Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   Steme pentru diverse marci de masini ! (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/122597-steme-diverse-marci-masini.html)

EaGle 08-05-09 21:58

Steme pentru diverse marci de masini !
 
3 Attachment(s)
Deci se vand urmatoarele:

-O stema Mercedes mare, circa ~16cm diametru, originala,folosita, 30Ron

-Doua steme Opel, folosite, am impresia ca sunt de la Astra F, 30Ron Fiecare, originale 50Ron amandoua.

-O stema BMW Z3 folosita, in conditii bunicele, versiune abtipild 3D cauciucat,originala, 20Ron.

-O stema Ferrari versiune abtipild 3D cauciucat nou nouta, 35Ron.

-Doua steme Abarth ! Una versiune Metalica, cealalalta versiune Abtipild 3D cauciucat. Versiunea Metalica costa 70Ron, cea abtipild 35Ron. Sunt originale si noi noute, primite cado` de la reprezentanta Fiat de aici ;).

-Trei steme Fiat Punto. 2 mici abtipild 3D cauciucat noi noute, 20 Ron fiecare. Stema mare plastic cromat nou nouta, 60Ron. Toate 3 sunt originale !

-O stema Fiat mare, cam 10cm diametru, nou nouta cu cutiuta ei, plastic cromat, originala, 60 Ron.

-Sigla completa* pentru spate pentru Alfa Romeo Giulia Nuova 1300 ORIGINALE metalice ! pe toate se cere 70Ron. * imi lipseste "Giulia"

-Toate vor fi disponibile peste circa o luna cand ma voi intoarce in Romania. De pe 20 voi intra foarte putin pe net, eventual lasati-mi un mail la: fabi@4tuning.ro sau exelerost@yahoo.com

ID Y!M: Exelerost

Telefon Romania: 0731439105 , daca nu raspund, inseamna ca nu sunt in Romania, asa ca trimiteti un sms la 0039.329.57.27.906

Unele preturi sunt usor negociabile !

amariei rares 15-05-09 04:35

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
stema metalica abarth ma intereseaza cand te intorci conctact 0740421408

EaGle 15-05-09 12:56

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
Baieti, stemele de la Abarth sunt deja rezervate, imi pare rau, eventual daca mai fac rost de altele am sa va aduc, dar pretul creste evident. Sunt multi care cer, as vrea sa va fac fericiti pe toti dar, sa vad zilele astea :)

andi_cimpean 15-05-09 20:47

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
crezi ca imi poti face rost de niste capace de Opel pentru jante de aliaj?

Banuiesc ca sunt STAS la dimensiune nu?! :)

EaGle 15-05-09 22:26

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
Tatutule, se poate face rost de orice :lol:, dar preturile sunt mari :). Pentru un set de capace Toyota cereau 120Euro :), mi se pare mult pentru niste nenorocite de bucati de plastic cu o stema trantita pe ele. Mai este si chestia ca sunt voluminoase si nu stau sa ma incarc atat, in schimb o stema nu e de deranj :D
Eu vand ce am, vreau sa scap de ele pentru ca mi se face groaza de cate am de luat dupa mine :)

andi_cimpean 16-05-09 02:55

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 2323132)
Tatutule, se poate face rost de orice :lol:, dar preturile sunt mari :). Pentru un set de capace Toyota cereau 120Euro :), mi se pare mult pentru niste nenorocite de bucati de plastic cu o stema trantita pe ele. Mai este si chestia ca sunt voluminoase si nu stau sa ma incarc atat, in schimb o stema nu e de deranj :D
Eu vand ce am, vreau sa scap de ele pentru ca mi se face groaza de cate am de luat dupa mine :)

pai inseamna ca nu ai citit cu atentie :D

Eu nu de capace pentru jante de tabla te-am intrebat...

Ai mai jos exemplu :)

EaGle 16-05-09 10:00

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
Din contextul tau am inteles de capace intregi :D, da, am doar o emblema, cea care o vezi mai sus. Din pacate nu le am pe toate, sorry :(

EaGle 04-06-09 16:11

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
ANUNŢ:
Am reusit sa mai obtin si ultimele doua embleme metalice de la Abarth...nu se mai fabrica, acum cele noi sunt din plastic. Mi le-a dat unchiul meu de la reprezentanţă īn punguţa lor capsată cu eticheta pe ele, originale de la fabrica Fiat. Acum cativa ani costau 20E la en-gross, asa ca cer 30E pe fiecare.
Prima ramane la 70Ron, care este deja rezervata lui Bogdan, cele 2 care raman la 30E.
Am mai obţinut īncă 4 3D cauciucate, care raman tot la 35Ron.

Sper să pun şi poze ...
Curānd voi ajunge īn Romānia, pentru contact cititi primul post !

miko 10-07-09 21:09

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
stema Fiat mare, cam 10cm diametru, nou nouta cu cutiuta ei, plastic cromat... mai este, si ce pret ar avea ???
multumesc !

robylup 27-11-09 15:19

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
Mai ai steme?

EaGle 01-12-09 11:11

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
3 Attachment(s)
Mai am 2 cauciucate de la Abarth, cele metalice le-am dat !

mihailroberto 16-06-10 11:42

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
salut.. s.c.r.i.s cu STILO ai ? exact cum il ai pe cel cu Punto...astept raspuns

cornelmen 05-04-11 11:56

Re: Steme pentru diverse marci de masini !
 
Stema cu Fiat ...cum o aveai sau o mai ai pe aceea de 10 cm ...mai gasesc pe la tine? astept un raspuns ;)


All times are GMT +2. The time now is 17:14.

- Copyright 2024 4Tuning