Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Servicii Auto

Firme Servicii Auto Tapiterii, Sablari, Vopsitorii, Tractari, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 24-05-14, 20:51   #151
Radu_Lixandru

Stage 1
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 17
Default Re: IMBRAC VOLANE IN PIELE

1. Am verificat in momentul preluarii la curier data in care a plecat din Arad. Mi s-a confirmat ca a fost pus pe curier Vineri cu livrare Sambata, asa scria si pe AWB.

2. Un volan cu urme de lipici exact pe partea din fata care acopera aproape un sfert din volan, cum se poate vedea si in poza, plus o gaura in acea bucata de piele, nu o consider ca fiind o lucrare de calitate.
Radu_Lixandru is offline   Reply With Quote
Old 26-05-14, 22:19   #152
buzyny

 
buzyny's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 132
Member of:
[Nissan]
[4Tuning International]
Default Re: IMBRAC VOLANE IN PIELE

Quote:
Originally Posted by 80pez View Post
1. Stim cu totii ca firmele de curierat nu se misca intotdeauna cum ar trebui. Trebuie sa iti iei o zi, poate doua marja de eroare.

2.Eu am facut 7 volane la el din februarie pana acum si sunt multumit. Omul e serios si lucreaza bine. Trebuie sa iei in consideratie faptul ca aceste volane si schimbatoare vor arata mult mai bine dupa 2 luni de folosire decat in prima zi dupa ce au fost imbracate.

Evident ca nimeni nu poate avea 100% clienti multumiti, totusi, considerand toate aspectele( pret, calitate material, calitate lucrare, etc) eu as da un feedback pozitiv.
Feedback Pozitiv??.....prietene esti fumat??..o persoana serioasa si care se bazeaza pe lucrarile de calitate facute in urma ar trebuii sa trateze clienti cu respect.Nu sal injure la telefon,sal minta in legatura cu trimisul,...mi se pare destul de "taraneasca" actitudinea meseriasului,si sa rezorve ceea ce a facut prost....odata ce clientului nu i sa facut lucreara ceruta,normal este sa o faca din nou......dar se pare ca in Romania este normal sa "furi" bani munciti de altii.
buzyny is offline   Reply With Quote
Old 19-06-14, 10:59   #153
knoppyx

Stage 2
 
knoppyx's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 32
Default Re: IMBRAC VOLANE IN PIELE

Salut. Care este legatura ta cu service-ul www.tapiterie-auto.ro? Am vazut ca ai postat la inceput link-ul lor, si fiind din Bucuresti i-am contactat pe ei, dar mi-au spus cu totul alt pret. Ai pus link-ul doar ca model sau cum?
knoppyx is offline   Reply With Quote
Old 20-06-14, 08:56   #154
gabryel21

Stage 3
 
Join Date: Jan 2012
Posts: 98
Default Re: IMBRAC VOLANE IN PIELE

nu stiu nimik,0752969115 suna si vb
gabryel21 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-14, 23:49   #155
mihai x

Stage 2
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 68
Default Re: IMBRAC VOLANE IN PIELE

Salut, cat ma costa sa imbrac aceasta nuca in piele perforata? Cusaturile le vreau sa arate exact ca cele originale . Multumesc.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMAG3585.jpg
Views:	164
Size:	216.1 KB
ID:	3029699  
mihai x is offline   Reply With Quote
Old 01-09-17, 07:27   #156
razvanmass

Stock
 
Join Date: Sep 2017
Posts: 2
Default Re: IMBRAC VOLANE IN PIELE

Am si eu un volan de opel din fabrica cu piele si as vrea sa-l reimbrac. Cum pot lua legatura cu tine ? Multumesc
razvanmass is offline   Reply With Quote
Old 04-09-17, 09:34   #157
razvanmass

Stock
 
Join Date: Sep 2017
Posts: 2
Default Re: IMBRAC VOLANE IN PIELE

Revin cu poze. As dori sa arate la fel cum este acum, dpdv al cusaturii si al modului cum este pielea asezata pina la spite . Aici ma refer la faptul sa nu existe spatii libere(luft-uri) intre piele si marginea spitelor. Pti sa-l faci sa arate asa cum este el acuma ? Il vreau imbracat cu piele neagra naturala, fara gauri. As vrea sa stiu daca ai piele vopsita in rosu. Poti sa-mi spui si un pret te rog ?. Multumesc mult . Razvan B.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20170831_093634.jpg
Views:	27
Size:	4.61 MB
ID:	3188615   Click image for larger version

Name:	20170904_095233.jpg
Views:	29
Size:	4.94 MB
ID:	3188616  
razvanmass is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -