![]() |
User goup "Rover-MG"
Salut!
Mi se pare de-a dreptul hilar ca exista tot felul de grupuri(nu dau exemple) dar nu exista Rover-MG Taticul nostru Alex moderator peste tara lu' Rover ,ne faci si noua user goup "Rover-MG"???? |
Re: User goup "Rover-MG"
facem o sa intreb maine ce si cum.
|
Re: User goup "Rover-MG"
salut alex....mai iese cu grupul asta ceva?.....
|
Re: User goup "Rover-MG"
se mai misca ceva?....
|
Re: User goup "Rover-MG"
hmmm nimic ? liniste ? nu grup ? :-ss
|
Re: User goup "Rover-MG"
Quote:
liniste nu as spune...dar nici galagie ....;) un grup ....incercam:-P ..te bate un gand ? (treci pe Rover-MG?) :twisted: Stima, M |
Re: User goup "Rover-MG"
Quote:
|
Re: User goup "Rover-MG"
Quote:
te asteptam si pe tine la intalnirea nationala ? stima, M. |
Re: User goup "Rover-MG"
hai "UP" cu user group --> ROV-MG
|
Re: User goup "Rover-MG"
Quote:
|
Re: User goup "Rover-MG"
up up up
|
Re: User goup "Rover-MG"
up again:ciggy:
|
Re: User goup "Rover-MG"
up!!!!!!......
P.S. Alex....ALex....Alex.........si se aude ecoul....... |
Re: User goup "Rover-MG"
U P ! ! !
U P ! ! ! |
Re: User goup "Rover-MG"
Am si eu un 45 din 2004. Nu credeam ca exista comunitate MGR in Romania, dar ma bucur sa vad ca aveti propriul forum.8)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:34. |
- Copyright 2026 4Tuning