Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   GTA San Andreas 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/161851-gta-san-andreas-4tuning.html)

Dacia_1310 13-08-10 21:23

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3582860)
pai trebe sa il stergi si apoi sa il pui iara si iti face un alt proil cu numai cu volanul.Asta daca nu e volanu separat.Se poate selecta volanu separat doar el fara caroserie?

Asta am intrebat si eu man!:evil:Adica pot sa deatasez volanul de sasiul in sine??

cristy_dacia 17-08-10 15:34

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Dacia_1310 (Post 3584159)
Asta am intrebat si eu man!:evil:Adica pot sa deatasez volanul de sasiul in sine??

da dar este ceva de munca

Alex4u 17-08-10 21:26

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
il mai postati si voi odata...ca a trecut atata timp...am juka si noi ceva nou...totusi

picu_boss 20-08-10 15:59

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3582860)
pai trebe sa il stergi si apoi sa il pui iara si iti face un alt proil cu numai cu volanul.Asta daca nu e volanu separat.Se poate selecta volanu separat doar el fara caroserie?

da se poate pt mai moolte detalii add picu_riciu id meu

cristy_dacia 21-08-10 11:09

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
13 Attachment(s)
salut uitati cateva masini de downloadat.Urmeaza sa va mai dau

DrifterGT 21-08-10 12:19

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
2 Attachment(s)
Masina care o conduc zi de zi e si in joc! :-)


strada 22-08-10 11:17

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 3599880)
Masina care o conduc zi de zi e si in joc! :-)


Frumoasa masina,nu vad daca i-ai pus si numarul de anglia daca nu l-ai pus incearca cu txd workshop .si vezi pe gtainside.com parca era o varianta cu volan pe dreapta.bafta.

Grafa 27-08-10 15:02

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
De ce ziceai pe la pag 3 'am facut si e30 ursuletz' ?

Tu nu ai downloadat decat masini de pe gta inside facute de diferiti oameni si le-ai bagat cu img tool.

Cam rusinos sa iti asumi niste merite pe nedrept.

cristy_dacia 27-08-10 16:02

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by Grafa (Post 3614125)
De ce ziceai pe la pag 3 'am facut si e30 ursuletz' ?

Tu nu ai downloadat decat masini de pe gta inside facute de diferiti oameni si le-ai bagat cu img tool.

Cam rusinos sa iti asumi niste merite pe nedrept.

fiecare cu parerile lui asa e am downloadat si masina a mea proprie tot depe net ai dreptate u taci din gura daca nu esti sigur 100%

Grafa 27-08-10 18:38

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Vrei sa iti arat de unde ai luat toate masiniile?
Vrei sa iti pun link de download de pe fiecare site?
Si dovedim pe date cand ai postat tu si de cand sunt pe site-uri si sa vedem ce scrie in campul autori pe acele siteuri.

In ce ai facut masiniile?daca tot esti zmeu.

DrifterGT 27-08-10 19:08

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by strada (Post 3601648)
Frumoasa masina,nu vad daca i-ai pus si numarul de anglia daca nu l-ai pus incearca cu txd workshop .si vezi pe gtainside.com parca era o varianta cu volan pe dreapta.bafta.

Poti sa o faci tu chestia cu numarul ? Daca doresti :) , si cea cu volan pe dreapta nu este inca , doar modelul acesta ! :-)

Multumesc anticipat!

cristy_dacia 28-08-10 19:58

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
1 Attachment(s)
masina pt ExEtbk

vameshu 02-09-10 16:36

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
*cristy_dacia
buah nesimtzitule!!!!!
nu tzi se pare k esti aiurea.....?
dc itzi place sa mintzi bietzii oameni kum k faci moduri(mashini) ptr acest joc?
Fratzilor toate aceste moduri sunt luate de pe gtainside.com shi sunt facute de moderi adevaratzi nu de asta care abia stie sa sckimbe o textura....
makar de puneai shi u autorii la mashini shi nu mai minteazi k leai facut u
de exemplu eu shi Piniuli suntem autorii lui RENAULT 12 Gordini
ARE FOARTE MARE DREPTATE GRAFA
toate modurile le gasiti pe acest site la fel shi autorii:D sper k vatzi lamurit kam cat de minciinos este tipu:D
bafta shi respect la voi

DrifterGT 02-09-10 16:50

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by vameshu (Post 3629423)
*cristy_dacia
buah nesimtzitule!!!!!
nu tzi se pare k esti aiurea.....?
dc itzi place sa mintzi bietzii oameni kum k faci moduri(mashini) ptr acest joc?
Fratzilor toate aceste moduri sunt luate de pe gtainside.com shi sunt facute de moderi adevaratzi nu de asta care abia stie sa sckimbe o textura....
makar de puneai shi u autorii la mashini shi nu mai minteazi k leai facut u
de exemplu eu shi Piniuli suntem autorii lui RENAULT 12 Gordini
ARE FOARTE MARE DREPTATE GRAFA
toate modurile le gasiti pe acest site la fel shi autorii:D sper k vatzi lamurit kam cat de minciinos este tipu:D
bafta shi respect la voi

Eu m'am lamurit cam cat de inteligent esti ;) , mama ta nu te trimite la scoala ?

Sfatul meu , ia un alfabet si uite'te daca vezi cuvintele :

K
U
TZ
SH

si ce ai mai pus tu pe acolo ! Invata Gramatica Limbei Romane ca e grav! :sad::sad:


Si mai scrie ca ai si 19 ani ... :shock:

Regula Nnumarul 9 :


9. Scrie normal si corect in limba romānă. Nu folosi aberaţii lexicale (de genul sh, tz, ji, k īn loc de ca sau ce), articulează cuvintele corect ( "copilul", nu "copilu", "două mingi", nu "două mingii" ), foloseşte virgula cānd este cazul, scrie cuvintele īntregi ( "cineva" nu "cnv"), foloseşte cratima dacă trebuie ("dă-mi", nu "dămi", "voi scrieţi" nu "voi scrie-ţi"). Postează doar dacă ai incă 4-5 secunde. (extrase din regulamentul 4Tuning)

vameshu 02-09-10 17:08

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
scz ca nu is asa inteligent k tn dar nu cred k asta e problema(felul in care scriu) yo vam aratat k suntetzi dushi de nas de un pusti care nare nici o legatura ku lumea modingului
in fine ma putetzi corecta cat vretzi mie nu imi place stilul asta al vostru de a scrie "corect" sau trebuia sa scriu "KOREKT" :)))
mah ce pot sa spun asa ma obisnuit(wow vad ca daca is infruntat pot scrie cum tre ms buah)
hai respect!!!


All times are GMT +2. The time now is 13:06.

- Copyright 2024 4Tuning