Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 07-02-07, 07:26   #241
Andre3y

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
Cool Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Lasa Dusmanii Aia Erau Pe Vremea Haiducilor.acum Traim Alte Vremuri .nu I Frumos Ce I Frumos E Frumos Ce Iti Place .
Andre3y is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 07:37   #242
AMBRA

Stage 5
 
AMBRA's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 391
Smile Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by Andre3y View Post
Lasa Dusmanii Aia Erau Pe Vremea Haiducilor.acum Traim Alte Vremuri .nu I Frumos Ce I Frumos E Frumos Ce Iti Place .


pe vreme haiducilor nu erau dusmani mah ...erau boieri...


''acum Traim Alte Vremuri .nu I Frumos Ce I Frumos E Frumos Ce Iti Place''...
asa multe proverbe sh zicatori sh adevaruri universale mah Andrey...se vede ca esti cultivat
apropo ce cauti pe net la ora asta? nu ar trebui sa fii la scoli sa invetzi cum sa traiesti in alte vremuri?
AMBRA is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 08:42   #243
Andre3y

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
Smile Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by AMBRA View Post


pe vreme haiducilor nu erau dusmani mah ...erau boieri...


''acum Traim Alte Vremuri .nu I Frumos Ce I Frumos E Frumos Ce Iti Place''...
asa multe proverbe sh zicatori sh adevaruri universale mah Andrey...se vede ca esti cultivat
apropo ce cauti pe net la ora asta? nu ar trebui sa fii la scoli sa invetzi cum sa traiesti in alte vremuri?
Vacanta
Andre3y is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 09:29   #244
AMBRA

Stage 5
 
AMBRA's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 391
Smile Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by Andre3y View Post
Vacanta

yeeeee long live vacanta!!!!!
nah atunci esti scuzat de data asta
si felicitari ,...vad esti tare matinal si iti petreci de dimineatza vacanta pa forum



ps. please nu-mi veni acuma cu alta zicala de genu ''cine se scoala de dimi...etc

Last edited by AMBRA; 07-02-07 at 09:34.
AMBRA is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 10:01   #245
anonimogg

Stage 2
 
anonimogg's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 33
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by morghen View Post
uuuuuuuu....trebuie ca e rushinoasa treaba...sa te inchida o fata asha

ps: fetele simt cand eshti disperat? unde simt ?!
O simt in urina . dar problema e ca daca ele cred ca din 10 cuvinte tipice o sa inchida trei insulte zise mai in caterinca mai in serios inseamna ca l i sa lipit neuronul de asfalt.
Si daca tipa aia blue whatever cu simturile ei cu tot crede ca cu un opel astra imi va da clasa ... in primu rand daca ar fi stiut ceva despre masini ar fi stiut ca opelul astra este cea mai supraviratorie dintre toate "nemtestile" din momentul actual si cu motorul ei de 1.7 sau whatever nu o sa faca nimic decat poate sa se dea mandra ca cu a 2 a a ajuns la 70. si apropo link urile din semnatura sunt cu o dacie pe care am cumparat o cu 10 mil. numa ca s o distrug .nu o sa incep cu ce masina am eu si ce fac eu ca nu raspund unei provocari atat de puerile .
si de acum inainte draga mea blue dana sau cum te cheama hai sa facem ceva democratic :
eu vorbesc si tu taci . si cand tu vorbesti tu taci. incercam asa vreo 2-3 saptamani daca merge continuam . si ca prietena ta are un 206 .. nimic important exact asa are si prietena mea , si e cc p deasupra . intentionam sa mai cumparam un Mondeo pentru mine si pentru frati miu un seria 3 din 2001. asa ca cu un amarat de opel astra ....... poate are vreun Bertone cu 20 cipuri si vreo 3 butelii albastre in el si nu stiam _|_
anonimogg is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 10:27   #246
RCS.

