Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Firme Folii Auto (https://forum.4tuning.ro/531-firme-folii-auto.html)
-   -   Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret (https://forum.4tuning.ro/531-firme-folii-auto/64399-folie-auto-llumar-3m-omologata-rar-super-pret.html)

vlad_WRX 20-07-09 23:57

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
preturile sunt urmatoarele:pt berlina-spatele(geamurile laterale+luneta) 350ron
fata 100ron
pt break spatele 450ron
fata 100ron

tel.0767915478 vlad VA MULTUMESC

uncazan 21-07-09 01:16

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
salu..pentru un tico spate + luneta? cat ma costa?

vlad_WRX 21-07-09 12:18

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
Quote:

Originally Posted by uncazan (Post 2500709)
salu..pentru un tico spate + luneta? cat ma costa?

sal pretul este de 350ron.sal

vlad_WRX 21-07-09 12:20

Re: folie auto 3M omologata rar la super pretz
 
sal imi cer scuze pt toti cei care au postat si nu au primit nici un raspuns.pana acum am fost in renovari si in incercarea de a devenii legali(autorizati).la sfarsitul acestei saptamani o sa terminam toate hartiile si o sa ne apucam de treaba.imi cer mi de scuze pt ca nu am raspuns.sal

vlad_WRX 21-07-09 12:21

Re: folie auto 3M omologata rar la super pretz
 
preturile sunt urmatoarelet berlina-spatele(geamurile laterale+luneta) 350ron
fata 100ron
pt break spatele 450ron
fata 100ron

tel.0767915478 vlad VA MULTUMESC

CornelusT 21-07-09 12:23

Re: folie auto 3M omologata rar la super pretz
 
Quote:

Originally Posted by vlad_WRX (Post 2501546)
preturile sunt urmatoarelet berlina-spatele(geamurile laterale+luneta) 350ron
fata 100ron
pt break spatele 450ron
fata 100ron

tel.0767915478 vlad VA MULTUMESC

E 3m???Garantie are??

vlad_WRX 21-07-09 12:28

Re: folie auto 3M omologata rar la super pretz
 
7 Attachment(s)
efectuam si polish profesional pretul incepand de la 300ron

vlad_WRX 21-07-09 12:31

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
7 Attachment(s)
efectuam polish profesional incepand cu pretul de la 300ron

vlad_WRX 25-07-09 02:28

Re: folie auto 3M omologata rar la super pretz
 
Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina, Nu Trebuie Mers La Rar Pentru Omologare!!!!


Montam folii auto pe orice tip de masina.Tipul foliei este LLumar,3M si Global(America).Se ofera garantie si lucru profesionist.
Beneficiile foliilor solare
Cresc confortul la volan, reducand efectul de orbire de la farurile masinilor din spate;
Cresc eficienta instalatiei de aer conditionat;
Dau un aspect mai elegant exteriorului;
Ofera un plus de protectie impotriva indiscretiei si a hotilor;
Retin pana la 99% din razele ultraviolete care decoloreaza interiorul si pot cauza cancer de piele;
Retin cioburile in caz de accident.


Oferta-Cine vine cu 2 masini(prieteni,cunostiinte) in aceeasi zi are reducere...Pt mai multe detalii la telefon.Multumesc



**PRETURI ACCESIBILE!!**
*350 RON LATERALE SPATE +LUNETA (autorizatie+banutz si GARANTIE)
*150 RON LATERALE FATA !!!!OMOLOGATE!!!(la cerinta clientului montam si neomologate)


!!***NOU SUPER OFERTA FATA+SPATE 450 RON***!!


+ multe alte servicii,cum ar fi polish auto,detailing interior(curatarea profesionala si completa a interiorului masinii),folii faruri si stopuri,curatarea galeriei de aer conditionat in curand.

vlad_WRX 25-07-09 02:29

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
Folie Auto Legala In Maxim 3 Ore, Nu Se Demonteaza Nimic De Pe Masina, Nu Trebuie Mers La Rar Pentru Omologare!!!!


Montam folii auto pe orice tip de masina.Tipul foliei este LLumar,3M si Global(America).Se ofera garantie si lucru profesionist.
Beneficiile foliilor solare
Cresc confortul la volan, reducand efectul de orbire de la farurile masinilor din spate;
Cresc eficienta instalatiei de aer conditionat;
Dau un aspect mai elegant exteriorului;
Ofera un plus de protectie impotriva indiscretiei si a hotilor;
Retin pana la 99% din razele ultraviolete care decoloreaza interiorul si pot cauza cancer de piele;
Retin cioburile in caz de accident.


Oferta-Cine vine cu 2 masini(prieteni,cunostiinte) in aceeasi zi are reducere...Pt mai multe detalii la telefon.Multumesc



**PRETURI ACCESIBILE!!**
*350 RON LATERALE SPATE +LUNETA (autorizatie+banutz si GARANTIE)
*150 RON LATERALE FATA !!!!OMOLOGATE!!!(la cerinta clientului montam si neomologate)


!!***NOU SUPER OFERTA FATA+SPATE 450 RON***!!


+ multe alte servicii,cum ar fi polish auto,detailing interior(curatarea profesionala si completa a interiorului masinii),folii faruri si stopuri,curatarea galeriei de aer conditionat in curand.

vlad_WRX 25-07-09 02:32

Re: folie auto 3M omologata rar la super pretz
 
Oferta de criza

cine vine in fiecare joi ale saptamanii,are o reducere din partea noastra !!!

vlad_WRX 25-07-09 02:33

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
Oferta de criza

cine vine in fiecare joi ale saptamanii,are o reducere din partea noastra !!!

fiderzen 25-07-09 15:49

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
cum dai omologare LEGALA la geamurile fata?:|...eu pana acum nu am gasit asa ceva, si am intrebat si la RAR saptamana trecuta daca se omologheaza.....e imposibil...decat la tratamentul prin ionizare se omologheaza si geamurile fata, cu folie e interzis...astept un raspuns...cum dai omologare la geamurile fata...sunt si curios si interesat ! ;) up

vlad_WRX 25-07-09 20:12

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
Quote:

Originally Posted by fiderzen (Post 2512321)
cum dai omologare LEGALA la geamurile fata?:|...eu pana acum nu am gasit asa ceva, si am intrebat si la RAR saptamana trecuta daca se omologheaza.....e imposibil...decat la tratamentul prin ionizare se omologheaza si geamurile fata, cu folie e interzis...astept un raspuns...cum dai omologare la geamurile fata...sunt si curios si interesat ! ;) up

sal.pt fatza exista o singura folie omologata rar 73% si anume culoare geamului.este foarte putin inchisa dar tu nu simti diferenta.multi spun ca nu exista folie omologata pe fatza dar exista doar ca e culoareea geamului si este mai mult pt antiefractie si razele solare,nu pt inchidere.sper ca te-am lamurit putin.sal

fiderzen 25-07-09 21:29

re: Folie auto Llumar şi 3M omologata RAR, la super pret
 
merci de raspuns, eu atat am zis, si eu o sa imi pun folie si pe fata :D...ca nu am de ales:lol: dar dupa cum ziceam cei de la RAR au spus ca ei nu recunosc nici o omologare ptr folie pe fata :(..asta e ....legislatie de ***


All times are GMT +2. The time now is 13:19.

- Copyright 2024 4Tuning