Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 06-08-13, 15:28   #16
BH 59 FIF
Dacia Driver

Stage 5
 
BH 59 FIF's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 983
Member of:
[DACIA]
Default Re: Tuning Show Marghita II

Nu fiti si voi asa chitibusari. Atmosfera a fost una chiar reusita.
BH 59 FIF is offline   Reply With Quote
Old 06-08-13, 16:25   #17
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Default Re: Tuning Show Marghita II

Quote:
Originally Posted by BH 59 FIF View Post
Nu fiti si voi asa chitibusari. Atmosfera a fost una chiar reusita.
Nu contest pentru că nici măcar n-am fost acolo.
Eram şi eu cārcotaş pe seama exprimării lor.
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
Old 09-08-13, 11:44   #18
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: Tuning Show Marghita II

vorbim despre o zona unde limba predominant utilizata este limba maghiara.sunt convinsa ca acei oameni care au fost prezenti, nu au fost deranjati absolut deloc de aceasta denumire. mai bine lasam carcota la o parte, si apreciem faptul ca era o atmosfera buna, spre deosebire de alte evenimente unde oamenii stau incordati sa faca fata unei imagini impuse si nu mai au timp sa se distreze. prin faptul ca promovati mereu carcota, spiritul negativ de turma, nu faceti altceva decat izgoniti ultimii forumisti activi pe aici si stati si va uitati la posturile voastre fara nici un raspuns, luni de zile...ceea ce nu prea cred ca va multumeste.

Bravo baieti! Ma bucur ca ati reusit sa faceti un eveniment si sa va simtiti bine!
__________________
WARNING!!!I have an attitude,and I know how to use it!
Trixi is offline   Reply With Quote
Old 09-08-13, 14:25   #19
andi_cimpean

Stage 5
 
andi_cimpean's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 9,889
Member of:
[Moderators]
Default Re: Tuning Show Marghita II

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
vorbim despre o zona unde limba predominant utilizata este limba maghiara.sunt convinsa ca acei oameni care au fost prezenti, nu au fost deranjati absolut deloc de aceasta denumire. mai bine lasam carcota la o parte, si apreciem faptul ca era o atmosfera buna, spre deosebire de alte evenimente unde oamenii stau incordati sa faca fata unei imagini impuse si nu mai au timp sa se distreze. prin faptul ca promovati mereu carcota, spiritul negativ de turma, nu faceti altceva decat izgoniti ultimii forumisti activi pe aici si stati si va uitati la posturile voastre fara nici un raspuns, luni de zile...ceea ce nu prea cred ca va multumeste.

Bravo baieti! Ma bucur ca ati reusit sa faceti un eveniment si sa va simtiti bine!
Da, nu contest ceea ce spui dar ai luat-o un pic prea personal.
Au fost nişte vremuri īn care "totul era perfect" şi nu erau permise criticile şi vorbele pe margini şi nu cred că au fost nişte vremuri foarte ok din punct de vedere social.
Aşa cum am recunoscut şi mai sus, am fost şi eu un pic cārcotaş dar deloc
maliţios şi nu cred că prin a mea exprimare, au plecat vreo 15 useri de pe forum.
Īntr-adevăr se promovează domeniul auto dar hai să ne vorbim limba oficială, cāt mai corect.

N-o luaţi personal. Sunt sigur că a fost un show pe cinste dar nici comentariul
meu n-a fost unul cu rea intenţie.

P.S. Haideţi s-o lăsăm aşa pentru că trecem pe o a treia pagină, de la o simplă remarcă expusă de mine.
__________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬~ஜ۩۞۩ஜ~▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
andi_cimpean is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -