Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 27-06-11, 19:07   #796
bobiMOM

Stage 5
 
bobiMOM's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,217
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Talking Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by Cipilica View Post
Am promis ca revin aseara dar am avut putina treaba, eram prea obosit si am picat blana apoi.


Castigatooori la meeeetiiiing...........

TOTI PARTICIPANTII


*Cel mai ORIGINAL urs

-lupta stransa,la diferenta de doar un vot, castigator.........

B-318-BAR = 9 voturi

-urmeaza.......
B-70-WRC = 8 voturi
CJ-88-XXL = 6 voturi
NT-88-EBO = 3 voturi
B-10-XIX = 2 voturi
CV-05-VLP = 1 vot
B-32-HAR = 1 vot
PH-99-XZX = 1 vot
CJ-89-LEE = 1 vot
PH-12-WOJ = 1 vot
B-32-VTC??? = 1 vot
BZ-25-CIP = 1vot


*Cel mai FRUMOS urs

-multi in joc, lupta destul de stransa, castigator

CJ-26-MYH = 9 voturi

urmeaza.........
B-81-UWE = 7 voturi
B-32-HAR = 4 voturi
B-31-BEU = 4 voturi
IS-02-CRM = 3 voturi
B-70-WRC = 2 voturi
B-95-TFB = 2 voturi
CJ-89-LEE = 1 vot
CV-11-WOW = 1 vot
PH-99-XZX = 1 vot
+o abtinere


*Cel mai frumos INTERIOR de urs

-multi votati, sunt convins ca meritau si altii, castigator insa

IS-02-CRM = 8 voturi

urmeaza
B-81-UWE = 6 voturi
B-10-XIX = 5 voturi
CV-11-WOW = 3 voturi
CJ-26-MYH = 3 voturi
B-31-BEU = 3 voturi
B-0-WRC = 3 voturi
CC4338CB = 2 voturi
B-32-HAR = 1 vot
B-88-SKH = 1 vot


*Ursul cel mai frumos INCALTAT

-avem cea mai clara diferenta dintre castigator si ceilalti participanti, care nu sunt putini deloc...

B-88-SKH = 16 voturi

urmeaza
B-31-BEU = 7 voturi
CJ-28-NCA = 3 voturi
PH-99-MOM = 2 voturi
B-32-HAR = 1 vot
B-10-XIX = 1 vot
B-777-CRB = 1 vot
B-318-BAR = 1 vot
B-92-HTC = 1 vot
NT-13-BOG = 1 vot
B-81-UWE = 1 vot


*Cel mai TRANTIT urs

-la fel ca la cel mai frumos incaltat urs, avem cei mai multi participanti (11), printre care si un "intrus" , castigator detasat insa........

B-32-HAR = 12 voturi

urmeaza
PH-99-MOM = 6 voturi
BR-83-MCF = 3 voturi
NT-13-BOG = 3 voturi
E34 de BG = 3 voturi
B-92-HTC = 2 voturi
GJF-562 = 1 vot
BR-05-LOW = 1 vot
B-31-BEU = 1 vot
B-81-UWE = 1 vot
NT-31-MAF = 1 vot
-avem si un scris ilizibil, singurul


*Cel mai POTENT urs

-desi aici ar fi fost usor de nominalizat, MOM-ul a pierdut titlul datorita faptului ca a venit duminica aproape de plecare, cand deja stransesem o parte din buletinele de vot; se mai intampla, data viitoare Bobi poate o sa stai mai mult cu noi...

BR-83-MCF = 17 voturi

urmeaza
PH-99-MOM = 12 voturi
B-31-BEU = 5 voturi
B-318-bar = 1 vot


*Cel mai frumos MORMAIT de urs

-dupa mine toti ursii mormaie frumos, numai ca unii sunt tenori renumiti... sau altfel spus, un cor mai mare canta mai frumos si mai tare decat unul mai mic; avem aici si cel mai mare punctaj obtinut de la toate categoriile, 18 voturi

BR-83-MCF = 18 voturi

urmeaza
B-31-BEU = 10 voturi
CJ-89-LEE = 5 voturi
B-32-HAR = 1 vot
B-70-WRC = 1 vot


*Cel mai TUNAT urs

-WTF??? numai 4 nominalizari? adica ursul nu se mai preteaza la tunuing? ori poate ii sade mai bine imbracat OEM?!!!

B-31-BEU = 16 voturi

urmeaza
IS-02-CRM = 11 voturi
PH-99-MOM = 5 voturi
B-318-BAR = 3 voturi


*URSUL ANULUI !!!

-multi nominalizati, diferenta mare intre primii 2 si restul, dar foarte mica intre locul 2 si castigator... un urs care de vreo 2 ani incoace domina clasa lui pe la curse si continua sa o faca... un urs care aduna cupa dupa cupa si care se pare ca face echipa buna numai cu cel ce "i-a dat viata".... sa nu uitam nici ocupantul locului 2, un new entry in RO...

PH-99-MOM = 9 voturi

urmeaza
IS-02-CRM = 8 voturi
B-31-BEU = 5 voturi
B-81-UWE = 3 voturi
CJ-28-NCA = 2 voturi
B-318-BAR = 2 voturi
CV-11-WOW = 2 voturi
B-70-WRC = 1 vot
BR-77-DAS = 1 vot
NT-13-BOG = 1 vot
CJ-89-LEE = 1 vot





Ce am remarcat:
*desi pe site mai apar unele divergente intre unul si altul, la meeting ne-am inteles super ok cu totii, ceea ce inseamna ca e mult mai bine sa vorbim direct si deschis unii cu altii
*chiar si 2 zile mi se pare putin pentru meeting, dar aici poate ne-a penalizat si polaia de sambata
*am avut cu totii un comportament cat se poate de normal si civilizat peste tot pe unde am fost, bine, in limitele care ii sta bine ursului
*niciun urs nu a participat la toate categoriile de concurs
*sunt destui insa care au intrat la mai multe chiar daca nu a castigat niciuna, ceea ce inseamna ca sunt destul de "completi" iar proprietarii ar trebui sa fie mandri de ei
*desi ne-am straduit si am facut totul doar din pasiune, se pare ca noi orgnizatorii am fost codasii meetingului, ceea ce rezulta ca mai avem multe de facut si investit in ursii nostrii



Deja ma doare capul cat am stat sa scriu lista castigatorilor si a celor care au fost nominalizati.
Mai am o nebunie, vreau sa facem recensamantul ursilor care au fost ori s-au perindat la meeting in cele 2 zile. Cred ca in total am depasit 50 de bucati si ne apropiem de 60,poate chiar am depasit, ramane de vazut, dar voi avea nevoie de ajutor.
Revin cu alte amanunte mai pe seara.


P.S. Sa ne vedem cu bine la urmatoarea editie
Cu sigurantza o sa fiu prezent cap-coada data viitoare! Chiar imi cer scuze fata de restul participantilor! Am fost foarte obosit si nu am putut sa ma trezesc dimineatza!

Locatia unde atzi organizat este foarte frumoasa, organizarea excelenta! Nu am decat cuvinte de lauda pentru organizatori! Tin sa va multumesc pe aceasta cale pentru premiul pe care l-am primit!

Dedic victoria de la GTT Drag racing tuturor posesorilor de ursi care au participat la acest eveniment! FITZI MANDRII DE MASHINILE VOASTRE.....E30 FOREVER!!!!!!
bobiMOM is offline   Reply With Quote
Old 27-06-11, 19:08   #797
316i

Stage 5
 
316i's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,856
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Foarte tare evenimentul. A meritat deplin. Sper sa fie cel putin la fel si anul viitor.
Multe multumiri organizatorilor pentru efortul depus si toata stima si re$$pectul!
__________________
BMW E30 318iS 08/90 Powered by 08/94 E36 M42,Sterling Silber Metallic,Full Electric(4xEFH+ESD),OBC II + E36 OBC V,A/C,Electric/Beheizt Recaro sitze,Blau H&R + Koni Adjustable,Webasto Standheizung,Winter Paket,BBS RS 8Jx17 + BBS RS047 + BBS RS001,M-Tehnic II Paket,Tempomat, 1bar boost by Haltech + BMW E30 325i M20 Baur NA + BMW E30 325i M50 Coupe NA
Harti personalizate, orice dimensiune, orice continut, actualizate la zi ---->http://www.edituraeverest.ro<----
316i is offline   Reply With Quote
Old 27-06-11, 19:38   #798
marius_81

Stage 5
 
marius_81's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 612
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Pentru organizatori jos palaria si chiar ma asteptam la ceva foarte frumos.
Au fost doua zile minunate care imi vor ramane intiparite in minte toata viata ca cel mai frumos eveniment la care am participat alaturi de masina la care am visat inca de la o varsta frageda si alaturi de niste oameni minunati.

Sincer vreau sa mai particip la un asa eveniment si imi doresc ca de la an la an sa fie din ce in ce mai bine si participanti sa fie mai increzatori in organizatori.

Si vorba sloganului''AVETI GRIJA DE URSI VOSTRI CA ALTI NU SE MAI FAC''
marius_81 is offline   Reply With Quote
Old 27-06-11, 19:49   #799
catalin_marin00

Stage 5
 
catalin_marin00's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 605
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

sunt atat de necajit ca nu am ajuns, incat cred ca o sa imi repar ursul si il tin numai sub prelata parcat pana la urmatorul meeting, sa fiu sigur ca nu mai pateste nimic. Sper sa fie din ce in ce mai reusite urmatoarele, sa ne apropiem si noi de vagfest-urile vestite
catalin_marin00 is offline   Reply With Quote
Old 27-06-11, 20:00   #800
Nastase Bogdan

Stage 5
 
Nastase Bogdan's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,866
Member of:
[BMW]
[DACIA]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by catalin_marin00 View Post
sunt atat de necajit ca nu am ajuns, incat cred ca o sa imi repar ursul si il tin numai sub prelata parcat pana la urmatorul meeting, sa fiu sigur ca nu mai pateste nimic. Sper sa fie din ce in ce mai reusite urmatoarele, sa ne apropiem si noi de vagfest-urile vestite
Si noua ne-a parut rau ca nu am avut ocazia sa ne cunoastem si sa ne fi alaturi..
Insa ce m-am intrebat eu a fost: ok, ursul s-a bulit..bad luck..dar tu, tu chiar nu gaseai sa vi la cineva in masina???..eu daca pateam ceva nasol la masina zau ca veneam cu maxitaxi si tot nu ratam asa ceva
Nastase Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 27-06-11, 20:07   #801
catalin_marin00

Stage 5
 
catalin_marin00's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 605
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

sa vii la intalnire de ursi, sa admiri alti ursi, si sa stii ca ai si tu unul dar ca ti-a crapat cu cateva zile inainte si acum zace in parcare, cam greu, eu unul nu am suportat gandul, m-am enervat prea tare
catalin_marin00 is offline   Reply With Quote
Old 27-06-11, 20:15   #802
rares22

Stage 5
 
rares22's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 558
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

foarte frumos evenimentul felicitari organizatorilor si participantilor imi pare rau ca eu nu am terminat ursul sa vin si eu de imi vine sa crap de suparae la anu sigur nu ratez asa ceva.
rares22 is offline   Reply With Quote
Old 27-06-11, 22:34   #803
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by bobiMOM View Post
Cu sigurantza o sa fiu prezent cap-coada data viitoare! Chiar imi cer scuze fata de restul participantilor! Am fost foarte obosit si nu am putut sa ma trezesc dimineatza!

Locatia unde atzi organizat este foarte frumoasa, organizarea excelenta! Nu am decat cuvinte de lauda pentru organizatori! Tin sa va multumesc pe aceasta cale pentru premiul pe care l-am primit!

