa intelegi mai incolo anumite lucruri care trebuie si care nu trebuie sa le faci. [....]
sa nu zici ca imi place sa fac posturi am dat edit aici , da am inteles ce vrei sa zici , daca nu am permis nu stiu nimic care are legatura cu masinile , e ok nu o sa ma mai bag daca te/va deranjeaza

Last edited by sprite; 11-04-11 at 15:11.
sprite is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 15:05   #980
Bengy_BLS
VW Driver

Stage 5
 
Bengy_BLS's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,326
Member of:
[VW]
[RENAULT]
Exclamation Re: STREET LEGAL Ploiesti

Quote:
Originally Posted by sprite View Post
esti tu sigur 100% ; )) ? (referitor la primele 2 fragmente din ce ai scris)
Pfff , exact ce am scris cu posturile aiurea , iti place la tastatura .
Ti-o zic "cu frumosul" ca nu e nici demn de varsta mea si nici demn ca statut social sa incep cu tine sa fac schimb de replici. Poate ca si eu la 16 ani eram cocos ... Ai sa intelegi mai incolo anumite lucruri care trebuie si care nu trebuie sa le faci.
Pana una alta , fa 18 ani , termina liceul , ia carnetul si abia apoi o sa poti sa ridici doua degete pe aici , intelegi ?
Aici sunt oameni care 90 % au habar despre ce vorbesc , daca ai o intrebare , ok , intreaba , e dreptul tau , ti se va raspunde ,dar nu deranja cu remarci si "bagari in seama fara bilet de tramvai". Si daca sti , pastreaza o doza de diplomatie , ca totusi ...
Si te rog frumos nu mai posta pe acest topic ... Motivele sper ca sunt lesne de inteles ... Sunt atatea topicuri interesante de unde ai ce invata si tu atarni pe aici... Te rog!

Multa bafta si noroc in ceea ce vrei sa faci!
Bengy_BLS is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 15:15   #981
alexone

Stage 5
 
alexone's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,690
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[Suzuki]
[BMW]
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

Gata baieti cu offtopicul, ajunge ...

Balosule trebuie sa facem si noi un filmulet, iti dau detalii cand ne intalnim.
alexone is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 16:10   #982
GiGiCarbiT
BMW Driver

Stage 5
 
GiGiCarbiT's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,422
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

vreau si eu la film...ce plm...ca ma mintiti mereu ....!!! io bag p%^$ in votare =)))) comunisti,,,,vreau si eu filmarilii cu dacia .. cu bmw`u cu ,,,,mine in sine....stai ca am pierdut gandurile... =))))))))))))
GiGiCarbiT is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 16:30   #983
Sxn.

Stage 5
 
Sxn.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 446
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

actorul principal BMW.....secundar TU...iar dacia pe fundal.) cauta in raid un regizor)
Sxn. is offline   Reply With Quote
Old 11-04-11, 19:19   #984
flebusca

Stage 3
 
flebusca's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 143
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

Bala, dai una d'aia grea si rupei capul in doua cu teorema lui Lagrange... poate asa calmezi "spiritele"... =))
flebusca is offline   Reply With Quote
Old 15-04-11, 13:52   #985
alex PH 88 NAS

Stage 4
 
alex PH 88 NAS's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 171
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

special pt chelie ''NZC''
http://www.vplay.ro/watch/n2uir24g/
dedicatie speciala
s a platit 10000 e
alex PH 88 NAS is offline   Reply With Quote
Old 15-04-11, 14:08   #986
Seal

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,040
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti



like

Seal is offline   Reply With Quote
Old 20-04-11, 19:14   #987
mieludecazutu

Stage 4
 
mieludecazutu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 232
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

vand motor E36
1.6+ cutie + calc = complet .. 350 E
mieludecazutu is offline   Reply With Quote
Old 23-04-11, 11:56   #988
vali-05rzj

Stage 5
 
vali-05rzj's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 481
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

LA MULTI ANI! LA TOTI SF. GHEORGHE SI PASTE FERICIT
vali-05rzj is offline   Reply With Quote
Old 23-04-11, 19:20   #989
flebusca

Stage 3
 
flebusca's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 143
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

Fratii mei din Street Legal, astazi in seara de inviere si de Sf. Gheorghe va astept sa sarbatorim la deschiderea oficiala a barului STEPS CAFE de pe Str. Zimbrului dupa bar Americanu pentru a petrece impreuna !!!
__________________
<b><font size=4>NEVER RIDE FASTER THAN YOUR ANGEL CAN FLY</font></b>

<u><i><b><font size=3>FORTZA OPEL</font></b></i></u>
flebusca is offline   Reply With Quote
Old 24-04-11, 19:22   #990
alexone

Stage 5
 
alexone's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,690
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[Suzuki]
[BMW]
Default Re: STREET LEGAL Ploiesti

Hristos a inviat!
alexone is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -