Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Masini Abandonate! (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/186594-masini-abandonate.html)

SnoWe 22-11-11 18:34

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by Robotzel88 (Post 4733414)
stiu ca acest ferari F40 statea la romana acolo in fata la adibas :D cand eram eu mai mic si era foarte prafuit si nu se atingea nimeni de el.

abandonat nu este.! Acum cateva zile avea anuntul de vanzare in geam ! si nu e langa adidas e vizavi de lupoaica :p mai este si unul la fostul otv ..cel de la otv este intr-o stare jalnica

Robotzel88 22-11-11 18:35

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by SnoWe (Post 4733433)
abandonat nu este.! Acum cateva zile avea anuntul de vanzare in geam ! si nu e langa adidas e vizavi de lupoaica :p mai este si unul la fostul otv ..cel de la otv este intr-o stare jalnica

aaa deci il confund sry care sti un E21 lasat de izbeliste ??? prin bucuresti :sad: PM ME

Luciane12 22-11-11 18:39

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by ozn_yakuza (Post 4733407)
ieri seara pe la ora 19 am ajuns cu un priten in bucuresti pe la victoriei..si am zarit un ferrari abandonat pe un trotoar...nu stiu sa va explic zona dar cred ca este imposibil sa nu il stie nimeni...o poza ceva???


daca nu ma insel era modelul asta..........

ce ai vazut tu e o replica obosita. A stat mult timp in romana.
n-a ajuns Bucurestiul Dubai.

cruizer11 22-11-11 18:41

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by SnoWe (Post 4733433)
abandonat nu este.! Acum cateva zile avea anuntul de vanzare in geam ! si nu e langa adidas e vizavi de lupoaica :p mai este si unul la fostul otv ..cel de la otv este intr-o stare jalnica

S-a mai discutat despre replica de Ferrari a lui Fredy OK cu pagini in urma.

SnoWe 22-11-11 18:44

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 4733466)
S-a mai discutat despre replica de Ferrari a lui Freddy OK cu pagini in urma.

daca citesti cu atentie postul meu vei vedea ca intra in discutie si un al 2-lea ferrari

Sonny™ 22-11-11 19:17

Re: Masini Abandonate!
 
3 Attachment(s)
nu stiu ce cantati atat de dubai ca masini parasite...acolo sunt furtuni de nisip prieteni...spuneti.mi si mie vi se par masini abandonate astea?

ozn_yakuza 22-11-11 19:19

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by Robotzel88 (Post 4733414)
stiu ca acest ferari F40 statea la romana acolo in fata la adibas :D cand eram eu mai mic si era foarte prafuit si nu se atingea nimeni de el.

am precizat ca nu prea stiu eu zona:lol:..posibil sa fie pe unde zici tu..mare pacat de el...si mai mare pacat pt ca nu este un exemplar des intalnit......

crysty.bobok 22-11-11 19:24

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4733588)
nu stiu ce cantati atat de dubai ca masini parasite...acolo sunt furtuni de nisip prieteni...spuneti.mi si mie vi se par masini abandonate astea?

Stai liniștit că știm și noi diferența dintre o mașină părăsită și una acoperită de nisip!

Nu tu ai inventat apa plata;) și pe deasupra ești si off topic!

Baftă!

ozn_yakuza 22-11-11 19:25

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4733611)
Stai liniștit că știm și noi diferența dintre o mașină părăsită și una acoperită de nisip!

Nu tu ai inventat apa plata;) și pe deasupra ești si off topic!

Baftă!

bine punctat cristi ;)

Sonny™ 22-11-11 19:31

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4733611)
Stai liniștit că știm și noi diferența dintre o mașină părăsită și una acoperită de nisip!

Nu tu ai inventat apa plata;) și pe deasupra ești si off topic!

Baftă!

Quote:

Originally Posted by ozn_yakuza (Post 4733616)
bine punctat cristi ;)



nu inteleg ce va atacati asa?ma refeream la Luciane12 pentru postul de mai sus...in fine...

t1grul 22-11-11 19:39

Re: Masini Abandonate!
 
3 Attachment(s)
lamborghini

SnoWe 22-11-11 19:44

Re: Masini Abandonate!
 
Dupa parerea mea cel mai mare loc cu masini parasit este PARCAREA UNIRII ! ETAJUL 3 este plin de masini nefolosite : RR , DODGE VIPERE SRT , FORD MUSTANG (VECHI) ETC..acestea fiind ale patronului Adamescu :P !

t1grul 22-11-11 19:54

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by SnoWe (Post 4733676)
Dupa parerea mea cel mai mare loc cu masini parasit este PARCAREA UNIRII ! ETAJUL 3 este plin de masini nefolosite : RR , DODGE VIPERE SRT , FORD MUSTANG (VECHI) ETC..acestea fiind ale patronului Adamescu :P !

ar fi bune si niste poze :D

SnoWe 22-11-11 19:56

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by t1grul (Post 4733697)
ar fi bune si niste poze :D

Cand o sa am drum in Unirii o sa fac si cateva poze !

t1grul 23-11-11 14:22

Re: Masini Abandonate!
 
4 Attachment(s)
o raritate, gasita aici pe forum


All times are GMT +2. The time now is 07:11.

- Copyright 2024 4Tuning