Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni

Reply
 
Thread Tools
Old 11-01-11, 21:57   #121
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

Quote:
Originally Posted by MillionDollarBaby View Post
Păi da normal şi eu sunt colecţionară şi dacă băgai ceva la vânzare poate mă interesa şi pe mine că , colecţionez atât auto cât şi moto
shit,me too
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 18:28   #122
FED express
Old School Cars

Stage 5
 
FED express's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 5,265
Member of:
[Colectionar Machete]
[Old School Cars]
[FORD]
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
shit,me too
atunci detaliaza-ne umpic ce machete detii niste poze ceva...
FED express is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 18:49   #123
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

Fara suparare, exista deja o sectiune speciala pentru machete. Aici poti prezenta colectii de monede, cd-uri, harti etc. Atata timp cat nu este o sectiune special creata pentru acel ceva, aici ii esti locul. O seara buna.
__________________

RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 22:35   #124
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

o sa lipesc pe fiecare macheta cate o moneda de 2 euro,o sa le pozez apoi o sa-mi prezint colectia mea de monede ))
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 23:33   #125
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
o sa lipesc pe fiecare macheta cate o moneda de 2 euro,o sa le pozez apoi o sa-mi prezint colectia mea de monede ))
El nu te-a luat la mişto , ţi-a explicat frumos că există secţiune specială pentru prezentări/vânzări/cumpărări machete ...încearcă să ai un minim de respect faţă de colegii din această comunitate dacă vrei să fi respectat
__________________
STEAM - KLawxith
YOUTUBE - ELITE INC.
INSTAGRAM - klawxith666

PHOTOGRAPHY SITE - http://klawxith.wixsite.com/elite-inc

US/RO
DTH is offline   Reply With Quote
Old 12-01-11, 23:44   #126
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

hai sa nu ne comportam ca si cand aici este ceva mormant si suntem acoperiti cu maxima seriozitate fara un gram de haz.. Am glumit si eu ca a vorbi asa serios de parca e ceva director )) si am spart geamul in curtea scolii ) sa fim seriosi.. o remarca total nepotrivita mai ales ca nu a fost vorba ca voi pune ceva poze cu machete ) ce e cu severitatea asta ? ) e criza si la cap nu e destula criza in tara mai stam si tensionati pe un forum ? Da chiar o sa fac monezi pe masini sa vad ce se intampla cade cerul pe mine ? waaa
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 00:38   #127
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
hai sa nu ne comportam ca si cand aici este ceva mormant si suntem acoperiti cu maxima seriozitate fara un gram de haz.. Am glumit si eu ca a vorbi asa serios de parca e ceva director )) si am spart geamul in curtea scolii ) sa fim seriosi.. o remarca total nepotrivita mai ales ca nu a fost vorba ca voi pune ceva poze cu machete ) ce e cu severitatea asta ? ) e criza si la cap nu e destula criza in tara mai stam si tensionati pe un forum ? Da chiar o sa fac monezi pe masini sa vad ce se intampla cade cerul pe mine ? waaa
Păi poate este director , poate nu este sau poate e ceva mai mult de atât ...nu ai de unde să ştii
El se referea la postul făcut de FED express când el a spus să pui nişte poze cu machetele tale şi să detaliezi ce colecţie deţii ...
Nu este nicio severitate în postul făcut de Roby , a explicat doar că există secţiune specială pentru machete ( mă repet ) şi nu s-a exprimat deloc pe niciun ton sever în postul ăla
Poate o să cadă cerul ...cine ştie ...

On topic : Colecţia mea de DVD-uri , în mare parte : Horror , Comedii , Acţiune , Româneşti etc...

Click image for larger version

Name:	DSC_0014.JPG
Views:	165
Size:	163.7 KB
ID:	1819923
DTH is offline   Reply With Quote
Old 13-01-11, 00:54   #128
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

pai si eu am facut o gluma si m-ai luat pe mine la 11m...
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 14-01-11, 17:51   #129
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
hai sa nu ne comportam ca si cand aici este ceva mormant si suntem acoperiti cu maxima seriozitate fara un gram de haz.. Am glumit si eu ca a vorbi asa serios de parca e ceva director )) si am spart geamul in curtea scolii ) sa fim seriosi.. o remarca total nepotrivita mai ales ca nu a fost vorba ca voi pune ceva poze cu machete ) ce e cu severitatea asta ? ) e criza si la cap nu e destula criza in tara mai stam si tensionati pe un forum ? Da chiar o sa fac monezi pe masini sa vad ce se intampla cade cerul pe mine ? waaa
Nu inteleg de unde pana unde reply`urile astea ale tale. Nu e vina mea ca tu nu esti capabil sa percepi mesajul asa cum trebuie. Daca nu folosesc smiley-uri cu rasete etc., nu inseamna ca am vorbit ca dintr-un act normativ. A fost pur si simplu o remarca. Afla si tu ca mesajele scrise lasa intotdeauna loc de interpretare. Si ca sa vezi ca am simtul "omorului" si glumesc si eu cu tine, iti zic, daca prezinti colectia de machete ti le mut . O seara buna.
RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 14-01-11, 20:10   #130
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

Quote:
Originally Posted by RoByNeT View Post
Nu inteleg de unde pana unde reply`urile astea ale tale. Nu e vina mea ca tu nu esti capabil sa percepi mesajul asa cum trebuie. Daca nu folosesc smiley-uri cu rasete etc., nu inseamna ca am vorbit ca dintr-un act normativ. A fost pur si simplu o remarca. Afla si tu ca mesajele scrise lasa intotdeauna loc de interpretare. Si ca sa vezi ca am simtul "omorului" si glumesc si eu cu tine, iti zic, daca prezinti colectia de machete ti le mut . O seara buna.
asa mosule acuma vi si tu de acasa
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 19-01-11, 10:16   #131
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

zicea cineva de colectie de chei auto,am adunat si eu cateva.. facem schimb ?
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	CIMG4772.JPG
Views:	190
Size:	304.5 KB
ID:	1829321  
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 10:44   #132
GabrielMotorsport

Stage 4
 
GabrielMotorsport's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 227
Default Re: Colectii si colectionari de diferite chestii !!

Si eu am o colectie destul de maricica de timbre din ani '80-'90
GabrielMotorsport is offline   Reply With Quote
Old 22-07-14, 00:23   #133
daniel2205

Stock
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 1
Default BMW&Maserati Fans

Vand calendar Deutscher MASERATI Club 2013 40x30 in stare perfecta. Doar membri clubului german il puteau achizitiona. Mai am doua carti pentru fanii BMW,amandoua in limba germana si in stare perfecta: Faszination BMW de Andrew Noakes,ce contine fotografii,date tehnice si istoria a absolut fiecarui model dintre anii 1916-2004 si BMW Typen und Geschichte de Jurgen Lewandowski. Pentru detalii si oferte va astept pe privat!
daniel2205 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -