Go Back   Forum 4Tuning > MOTORSPORT > RALIURI - COASTA - RALLY SPRINT - CRR

Reply
 
Thread Tools
Old 17-09-08, 14:49   #1
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default Echipaj 53 - Pregatiri pentru o cursa acasa

Echipajul Mihai Lacatus/Andrei Pop se pregateste de startul celei de-a saptea etapa a Campionatului National de Raliuri “Dunlop”, Raliul Avram Iancu-Ecomax, ce va avea loc la sfirsitul acestei saptamini.

Mihai este optimist in ceea ce priveste cursa de acasa: “Imi doresc sa facem o cursa buna acasa. Familia,prietenii si sustinatorii nostri vor veni sa ne vada si sper sa nu-I dezamagim. In ultimele doua curse Sibiu si Tara Barsei am strins citeva puncte (locul II la Cupa la Sibiu si V la Tara Barsei) care ne-au adus pe locul IV la general in Cupa Dacia “Ursus”. Sintem in obiectivul general propus pentru acest an, sa terminam in top cinci. Speram ca totul sa mearga bine la Cluj, rezultatele din ultimele curse dovedesc ca lucrurile merg asa cum trebuie pentru noi.”

Co-pilotul echipajului, Andrei Pop: “Sint multumit ca am adunat puncte in ultimele doua etape. Pot sa spun ca nu mai avem probleme in ceea ce priveste colaborarea in cursa si asta ne ajuta foarte mult sa ne concentram asupra rezultatelor. Sintem pe locul patru la general la Cupa, ceea ce este bine pentru acest sezon.”

Echipajul 53 Mihai Lacatus (pilot)/Andrei Pop (copilot) alearga pe o Dacia Logan in Cupa Dacia “Ursus”. Ei sint sprijiniti in sezonul 2008 de Fibrex, Mafcom, Spider Tuning, Spider Shop, Panoramic Hill, Zozo Car si M.M.

In clasamentul general al cupei monomarca ei au acumulat dupa 6 etape disputate 25 de puncte.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Lacatus Hunedoara.jpg
Views:	370
Size:	106.3 KB
ID:	645150  
__________________
boy_wonder is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 15:24   #2
p171

Stage 2
 
p171's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 35
Default Re: Echipaj 53 - Pregatiri pentru o cursa acasa

bafta baieti la un lok mai booon
p171 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 15:31   #3
Biker21

Stage 2
 
Biker21's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 53
Default Re: Echipaj 53 - Pregatiri pentru o cursa acasa

bafttaaaa !!!
Biker21 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 15:51   #4
coty_tey

Stage 4
 
coty_tey's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 186
Default Re: Echipaj 53 - Pregatiri pentru o cursa acasa

BAFTAAAA...... ole ole
coty_tey is offline   Reply With Quote
Old 17-09-08, 19:03   #5
T u p 3 u
VW Driver

Stage 5
 
T u p 3 u's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 556
Member of:
[VW]
Default Re: Echipaj 53 - Pregatiri pentru o cursa acasa

bafta baieti in continuare.
T u p 3 u is offline   Reply With Quote
Old 20-09-08, 17:35   #6
mario79

Stage 3
 
mario79's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 116
Default Re: Echipaj 53 - Pregatiri pentru o cursa acasa

go, go, go!!!!!!!!!!!! bafta baietiii
mario79 is offline   Reply With Quote
Old 20-09-08, 20:44   #7
Kent8

Stage 5
 
Kent8's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,298
Default Re: Echipaj 53 - Pregatiri pentru o cursa acasa

imi pare rau dar acest echipaj a iesit din "joc"
asta seara au terminat prima zi doar 29 de masini + un logan alb (nu stiu a cui este) pe platforma
Kent8 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -