Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   GTA San Andreas 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/161851-gta-san-andreas-4tuning.html)

cristy_dacia 11-03-10 07:35

Re: gta san andreas 4tuning
 
18 Attachment(s)
exact cum am promis ca ma voi apuca iara si uitati una dintre masini la care am lucrat si voi mai lucra caci mai am multe de pus pe ea sper sa va placa.la masina aceasta mai am mult de munca iar apoi ma voi apuca sa fac un logan mcv de politie cum le-a dat acu la fraieri

mitza mtb 13-03-10 18:44

sal cum faci geamurile negre la masini?cu ce program sau cum k de mult caut si intren si in stanga si in dreapta si nu am aflat

de ce nu le pui la download?

cristy_dacia 14-03-10 13:33

Re: gta san andreas 4tuning
 
19 Attachment(s)
deocamdata nu voi pune download caci vreau sa le pun cand e terminat jocul tot si cu geamurile eu am cumparat un paket de programe.
am mai facut 2 oltcituri depe 4tuning DJ02 JOF si DJ 02 EBW urmeaza si sa le schimb numerele de inmatriculare.Sper sa va placa

cristy_dacia 15-03-10 18:16

25 Attachment(s)
Inca o masina dar asta este mai simpla o dacia 1310

inca niste poze cu oltcitu DJ 02 EBW.

big monster 26-03-10 20:23

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
2 Attachment(s)
cva masini tunate din san andreas

big monster 27-03-10 01:01

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
1 Attachment(s)
tot eu revin cu o toyota celica

crazy rock 27-03-10 14:37

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
sal am o intrebare : am si eu o masina pe care am downladato si nu stiu cum sau ce trebuie sa fac , ca sa o pun in joc pls zimi si mie

cristy_dacia 27-03-10 18:07

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by big monster (Post 3222906)
tot eu revin cu o toyota celica

da sunt frumoase dar eu nu am nevoie de masini downloadate ci facute de la cap coada;).
oricum sunt frumoase masinile

crazy rock 27-03-10 18:16

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3224378)
da sunt frumoase dar eu nu am nevoie de masini downloadate ci facute de la cap coada;).
oricum sunt frumoase masinile

zimi si mie te rog cum bag si eu o masina dowladata in joc


dati ma si mie un raspuns ca nu muriti sigur ce sunteti asa ca nimeni nu sa nascut invatat:???::???::???::sad::sad::sad:

demonul 27-03-10 19:38

Re: gta san andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3021600)
am mai facut o dacia 1310 tuning dar mai am putin de munca.pun acu poze cu ea cum arata in prezent si mai pe seara voi pune poze cu ea cum arata innainte



te rog frumos dacia este prea penala pune un link te rog frumos sa o pun si eu in gta san andreas , app ce masina inlocuieste :D?


ms

crazy rock 27-03-10 20:21

Re: gta san andreas 4tuning
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3224637)
te rog frumos dacia este prea penala pune un link te rog frumos sa o pun si eu in gta san andreas , app ce masina inlocuieste :D?


ms

bai deci voi chiar sunteti nesimtiti va roaga omu vb si voi va faceti ca ploua frumos din partea voastra

LE | Oxide : Ai grija cu marimea fontului data viitoare , nu suntem la anunturi publicitare aici.


cristy_dacia 28-03-10 21:55

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
1 Attachment(s)
uitati dacia de downloadat.sa nu ziceti ca sunt nesimtit dar nu am avut timp sa ma uit la mesaje
este dacia cea rosie

gabystelistu93 02-04-10 22:26

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
sall cristi ... misto rau masinile care le faci dak as putea as face si io dar nu stiu cand intri pe mess dai un ADD cu gabystelistu93 ID-ul meu ca vreau sa vb cv plz ...MS :)

uniquevl 12-04-10 21:25

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
Salutare la toata lumea :D vin cu cel mai mare si mai nou actualizat etc etc fara al mai lauda :D
Gta San Andreas Valcea e1.2
Un mod pur romanesc facut de mine care contine toate masinile schimbate si
un nou mod de a tuna masinile .MASINI SPORT TUNING LUX DE FAMILIE .Absolut orice ! apesi pe 5 si poti tuna o masina in strada ! neoane texturi noi jocul este in limba romana. Pentru mai multe detalii vizitati Site-ul oficial al modului si pentru al putea downloada ;)
http://gtavalcea.the-up.com/gta-valc...od-e12-t10.htm

Pentru viiitoare detali va astept la : uniqu3_nutzu

Plesa 19-04-10 07:36

Re: GTA San Andreas 4tuning
 
va salut, as avea o intrebare, am luat de pe un site un pack de jenti si in read me spune sa deschid gta3.img din folderul models. Intrebarea este: cu ce program deschid gta3.img???


All times are GMT +2. The time now is 02:01.

- Copyright 2024 4Tuning