Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Accidente Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/56659-accidente-baia.html)

jozsi555 06-07-09 15:20

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by botdriver (Post 2452730)
la accidentul asta politia ii de vina,ca nu face nimik tot timpul se plimba pe acolo cai aiurea,vara trecuta in exact acelasi loc fratele meu a avut accident tot cu cal,el a fost cu o duba mai mare de asta o scapat de era cu masina mica.......pun si 2 poze

in cazul de fata credeam ca a evitat ceva si s-a lovit de copac. a fost cumva anul trecut? nasol de tot.

TRX 06-07-09 15:21

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2465704)
uitati ca traim in Romania :(

Si asta ne cam incurca orarul si planurile de viitor :D

norbi_bidi 06-07-09 15:21

Re: Accidente Baia Mare
 
Mda... DIn pacate huber ai dreptate... Uite si faza asta... Femeia cu audi nu a patit mai nimic (doar zgarieturi) dar s-a internat in spital ca sa nu intre in puscarie... Parca vad ca pe cand va iesii din spital totul va fi rezolvat ;)... Cunosc "multa" lume din Iojib si am vb cu ei... Ei spun ca masina a mers cam cu 170km/h si a intrat direct in dacia... Dupa accident femeia a baut vreo 2 litri de apa (inainte sa ajunga politia) pentru a ascunde alcolemia... Deci aceasta femeie pe langa ca a condus sub influenta bauturilor alcolice, a condus si cu viteza, a omorat si 3 oameni si va scapa nevinovata.

jozsi555 06-07-09 15:30

Re: Accidente Baia Mare
 
scapa (mai)toti cei care fac accidente si sunt si sub influenta alcoolului

huber_bm 06-07-09 18:05

Re: Accidente Baia Mare
 
problema e ca ...mai tot timpu cel vinovat nu pateste mare lucru...iar nevinovatii mor :(

astazi de ex...pe drumu spre real...un mosulica pune frana brusc ca asa ia venit lui..la mm m-am oprit, faza faina ii ...ca nu era masina mea :)
faceam un ciubuc ca doar eu eram vinovat, nu am pastrat distanta regulamentara

ballack 07-07-09 11:10

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2465704)
uitati ca traim in Romania :(

Da, ai dreptate :(

huber_bm 07-07-09 23:01

Re: Accidente Baia Mare
 
azi a fost un accident in Tauti de Sus....un logan MCV rosu cu un golf 2 crednush ce sa intamplat, care ce a facut da golfu era spart bine

huber_bm 10-07-09 19:21

Re: Accidente Baia Mare
 
din zona:)
http://www.emaramures.ro/Video-Maram...e-supraveghere

MnezO 10-07-09 19:29

Re: Accidente Baia Mare
 
ai de viata mea ! cat creier sa ai in capu ala si te mai consideri si sofer ( ai mancatias am depasit un mercedes si un renault de care nu am mai trecut) Bine ca au scapat teferi

jozsi555 10-07-09 21:15

Re: Accidente Baia Mare
 
ne place pe linia continua, dar sa fie si trecere de pietoni ca merge jafu de dacie. si duba semnaliza stanga dar asta nu a contat, ca eu vin ca mutu din spate si sparg pe toti. DEBIL

tintome 10-07-09 21:29

Re: Accidente Baia Mare
 
astia sunt soferi kamikaze....le dai un volan si 4 roti si toata strada e a lor ..

ballack 13-07-09 09:51

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2476466)

Acu un an era sa am un accident asemanator la intrarea in Busag. Am vrut sa virez pt a intra in sat de pe DN. In spatele meu era o coloana de masini (intre 8 si 10 bucati :-P ) iar din fata venea o duba. M-am gandit ca n-are rost sa sprintez sa iau curba, am asteptat sa treaca duba, apoi urma sa iau virajul. In momentul ala a trecut unu cu un Mercedes (a depasit coloana din spatele meu si a trecut milimetric pe langa mine si ala cu duba). Avea peste 130 Km/h ... si de atunci, oglinda retrovizoare e cel mai buna prietena a mea :lol:

La accidentul postat de Huber, vina e din ambele parti. In ce masura, nu e greu de constatat. Intai, soferul Renault-ului nu s-a asigurat (cel putin, in momentul in care a vrut sa vireze, nu cred k s-a uitat k din spate vine ceva). Apoi, "agricultorul" (sa nu-i zic taran) cu Dacia .... nu mai vorbim .... linie continua, trecere de pietoni, viteza :???:

ballack 13-07-09 09:52

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by jozsi555 (Post 2476731)
ne place pe linia continua, dar sa fie si trecere de pietoni ca merge jafu de dacie. si duba semnaliza stanga dar asta nu a contat, ca eu vin ca mutu din spate si sparg pe toti. DEBIL

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

MnezO 13-07-09 11:34

Re: Accidente Baia Mare
 
poi in cazul asta ! vina o poarta tot "agicultorul" ca nu avea ce cauta acolo !

ballack 13-07-09 11:38

Re: Accidente Baia Mare
 
de acord, DAR si conducatorul Renault-ului putea sa se asigure ca nu vine nimic din spate.
P.S. : Nu-i tin parte la ala cu Dacia ....


All times are GMT +2. The time now is 01:01.

- Copyright 2024 4Tuning