Stage 5
 
RCS.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,070
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Off topic: exista ,,arena'' oameni buni..nu stricati bunatate de topic cu certuri, contre, faulturi, atac la persoana, masini sub si supraviratoare, ce masini am eu, gagica, amanta, samd.
__________________
Audi A4 2.0 T
RCS. is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 10:47   #247
anonimogg

Stage 2
 
anonimogg's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 33
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by RCS. View Post
Off topic: exista ,,arena'' oameni buni..nu stricati bunatate de topic cu certuri, contre, faulturi, atac la persoana, masini sub si supraviratoare, ce masini am eu, gagica, amanta, samd.
Eu unu m am potolit. le lasam pe "domnisoare" cu simturile lor ascutite sa si vada de ale lor.
anonimogg is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 12:12   #248
Dari

Stage 5
 
Dari's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 557
Member of:
[Opel]
[Honda]
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
O simt in urina .
Ce frumos te exprimi tu.
Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
hai sa facem ceva democratic :
eu vorbesc si tu taci . si cand tu vorbesti tu taci. incercam asa vreo 2-3 saptamani daca merge continuam .
Mnda..chair democratica abordarea ta.
Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
nimic important exact asa are si prietena mea , si e cc p deasupra .
Si tot la fel o tratezi si pe "presupusa" ta prietena...ca si pe noi?
Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
nu o sa incep cu ce masina am eu
Si totusi ... ->
Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
intentionam sa mai cumparam un Mondeo pentru mine si pentru frati miu un seria 3 din 2001.
Esti chiar incredibil...
__________________
Dari is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 14:33   #249
anonimogg

Stage 2
 
anonimogg's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 33
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by Andre3y View Post
Asa Dari da-i peste nas ...
se pare ca nu va place democratia , cum unii ziceau fiecare intelege cum vrea , si ca raspuns pentru intrebarile tale dari :
ti am spus intr un mod ironic chestia cu ce masina am dupa care am mentionat acele masini. 2 prietena mea e cu mult deasupra ta si nu o sa ii vorbesc niciodata asa . vorbesc numai cum vreau cui vreau .
"presupusa" stai tu linistita ca eu nu sunt cu capul in nori cum sunt femeile cu ochii in oglinda la semafoare sa si refaca machiajul. sunt incredibil ... multumesc.
si sa te citez : si totusi ... tot nu stiti sa conduceti si nu ma refer numa la tine ci la 99% din femei. poti sa mi zici misogin , nesimtit , whatever ,dar asta e adevarul si cine stie asta poate nu a zis o din poiltete si bun simt. 2 puncte unde eu am picat testu de cand au dat drumul votului liber si pentru femei.
anonimogg is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 16:21   #250
Dari

Stage 5
 
Dari's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 557
Member of:
[Opel]
[Honda]
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
tot nu stiti sa conduceti si nu ma refer numa la tine ci la 99% din femei.
Faza e ca stii bine ca inca de la inceput te-ai legat strict de mine de mine si nu ai vorbit in general. Cat de superioara imi este prietena ta, nu ai de unde stii...fiindca nu ma cunosti, chiar daca ai tu falsa impresie.
Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
poti sa mi zici misogin , nesimtit , whatever ,dar asta e adevarul si cine stie asta poate nu a zis o din poiltete si bun simt. 2 puncte unde eu am picat testu de cand au dat drumul votului liber si pentru femei.
Pai iti spun cum vreau, din moment ce tu ai acest drept. Dupa ce vorbesti in asa fel si sa ma faci albie de porci, consider ca eu am fost in limita bunului simt.
Dari is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 16:28   #251
AMBRA

Stage 5
 
AMBRA's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 391
Exclamation Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
se pare ca nu va place democratia , cum unii ziceau fiecare intelege cum vrea , si ca raspuns pentru intrebarile tale dari :
ti am spus intr un mod ironic chestia cu ce masina am dupa care am mentionat acele masini. 2 prietena mea e cu mult deasupra ta si nu o sa ii vorbesc niciodata asa . vorbesc numai cum vreau cui vreau .
"presupusa" stai tu linistita ca eu nu sunt cu capul in nori cum sunt femeile cu ochii in oglinda la semafoare sa si refaca machiajul. sunt incredibil ... multumesc.
si sa te citez : si totusi ... tot nu stiti sa conduceti si nu ma refer numa la tine ci la 99% din femei. poti sa mi zici misogin , nesimtit , whatever ,dar asta e adevarul si cine stie asta poate nu a zis o din poiltete si bun simt. 2 puncte unde eu am picat testu de cand au dat drumul votului liber si pentru femei.


eu chiar nu te inteleg....ai o atitudine agresiva si ostila ....fara un motiv aparent....ai fost abuzat in copilarie? provii dintr-o familie dezorganizata ?

te introduci la noi pe topic ''ca musca''... incepi sa emiti teorii ca un adevarat expert , jignesti, si apoi te ofensezi cand ti se raspunde cu aceeasi moneda....
pe ce te bazezi cand sustii ca 99% dintre femei nu stiu sa conduca?
pe vasta ta experienta de sofer abil sau ai totusi si niste argumente mai solide ?
de ce trebuie sa generalizezi? intr-adevar o parte din femei nu stiu sa conduca ,dar la fel de adevarat e si faptul ca o parte din barbati sint total pe dinafara in ceea ce priveste condusul .

''se pare ca nu va place democratia''.....''de cand au dat drumul votului liber si pentru femei.''

se pare ca tie nu-ti prea place democratia , decat atunci cand principiile acestui sistem iti sunt favorabile... pana una alta ghinionul tau ....traim in democratie si avem drepturi egale... printre care si dreptul la vot....
desi cred ca tu te-ai fi simtit mult mai in pielea ta in epoca in care patriarhatul era la putere


cu respekt, Ambra
AMBRA is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 16:32   #252
RCS.

Stage 5
 
RCS.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,070
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
si totusi ... tot nu stiti sa conduceti si nu ma refer numa la tine ci la 99% din femei.
Man...nu ca ma erijez eu in aparatorul sexului frumos dar inainte de a mai face asemenea afirmatii vb proverbului ,,gandeste de 10 ori inaite de a spune asemenea perle''.
RCS. is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 22:01   #253
ar 79 dix

Stage 5
 
ar 79 dix's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 646
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by anonimogg View Post
si totusi ... tot nu stiti sa conduceti si nu ma refer numa la tine ci la 99% din femei. poti sa mi zici misogin , nesimtit , whatever ,dar asta e adevarul si cine stie asta poate nu a zis o din poiltete si bun simt. 2 puncte unde eu am picat testu de cand au dat drumul votului liber si pentru femei.
stai tu linistit ca aici nu itzi dau dreptate cu 99% dintre ele nu stiu sa conduca!
itzi spun din proprie experientza ca multe femei te fac pe tine si pe mine la condus. intreab-o pe prietena ta daca ea te conduce pe tine sau tu pe ea sa vezi ce itzi raspunde? si asta e un condus, iar la condus masini stiu destule femei care conduc mai bine ca muuuuuuuuuuuuuuuuultzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i barbatzi!
__________________
TUNING IS NOT A CRIME!
ar 79 dix is offline   Reply With Quote
Old 07-02-07, 22:40   #254
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by Andre3y View Post
Daca iti zic asa le zici radeti mancamiati p**a dar trot eu va duc cand muriti
Andrei,daca mai odata iti folosesti instrumentul pt. altceva in afara de pipi, iti dau avertisment
criss is offline   Reply With Quote
Old 08-02-07, 08:15   #255
anonimogg

Stage 2
 
anonimogg's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 33
Default Re: FETELE DIN ARAD CU SAU FARA MASINA :)

Quote:
Originally Posted by ar 79 dix View Post
stai tu linistit ca aici nu itzi dau dreptate cu 99% dintre ele nu stiu sa conduca!
itzi spun din proprie experientza ca multe femei te fac pe tine si pe mine la condus. intreab-o pe prietena ta daca ea te conduce pe tine sau tu pe ea sa vezi ce itzi raspunde? si asta e un condus, iar la condus masini stiu destule femei care conduc mai bine ca muuuuuuuuuuuuuuuuultzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i barbatzi!
In primul rand ma refeream numai la condus . si am mentionat 99%. 1 ala % poate fi interpretat . oricum cum am mentionat mai devreme eu m am potolit fiindca am facut destula animatie pe thread u asta .
anonimogg is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -