Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 15-06-13, 20:47   #91
crazzybmw

Stage 3
 
crazzybmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 169
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by dj_eros View Post
anul trecut ai participat la meeting ?
Sa inteleg ca ai fost u cu bijuteria ? )
Eu nu am frate masina de evenimente... sau de forumuri imi cer scuze. a mea e ruginita...

SA STI CEVA : Am vrut sa fac primul meeting acum 6 ani... cand eram 5 insi cu pisici..si cu eleroane LTW in toata tara.... intreabal pe GOGU de la valcea...si va spune el mai multe.... stai in banca ta..si pune masina la punct..nu ma intreba pe mine de astea... ca sunt cam veteran.... LA CAPITOLUL e36.

TE SALUTA TATA ! Sa cresti mare in domeniu. Si bafta cu masina
__________________
Just C R Z !
crazzybmw is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 21:06   #92
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by crazzybmw View Post
Sa inteleg ca ai fost u cu bijuteria ? )
Eu nu am frate masina de evenimente... sau de forumuri imi cer scuze. a mea e ruginita...

SA STI CEVA : Am vrut sa fac primul meeting acum 6 ani... cand eram 5 insi cu pisici..si cu eleroane LTW in toata tara.... intreabal pe GOGU de la valcea...si va spune el mai multe.... stai in banca ta..si pune masina la punct..nu ma intreba pe mine de astea... ca sunt cam veteran.... LA CAPITOLUL e36.

TE SALUTA TATA ! Sa cresti mare in domeniu. Si bafta cu masina


daca tot esti veteran in domeniu de ce nu te-ai oferit sa organizezi tu ! anul trecut cand a fost totul mocca pe banii lui vlad rko motu si narcis red zone tot nu a fost bine ,ca nu au fost filmari ,ca nu au fost poze ca mai stiu eu ce au comentat unu sau altul acum cand se vrea un eveniment cu tot ce trebuie inclus este prea mare taxa , la Wörtherse taxa este parca 100 de eur si nu mai comenteaza nimeni nimic
__________________
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 21:37   #93
crazzybmw

Stage 3
 
crazzybmw's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 169
Member of:
[FullSpeed Racing]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by dj_eros View Post
daca tot esti veteran in domeniu de ce nu te-ai oferit sa organizezi tu ! anul trecut cand a fost totul mocca pe banii lui vlad rko motu si narcis red zone tot nu a fost bine ,ca nu au fost filmari ,ca nu au fost poze ca mai stiu eu ce au comentat unu sau altul acum cand se vrea un eveniment cu tot ce trebuie inclus este prea mare taxa , la Wörtherse taxa este parca 100 de eur si nu mai comenteaza nimeni nimic


1 - ESTI IN ROMANIA SALARIUL ESTE DE 7 MILIOANE !
2 - ROMANUL NU VA FI MULTUMIT NICIODATA !

Eu te inteleg esti la inceput stiu treaba...evenimente si kestii... nu mai sunt ca in aniii trecutzii cand erau bani... se simte in toate domeniile... si la bucharest whells daca nu se dadea macar o amarata de cazare nu mergeam niciunul.... pt ca nu se mai merita... masini nu mai sunt ca in altzi ani...cand nu aveam loc sa le urcam in pavilion pana la ultimul etaj.... se simte... in toate domeniile ...asa ca sa nu aberam si sa deviem de la subiect...


Din partea mea totul spre bine.... dar in ritmul asta se duce tot..vom merge fiecare pe cont propriu fara nici un amarat de sticker... sau diploma....ca am aterizat la meeting... Ai vazut cand e gratis ? TOATA LUMEA E GOGA HAI HAI HAI ... SI CAND VINE VB DE BANIII HAIS MILITIA ! AI CAUTZI CU LUNETA PE FORUM ! SUNT TRECUT PRIN PORCARIILE ASTEA .... SA FIM REALISTI ! TRAIM IN ROMANIA !
crazzybmw is offline   Reply With Quote
Old 15-06-13, 22:42   #94
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Thumbs up Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
STAI DOMOL CU CEI 30 DE RON DE MASINA. NOI VREM SA FACEM CEVA MULT MAI BN CA IN ANII PRECEDENTI! ORICUM AM VB CU MOTZ SI DACA PANA PE 15 IULIE NU SE STRANG BANI MACAR DE 60- DE MASINI NE RETRAGEM SI LASAM PE ALTII CARE VOR SA FACA CEVA LOW BUGET. NU ESTE NICI`O SUPARARE. NOI VREM FILMARI PROFI, POZE PROFI,CONCURSURI CU PREMI (NU SE VA PREMIA DECAT O SINGURA MASINA) BEST CAR OF THE SHOW!!! IN REST NIMIC! ASTA AVIZ CELOR CARE CAUTA PREMI PT MASINI. VOR FI PREMI LA CONCURSURI`LE DISTRACTIVE CARE VOR CREA O AMBIANTA PLACUTA.

DECI DATA MAXIMA PT DEPUNEREA DE BANI IN CONT ESTE 15 IULIE! (EXEPTII FAC CEI PLECATI "AFARA") ASTA NU INSEAMNA CA SUNT SCUTITI DE ACEASTA PLATA.

O ZI BUNA SA AVE`TI DRAGI PISICARI!
EXACT CE SCRIE SHOBY ASA O SA FIE DACA PANA PE 15 IULIE NU SE BAGA CEVA BANI NE RETRAGEM SI LASAM PE ALTII SA FACA CUM VOR....SI O SA FIM SIMPLI PARTICIPANTI
O SEARA BUNA!
__________________
motzu is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 01:04   #95
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by crazzybmw View Post
Sa inteleg ca ai fost u cu bijuteria ? )
Eu nu am frate masina de evenimente... sau de forumuri imi cer scuze. a mea e ruginita...

SA STI CEVA : Am vrut sa fac primul meeting acum 6 ani... cand eram 5 insi cu pisici..si cu eleroane LTW in toata tara.... intreabal pe GOGU de la valcea...si va spune el mai multe.... stai in banca ta..si pune masina la punct..nu ma intreba pe mine de astea... ca sunt cam veteran.... LA CAPITOLUL e36.

TE SALUTA TATA ! Sa cresti mare in domeniu. Si bafta cu masina
ai gresit topicul prietene... topicul de aberatii e in alta parte... iar faza cand erati voi 5 insi cu pisicute si ltw e fumata de mult. nu te da ceva ce nu esti... ok? te rog sa te rezumi la subiectul topicului... asta daca vrei sa contribui cu ceva .. daca nu... pastreaza tacerea si asculta de altii care sunt mai in masura sa comenteze pe aici intr un mod pertinent.... lucian are dreptate... daca nu se aduna un numar minim de masini... nici nu are rost sa ne batem capul. o sa ne strangem acei cativa eventual care vrem doar sa ne regasim si aia e.
__________________
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 01:29   #96
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
ai gresit topicul prietene... topicul de aberatii e in alta parte... iar faza cand erati voi 5 insi cu pisicute si ltw e fumata de mult. nu te da ceva ce nu esti... ok? te rog sa te rezumi la subiectul topicului... asta daca vrei sa contribui cu ceva .. daca nu... pastreaza tacerea si asculta de altii care sunt mai in masura sa comenteze pe aici intr un mod pertinent.... lucian are dreptate... daca nu se aduna un numar minim de masini... nici nu are rost sa ne batem capul. o sa ne strangem acei cativa eventual care vrem doar sa ne regasim si aia e.
bine spus....likeeee
Lulaa is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 02:15   #97
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by Lulaa View Post
bine spus....likeeee

pai m am saturat frate sa tot vad " veterani" de genul care vin si dau "lectii" celor nou veniti si care culmea... sunt ajutati de persoane care au desfacut/modificat/lucrat bmw uri de toate natiile....

el e veteran ( numai el stie cum ) ... noi incercam sa gasim solutii pentru un meeting cat mai frumos si pe el il freaca grija sa ii dea lui eros explicatii si sfaturi intr un mod cat mai arogant.... plm... o avea si el vreun 3.2 turbo si nu stim noi... ma rog... sper sa fie intr un ceas bun.. daca nu.. aia e... pasiunea tot pasiune ramane... indiferent de motorizare sau stare financiara... ala e factorul determinant.
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 09:11   #98
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
pai m am saturat frate sa tot vad " veterani" de genul care vin si dau "lectii" celor nou veniti si care culmea... sunt ajutati de persoane care au desfacut/modificat/lucrat bmw uri de toate natiile....

el e veteran ( numai el stie cum ) ... noi incercam sa gasim solutii pentru un meeting cat mai frumos si pe el il freaca grija sa ii dea lui eros explicatii si sfaturi intr un mod cat mai arogant.... plm... o avea si el vreun 3.2 turbo si nu stim noi... ma rog... sper sa fie intr un ceas bun.. daca nu.. aia e... pasiunea tot pasiune ramane... indiferent de motorizare sau stare financiara... ala e factorul determinant.
bine spus...daca nu se vor strange ptr a face un meeting organizat si complex asta este,pasiunea va ramane in sange si poate vom face ceva privat
Lulaa is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 10:23   #99
Coupee

Stage 3
 
Coupee's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 168
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

