Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Pitesti

Reply
 
Thread Tools
Old 20-01-13, 20:11   #1
GrigoRee94

Stock
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 3
Default Benzina Pitesti

Salutare !

Ca proaspat conducator auto as vrea si eu sa intreb pe cei mai experimentati unde este cea mai buna benzina din oras ca multi spun ca Petromul de la EUROMALL este cel mai bun altii Petromul acela de la targ ? Voi ce ati alege pana la urma ca,calitate si pret? Nu trebuie neaparat sa fie benzina de la PETROM !
Si tot odata daca se poate sa imi spuneti de la ce benzinarii nu este bine sa bag,ca multa lume spune ca AGIPUL are cea mai proasta benzina din oras ?

Multumesc si cer mii de scuze daca am postat in sectiunea gresita!
GrigoRee94 is offline   Reply With Quote
Old 21-01-13, 23:54   #2
madutz2006

Stage 5
 
madutz2006's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,764
Member of:
[Opel]
Default Re: Benzina Pitesti

Quote:
Originally Posted by GrigoRee94 View Post
Salutare !

Ca proaspat conducator auto as vrea si eu sa intreb pe cei mai experimentati unde este cea mai buna benzina din oras ca multi spun ca Petromul de la EUROMALL este cel mai bun altii Petromul acela de la targ ? Voi ce ati alege pana la urma ca,calitate si pret? Nu trebuie neaparat sa fie benzina de la PETROM !
Si tot odata daca se poate sa imi spuneti de la ce benzinarii nu este bine sa bag,ca multa lume spune ca AGIPUL are cea mai proasta benzina din oras ?

Multumesc si cer mii de scuze daca am postat in sectiunea gresita!

))
Benzinariile petrom au aceeasi benzina (fie ca e cel de la podul viilor, fie de la targ fie cel din bascov)

Eu bag benzina/motorina numai de la Omv de 5 ani si nu am avut nici cea mai mica problema niciodata !
__________________
madutz2006 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-13, 08:46   #3
KillerINC

Stage 5
 
KillerINC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,212
Member of:
[Street 4 Cars]
[ALFA ROMEO]
[RENAULT]
Default Re: Benzina Pitesti

eu de cate ori am bagat benzina de la Petrom am avut probleme. In general, in ultimii 7 ani, am alimentat numai Rompetrol si nu am avut decat o singura data probleme cu benzina de acolo
__________________

KillerINC is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -