Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Cea mai Tunata masina din Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/25642-tunata-masina-brasov.html)

corrado-vr6 13-11-06 01:38

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Crede-ma ca e cea mai tunata masina din ce era acolo, pe bune

blondu_glf 2 13-11-06 03:14

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
nu cunosc prea bine masina dar cred ca la capitolul exterior sunt aproape majoritatea mai lucrate.......in fine.....dupa cum am zis nu cunosc masina prea bine decat din auzite

corrado-vr6 13-11-06 08:51

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Are in jur de 80.000 de euro doar tuningul, fara pretul masinii. pachetul include kit aerodinamic, jante, modul codorare garda la sol (suspensie pneumatica), kit 750 de cai bi-turbo samd. E tunata in adevaratul sens al cuvantului:shock:

http://www.gemballa.com/Modelle/index_e.html e acelasi kit

Catalyn 13-11-06 22:29

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Quote:

Originally Posted by corrado-vr6 (Post 620536)
Are in jur de 80.000 de euro doar tuningul, fara pretul masinii. pachetul include kit aerodinamic, jante, modul codorare garda la sol (suspensie pneumatica), kit 750 de cai bi-turbo samd. E tunata in adevaratul sens al cuvantului:shock:

ai perfecta dreptate...parerea mea e ca daca se vrea un poll despre masinile "tunate" din Brasov sa le facem pe criterii si departajari...oricum la capitolul bombe detinatorul Porsche-ului are o colectie auto cu care de fiecare data ne va face mucii cravata in orice poll vom face..

corrado-vr6 14-11-06 15:38

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Corect:!: :lol: :lol:

blondu_glf 2 15-11-06 00:08

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
mi-am facut si eu temele si am intrebat lumea mai cunoscatoare de cauza decat mine si se pare ca ai avut dreptate......scuze pt contradictoriu

Flow 18-11-06 12:33

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
pana acum lista este urmatoarea

golf 4 BBB
evo 9
Renault Megane
Mercedes S class
Alfa Romeo 33
BMV seria 3
Skoda Octavia VEB
Porsche Gemballa WIN
Golf V GTI AGS
dacia 1300 cox
dacia nova cxa
golf 4 AMD
dacia nova gtt
bmw seria 7 dcd
coupe ccv
octavia bml
kadett-ul visiniu

astept alte completari de la voi

biby_seb 07-01-07 19:20

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
mugur has my vote...bv 87 seb

FreaK_Bv 07-01-07 20:09

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Quote:

Originally Posted by biby_seb (Post 688709)
mugur has my vote...bv 87 seb

mersi mersi...dar pacat ca sa terminat pollu;)

coman razvan 22-02-07 15:03

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
eu votez cu octavia...cu toate ca era sa dea peste mine odata, dar cu atat mai bine ca am vazut-o mai de aproape...deci Skoda Octavia VEB

FreaK_Bv 22-02-07 15:04

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 765233)
eu votez cu octavia...cu toate ca era sa dea peste mine odata, dar cu atat mai bine ca am vazut-o mai de aproape...deci Skoda Octavia VEB

;) he he he ...mersi frate...si scuze ca era sa dau peste u;) ...dar pollul sa terminat ;)

Paul 22-02-07 15:07

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
cred ca ar fi cazu` sa fie inchis topicul asta si la momentul oportun se va redeschide sau se va face altul !

PAREREA MEA !

MIRCAT 20-04-07 18:40

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
Quote:

Originally Posted by catalyn (Post 621612)
ai perfecta dreptate...parerea mea e ca daca se vrea un poll despre masinile "tunate" din Brasov sa le facem pe criterii si departajari...oricum la capitolul bombe detinatorul Porsche-ului are o colectie auto cu care de fiecare data ne va face mucii cravata in orice poll vom face..

mda....mai bine s-ar face un pool "avioane" si acolo am putea incadra Porsche-ul si nu numai!

Yackone 21-04-07 12:36

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
acu pot sa intru si eu...macar cu exteriorul;)

blondu_glf 2 22-04-07 23:38

Re: Cea mai Tunata masina din Brasov
 
si eu pot sa intru cu bara fata.......nu-i asa yackone???apropo....a mai trecut o saptamana.....


All times are GMT +2. The time now is 12:47.

- Copyright 2024 4Tuning