Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-07, 01:17   #1306
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by CT-07-APV View Post
In dimineata zilei indragostitilor vin frumos pe la ora 7 si jumate acasa, intru in casa, mananc, stau un pic de vorba cu ai mei si deodata booooom. In gandul meu "Iar mi-a lovit careva Loganu!!! Il omor!!!!" ie afara Loganu intreg usurat si fericit ma uit in lungu strazii. La intersectia dintre Dionisie cel Mic si Izvor o masina Cielo in mijlocu intersectiei si un Mondeo din 2001 de-a latu pe Dinosie. Zic uite si la astia. Cand ma uit atent Dacia mea din 86 care era parcata pe trotuar si pe care ma chinui sa o vand ce sa vezi: Zob aripa dreapta, zob faruri si semnalizare dreapta, capota indoita, spoiler fata distrus plus ca in spate era si un stalp si masina a fost aruncata si sa dus si bara spate. Cauza: Fordul nu a acordat prioritate la Stop si a intrat in intersectie fiind lovit in usile din partea stanga de Cielo. Fordul s-a intors de spate in urma impactului si a fost proiectat exact in masina mea.. Nici macar nu-mi indreptasem portbagajul la Logan pe care un tigan binevoitor a vrut sa-l remodeleze cu pumnul.. Cand ma intorc de la Politie gloata de tigani "Da bre masina la mine ca duc eu la fier vechi sa mananc si eu; - Nu-ti dau nimik - Nu dai la mine lasa ca vin cu o fur la noapte" Ce mai ziceti de "oamenii care traiesc printre noi?
ce pot sa-ti zic....esti unul dintre cei urmariti de ghinion....

vezi, daca ai vrut sa-mi dai cu rahat pe manere?
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 15-02-07, 09:34   #1307
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Constanta - Accidente

Ieri la ora 4... la Unirii cu Zorelelor(adica linia lu 102) Domnishoara cu matizu nu a acordat prioritate la tramvai shi tramvaiu ia shters putin botu...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00276.JPG
Views:	268
Size:	376.5 KB
ID:	217103  
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 15-02-07, 10:50   #1308
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Constanta - Accidente

quick_5hifter deci tu m-ai blestemat lasa ca te prind eu intr-o zi
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 08:10   #1309
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Constanta - Accidente

azi dimineata un accident infiorator in mamaia pe la ora 4 si ceva. Un porsche cayenne facut praf si a luat si foc....cei din fata morti pe loc si cei din spate cred ca la spital....masina distrusa 100%..pozele nu-si au rostul.Sunt groaznice.Masina se pare ca rula cu peste 200/h
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 09:19   #1310
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by D_M_X View Post
azi dimineata un accident infiorator in mamaia pe la ora 4 si ceva. Un porsche cayenne facut praf si a luat si foc....cei din fata morti pe loc si cei din spate cred ca la spital....masina distrusa 100%..pozele nu-si au rostul.Sunt groaznice.Masina se pare ca rula cu peste 200/h
groaznic,absolut groaznic,am trecut si eu pe aklo,sora mea era prietena buna cu o fata,3 pasageri au murit iar al 4lea este in spital prezinta arsuri pe 80% din corp si sunt sanse minime de supravietuire.((((
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 09:27   #1311
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default Re: Constanta - Accidente

viteza face iar ravagii Dumnezeu sa`i ierte
lolek is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 10:32   #1312
andreigh

Stage 1
 
andreigh's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 15
Default Re: Constanta - Accidente

La Realitatea TV au zis ca faceau curse ilegale....ca de obicei.
andreigh is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 10:52   #1313
CT 29 R I P

Stage 4
 
CT 29 R I P's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 210
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

D-zeu sa ai odihneasca pe cei 4...asa cum ziceam viatza atarna de kilometraj...o secunda de neatentie si nimeni nu mai stie nimic de tine

Last edited by CT 29 R I P; 18-02-07 at 10:54.
CT 29 R I P is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 10:54   #1314
BuGyy

Stage 3
 
BuGyy's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 117
Default Re: Constanta - Accidente

citeste mai sus ma si dupaia posteaza oricum nasol accidentu dak avetzi ceva poze datzi si voi un add blytzer_x
BuGyy is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 11:17   #1315
D_M_X

Stage 5
 
D_M_X's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2,485
Member of:
[VW]
Default Re: Constanta - Accidente

Daca erai acolo si acum borai...urmareste realitatea si multumestete ca vezi cum arata doar masina.
P.S. ptr cei care au vazut masina ...o fata era SUB motor....asta ca idee ca sa mai vreti poze
aia de la realitatea sunt idioti...cum plm sa faci curse intr-o intrare de sens giratoriu
D_M_X is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 11:46   #1316
CT-87-ADY

Stage 5
 
CT-87-ADY's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 2,687
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Constanta - Accidente

Dumnezeu sa`i odihneasca`n pace... PACAT! MARE PACAT! (
CT-87-ADY is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 12:12   #1317
sonykel
Dacia Driver

Stage 5
 
sonykel's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 738
Member of:
[DACIA]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by CT-61-GAG View Post
citeste mai sus ma si dupaia posteaza oricum nasol accidentu dak avetzi ceva poze datzi si voi un add blytzer_x
ba da nu te mai baga in seama cu japca nasol accidentu... shi nu ca tin cu realitatea dar putea sa fie vreo liniutza mica din giratoriu in giratoriu... dar oricum nasol shi totushi nush nam condus mashini la viteze asha mari...dar e chiar asha ushor sa pierzi controlu???tinand cont ca era shi o mashina moderna cu multe sisteme de control tractiune de siguranta....
__________________
LUPTA si nu vei SUPRAVIETUI !!!
FUGI si nu vei avea SCAPARE!!!

Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea.....cine-i smecher si chiuleste are tot asa...
sonykel is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 12:28   #1318
CT-07-APV

Stage 5
 
CT-07-APV's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,028
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by sonykel View Post
dar e chiar asha ushor sa pierzi controlu???
Chiar daca o masina are sisteme de siguranta tot soferul ghideaza masina si la viteze mari nu trebe sa tragi mult de volan ca sa "zbori" de pe sosea. Cu cat creste viteza atentia trebuie marita si daca intradevar mergea cu 200 sau cat s-a zis e foarte clar de ce s-a produs accidentu mai ales daca urma sens giratoriu.
CT-07-APV is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 13:22   #1319
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Constanta - Accidente

groaznic accidentul.........dar ce culoare avea cayenul??...era unu gri ...pe care il conducea un pushtan......ala era?..sau ce culoare??....................dumnezeu sa-i dihneasca in pace((
leonard is offline   Reply With Quote
Old 18-02-07, 13:43   #1320
SMocKey21
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 683
Member of:
[X-Team Racing Club]
Default Re: Constanta - Accidente

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
groaznic accidentul.........dar ce culoare avea cayenul??...era unu gri ...pe care il conducea un pushtan......ala era?..sau ce culoare??....................dumnezeu sa-i dihneasca in pace((

masina avea GGG la numar,era aceeasi persoana care are si golful negru GGG ..Dumnezeu sa-i odihneasca!
SMocKey21 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -