Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   ROVER - MG (https://forum.4tuning.ro/424-rover-mg.html)
-   -   User goup "Rover-MG" (https://forum.4tuning.ro/424-rover-mg/99005-user-goup-rover-mg.html)

Highman 26-11-08 21:38

User goup "Rover-MG"
 
Salut!
Mi se pare de-a dreptul hilar ca exista tot felul de grupuri(nu dau exemple) dar nu exista Rover-MG
Taticul nostru Alex moderator peste tara lu' Rover ,ne faci si noua user goup "Rover-MG"????

alex MG ZR 160 26-11-08 23:50

Re: User goup "Rover-MG"
 
facem o sa intreb maine ce si cum.

Highman 12-12-08 02:05

Re: User goup "Rover-MG"
 
salut alex....mai iese cu grupul asta ceva?.....

Highman 24-12-08 22:22

Re: User goup "Rover-MG"
 
se mai misca ceva?....

CT 88 BAU 10-05-09 16:50

Re: User goup "Rover-MG"
 
hmmm nimic ? liniste ? nu grup ? :-ss

marcellr 11-05-09 19:52

Re: User goup "Rover-MG"
 
Quote:

Originally Posted by CT 88 BAU (Post 2305027)
hmmm nimic ? liniste ? nu grup ? :-ss

cum nimic ?!? ...ne miscam deja..:D
liniste nu as spune...dar nici galagie ....;)
un grup ....incercam:-P
..te bate un gand ? (treci pe Rover-MG?)
:twisted:
Stima,
M

CT 88 BAU 11-05-09 20:03

Re: User goup "Rover-MG"
 
Quote:

Originally Posted by marcellr (Post 2309015)
cum nimic ?!? ...ne miscam deja..:D
liniste nu as spune...dar nici galagie ....;)
un grup ....incercam:-P
..te bate un gand ? (treci pe Rover-MG?)
:twisted:
Stima,
M

>:) asa asa ma bate rau de tot gandul :)) vreau ZR 160 la inceputul lui iunie :D si sa ma alaturi brigazii :D de la italience la englezoaice :D Respectele mele :>

marcellr 25-05-09 15:57

Re: User goup "Rover-MG"
 
Quote:

Originally Posted by CT 88 BAU (Post 2309057)
>:) asa asa ma bate rau de tot gandul :)) vreau ZR 160 la inceputul lui iunie :D si sa ma alaturi brigazii :D de la italience la englezoaice :D Respectele mele :>

se apropie inceputul lui iulie ceva miscari ?!? :) intri in randul nostru ?
te asteptam si pe tine la intalnirea nationala ?

stima,
M.

Highman 30-05-09 21:11

Re: User goup "Rover-MG"
 
hai "UP" cu user group --> ROV-MG

workaholic_ro 02-06-09 16:15

Re: User goup "Rover-MG"
 
Quote:

Originally Posted by CT 88 BAU (Post 2309057)
>:) asa asa ma bate rau de tot gandul :)) vreau ZR 160 la inceputul lui iunie :D si sa ma alaturi brigazii :D de la italience la englezoaice :D Respectele mele :>

Si eu vreau, dar "T" nu "R" si "2" nu "1", dar nu m-ajuta cu nimic...

hs_vct 10-06-09 18:15

Re: User goup "Rover-MG"
 
up up up

gabrielghinea_m 18-06-09 20:57

Re: User goup "Rover-MG"
 
up again:ciggy:

Highman 12-07-09 05:38

Re: User goup "Rover-MG"
 
up!!!!!!......
P.S. Alex....ALex....Alex.........si se aude ecoul.......

marcellr 08-09-09 13:56

Re: User goup "Rover-MG"
 
U P ! ! !
U P ! ! !

wazzaaa 16-10-09 14:57

Re: User goup "Rover-MG"
 
Am si eu un 45 din 2004. Nu credeam ca exista comunitate MGR in Romania, dar ma bucur sa vad ca aveti propriul forum.8)


All times are GMT +2. The time now is 16:34.

- Copyright 2026 4Tuning