In primul rand se vede ka nu vor sa dea bani sa participe si moca nu mai merge
nu ai cu cine ..totii vor metinguri cum se tin in DE. da ....
Coupee is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 16:47   #100
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by DEVIL's Style View Post
pai m am saturat frate sa tot vad " veterani" de genul care vin si dau "lectii" celor nou veniti si care culmea... sunt ajutati de persoane care au desfacut/modificat/lucrat bmw uri de toate natiile....

el e veteran ( numai el stie cum ) ... noi incercam sa gasim solutii pentru un meeting cat mai frumos si pe el il freaca grija sa ii dea lui eros explicatii si sfaturi intr un mod cat mai arogant.... plm... o avea si el vreun 3.2 turbo si nu stim noi... ma rog... sper sa fie intr un ceas bun.. daca nu.. aia e... pasiunea tot pasiune ramane... indiferent de motorizare sau stare financiara... ala e factorul determinant.
omul este veteran frate respect pt el si pt eleronul ala ltw pe care a scris mare motorsport in lipsa de un motor performant ,in plus in afara de asta vinde capote de alpina cu diuze care dau cu antigel pe parbriz si z4 manarit la km dar asa sunt veteranii
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 17:12   #101
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by dj_eros View Post
omul este veteran frate respect pt el si pt eleronul ala ltw pe care a scris mare motorsport in lipsa de un motor performant ,in plus in afara de asta vinde capote de alpina cu diuze care dau cu antigel pe parbriz si z4 manarit la km dar asa sunt veteranii

hai sa lasam " veteranul" sa isi caute linistit kit turbo original china pentru is ul lui ...... vorba aia.. acum 6 ani cand erau 5 insi cu pisici pana in 2000 de cmc si ltw ... eu alergam ford mondeo ST 200......

sunt curios cu ce o sa se prezinte el la darste ( asta daca va veni ) de isi permite sa dea lectii altora.... faza ironica e alta.... nu fac arogante de astea oameni care intradevar isi pot permite .. si se trezeste nea caisa .

ps : imi pare rau si imi cer scuze ca nu suport arogantele astea pe burta goala.


motzule ... vorbim la telefon si vedem daca se mai face ceva.... oricum era de asteptat la un rezultat de genul..... majoritatea vor pretentii.... dar fara sa scoata un ban din buzunar.
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 16-06-13, 22:48   #102
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

asa e!
liviu tex is offline   Reply With Quote
Old 17-06-13, 04:32   #103
ct22cop

Stage 4
 
ct22cop's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 266
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
STAI DOMOL CU CEI 30 DE RON DE MASINA. NOI VREM SA FACEM CEVA MULT MAI BN CA IN ANII PRECEDENTI! ORICUM AM VB CU MOTZ SI DACA PANA PE 15 IULIE NU SE STRANG BANI MACAR DE 60- DE MASINI NE RETRAGEM SI LASAM PE ALTII CARE VOR SA FACA CEVA LOW BUGET. NU ESTE NICI`O SUPARARE. NOI VREM FILMARI PROFI, POZE PROFI,CONCURSURI CU PREMI (NU SE VA PREMIA DECAT O SINGURA MASINA) BEST CAR OF THE SHOW!!! IN REST NIMIC! ASTA AVIZ CELOR CARE CAUTA PREMI PT MASINI. VOR FI PREMI LA CONCURSURI`LE DISTRACTIVE CARE VOR CREA O AMBIANTA PLACUTA.

DECI DATA MAXIMA PT DEPUNEREA DE BANI IN CONT ESTE 15 IULIE! (EXEPTII FAC CEI PLECATI "AFARA") ASTA NU INSEAMNA CA SUNT SCUTITI DE ACEASTA PLATA.

O ZI BUNA SA AVE`TI DRAGI PISICARI!
Eu ma-ncadrez la categoria "AFARA" dar am sa FUCK tot posibilul sa ajung la meeting, sper ca data sa ramana 16-18 august ca nu-i de joaca cu companiile aeriene

Multa bafta la organizare si sa auzim numai de bine, cu respect !!!
__________________
'96 BMW M3 Coupe
ct22cop is offline   Reply With Quote
Old 17-06-13, 22:31   #104
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Si eu sunt plecat din tara dar incerc sa ajung .....nu garantez nimic
RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 17-06-13, 23:07   #105
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: BMW E36 Meeting 2013 | 16-18 august, Brasov, camping Darste

Banii intra in cont dupa 15 iulie cred eu.Toti suntem cam delasatori dar cred ca pana pe 1 august cum s-a spus vor fi banii in cont.Eu unul vin oricum si o sa pun si banii, intradevar nu se streseaza nimeni momentan dar mai atunci e alta treaba!

Last edited by florineluspr; 17-06-13 at 23:09.
florineluspr is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -