Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Dacii modificate din Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/33103-dacii-modificate-pitesti.html)

tomita 11-06-07 17:22

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
dar ia mai pune poze cu astea<daca ai>chiar sunt tari si aia rosie de langa sportiva asta galbena parca avea nr leu?

CocoT 28 11-06-07 17:26

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
Sorry poze cu ele nu mai am!... :(

Dumy 16-06-07 00:33

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
Aia cu FUN e a unui vecin deal meu sta in prundu Marfian il cheama da i se zice Funu a avut multe masini tunate printre care o dacie sport o calibra un passat etc.....toate aveau la nr FUN

fiderzen 16-06-07 01:02

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
1 Attachment(s)
mai aveam cateva poze cu dacia baiatului din albota...si dacia aia rsie parca avea AG 80 LEU..si acum are o celica rosie cu acelas numar,nu?:D...sunt vechi pozele ,cu sportiva,cu dacia fbi,leu,etc ;)...

aysmen 16-06-07 13:23

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
salut baieti am 18 ani si sunt si eu tot din pitesti.mi a placut intentia voastra de a crea un thread cu daci modificate din pitesti.am si eu un prieten cu o dacie modificata si o sa pun cat de curand poze ,dar chestia e ca nu stiu cum sa pun si poze .va rog explicati-mi.Va multumesc si astept un raspuns

AG 80 BBI 16-06-07 17:04

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
dacie lu robert (leu)..a ajuns pe mana unui tzaran care si-a batut jok de ea...ii pusese si gaz intr-o perioada...apoi nu a mai avut grija pe care o avea robert de ea...si s-a ales prafu!!!

fiderzen 16-06-07 22:33

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
oricum,erau vremuri alea:D...inca de pe aytunci in pitetsi erau N dacii cu jnate pe 4 prezoane si aripi umflate,iar in bucuresti era o raritate daca vedeai asa ceva...spun asta pentru ca am bunicii langa pitesti si mergeam mereu :)

camatarunutu 17-06-07 00:39

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
ba dacia aia cu rar este a unui prieten deal meu din albota kre mai are inca o dacie tot asa si mai de curand nu le mai foloseste el pt k el are cu audi A4 tot cu RAR nr, si acuma le foloseste fratiso

ncs_balauru 19-06-07 00:13

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
da acum umbla ROLAND cu RAR ALEX are audi ala marfa , sa nu mai vb cati bani a bagat in dacie in ultimul timp + ca NGS ala din trivale este facut tot de ALEX

peugeot 206 19-06-07 00:15

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
n-a avut accident mai demult?cu una dintre masini?

camatarunutu 19-06-07 00:16

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
da asa e, dar NGSik a cam inceput sa se darapaneze pt k proprietara nu prea o intretine

peugeot 206 19-06-07 00:20

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
asta am observat si eu...ca a trecut pe mana unei fete...n-arata prea bine masina....

camatarunutu 19-06-07 00:23

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
nu masina era a ei si alex ia modificato, dar dak nu a intretinuto si nu a avut grija de ea a inceput sa se duk :(

peugeot 206 19-06-07 00:25

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
nu stiam treaba asta....dar parca avea jante inainte masina, si am vazut ca o forjau pe la stadion...asta mai pe la sfarsitul verii..

camatarunutu 19-06-07 00:28

Re: Daci modificate din Pitesti!!!....
 
da avea ....atunci o mai folosea si alex


All times are GMT +2. The time now is 08:29.

- Copyright 2024 4Tuning