Dedic victoria de la GTT Drag racing tuturor posesorilor de ursi care au participat la acest eveniment! FITZI MANDRII DE MASHINILE VOASTRE.....E30 FOREVER!!!!!!
Foarte frumos!!! Felicitari pentru realizari cu ursu! La mai mare!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 28-06-11, 01:45   #804
haristeas51

Stage 5
 
haristeas51's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,481
Member of:
[4 Speed Squad]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Felicitari organizatorilor, sincer nu ma asteptam sa fie atat de frumos si sa se stranga atatia "ursi" ,oricum cuvintele sunt de prisos in poze se vede cel mai bine ce a fost acolo, sa speram ca asceasta intalnire nationala este prima din multele ce vor urma.
Inca o data felicitari celor care au facut acesta intalnire posibila.
__________________
BMW E30 , Zylinder sechs im Frontseiten- und borlaauspuff in der Rückseite.
haristeas51 is offline   Reply With Quote
Old 28-06-11, 10:34   #805
Cipilica
BMW Driver

Stage 5
 
Cipilica's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Iata ca a venit momentul sa dam socoteala pentru ceea ce am facut.

Am avut un buget de 800 ron. Cu toate ca au fost 18 persoane care au depus bani, 2 dintre ei au primit banii inapoi datorita faptului ca nu au mai putut ajunge. Este vorba de Catalin (marin catalin00) si Adrian (burnout bmw)

Cei 800 ron au fost folositi astfel:
-420 ron cupele = 9 buc.
-200 ron stickerele = 100 buc.
-150 ron diplomele = 55 buc. participare si 9 buc. premii
-10 ron comisioanele bancii in cele 4 luni; contul a fost inchis
-20 ron ramasi (mi-am luat si eu dreptul ) pentru editia viitoare

Pentru cei interesati, nu stiu de ce dar mai am multe diplome de participare ramase (20 buc.). Si cateva stickere (10 buc.). Deci daca este cinava care a fost la meeting si nu a primit il rog sa ma contacteze: 0764701005.

Numarul celor care au votat este de 35. Cu toate ca eu am dat mai multe buletine de vot doar atatea am reusit sa strangem.

Ma bucur sa vad ca v-ati simtit bine cu totii si ca avem atatea pareri numai de bine. Asa cum am reusit cu totii sa implinim acest vis, asa vreau la anul sa fie peste editia de anul acesta. Asa trebuie sa fie!!! Pentru ca ursul nu moare niciodata!!!. Pentru ca multi v-ati ambitionat sa faceti mai multe la ursii vostrii. Si eu la fel. Pentru ca multi au vazut ce au pierdut si la anul vor fi alaturi de noi. Pentru ca am vazut ce "scapari" am avut anul acesta si la anul vrem sa nu mai fie. Pentru ca intotdeauna este loc de mai bine!

Multumim Bobi pentru victoria dedicata de la drag si pentru faptul ca ne faci mandrii ca suntem ursari. Si celorlalti participanti deasemenea.
Multumim Morpheus ca ai facut posibila parada ursilor la concursul de drag. Totodata multumiri lui Gabi Onofrei pentru primire, se vede ca e un mare pasionat auto.
Multumim pozarilor, Griffo, Golfuletz, toti cei ce ati pozat sau filmat... Haideti cu ele pe topicul dedicat.
Multumiri celor care ne-au oferit spectacol, chiar daca au ramas fara cauciucuri. Cu organizare buna la anul putem face si mai mult.
Multumiri celor care au blocat intersectiile/rondurile pentru a ne face loc.
Multumiri celor care ne-au facut publicitate gratuita pentru a face cunoscut acest eveniment.
Multumiri inca odata participantilor, vara voi nu era nimic.


Un singur lucru as mai vrea sa fac, daca mai este cineva interesat sa dea o mana de ajutor chiar il rog. As vrea sa vad cat mai exact numarul de ursi participanti in ambele zile. Cat de repede pot voi deschide lista, aici pe topic, la fel cum a fost si lista pentru inscrieri, de data aceasta doar cu numerele de inmatriculare.


Si nu uitati: AVETI GRIJA DE URSII VOSTRI PENTRU CA ALTII NU SE MAI FAC!!!
__________________
In opinia mea TOP 5 masini:
1. BMW e30 ///M3
2. BMW e30 ALPINA
3. BMW e30 320 is
4. BMW e30 325/318 is COUPE/CABRIO
5. BMW e30 316....325 SEDAN/TOURING


Vand/schimb/cumpar piese e30 https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/224804-vand-schimb-cumpar-piese-e30-ursulet.html
o764.7o1.oo5
Cipilica is offline   Reply With Quote
Old 28-06-11, 11:16   #806
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by Cipilica View Post

Ma bucur sa vad ca v-ati simtit bine cu totii si ca avem atatea pareri numai de bine. Asa cum am reusit cu totii sa implinim acest vis, asa vreau la anul sa fie peste editia de anul acesta. Asa trebuie sa fie!!! Pentru ca ursul nu moare niciodata!!!. Pentru ca multi v-ati ambitionat sa faceti mai multe la ursii vostrii. Si eu la fel. Pentru ca multi au vazut ce au pierdut si la anul vor fi alaturi de noi. Pentru ca am vazut ce "scapari" am avut anul acesta si la anul vrem sa nu mai fie. Pentru ca intotdeauna este loc de mai bine!

Multumim Bobi pentru victoria dedicata de la drag si pentru faptul ca ne faci mandrii ca suntem ursari. Si celorlalti participanti deasemenea.
Multumim Morpheus ca ai facut posibila parada ursilor la concursul de drag. Totodata multumiri lui Gabi Onofrei pentru primire, se vede ca e un mare pasionat auto.
Multumim pozarilor, Griffo, Golfuletz, toti cei ce ati pozat sau filmat... Haideti cu ele pe topicul dedicat.
Multumiri celor care ne-au oferit spectacol, chiar daca au ramas fara cauciucuri. Cu organizare buna la anul putem face si mai mult.
Multumiri celor care au blocat intersectiile/rondurile pentru a ne face loc.
Multumiri celor care ne-au facut publicitate gratuita pentru a face cunoscut acest eveniment.
Multumiri inca odata participantilor, vara voi nu era nimic.


Un singur lucru as mai vrea sa fac, daca mai este cineva interesat sa dea o mana de ajutor chiar il rog. As vrea sa vad cat mai exact numarul de ursi participanti in ambele zile. Cat de repede pot voi deschide lista, aici pe topic, la fel cum a fost si lista pentru inscrieri, de data aceasta doar cu numerele de inmatriculare.


Si nu uitati: AVETI GRIJA DE URSII VOSTRI PENTRU CA ALTII NU SE MAI FAC!!!
Inteleg din spusele tale ca ne bagam si la anu Voi fi la dispozitie ca si anul acesta! Te salut!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 28-06-11, 13:06   #807
jakal
BMW Driver

Stage 5
 
jakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 9,203
Member of:
[Inferno Motorsport]
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Quote:
Originally Posted by Cipilica View Post
-20 ron ramasi (mi-am luat si eu dreptul ) pentru editia viitoare
bagabont ......felicitari pt efortul depus...
jakal is offline   Reply With Quote
Old 28-06-11, 13:18   #808
comisaru

Stage 5
 
comisaru's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 344
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Felicitari organizatorilor si le multumesc pentru felul in care s-au implicat cheltuind din timpul si banii lor pentru ca noi sa ne simtim bine la meeting... v-a iesit!
(Jaka' am incercat sa-ti motivez absenta dar n-a fost buna scutirea. A ramas sa-ti iei revansa data viitoare.)
__________________
Peace up!

Last edited by comisaru; 28-06-11 at 13:21.
comisaru is offline   Reply With Quote
Old 28-06-11, 16:41   #809
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Bravo baieti!
Super frumos!
M-am emotionat nitel cand v-am vazut pe toti pe pista la locul unde se tineau cursele in Brasov. V-am aplaudat si felicitat pe toti.
Aveti niste masini superbe!
Sa ne traiasca Ursii!!!
Va salut si va respect pe toti!
__________________

If I win, I take the cash and I take the respect!™
2006 - VAUXHALL CORSA B - 1.2 45CP - Prima masina de DRIFT din Romania cu tractiune fata!
2006 - OPEL VECTRA - C20NE
2007 - 2009 - VW VENTO VR6
2009 - BMW E30 TURBO
2012 - VW GOLF MK5 GTI
PIESE TUNING PE COMANDA:
TURBINE, INJECTOARE, POMPE BENZINA, WASTEGATE, BLOW-OFF, INTERCOOLERE, DISCURI FRANA PERFORATE/STRIATE, KIT-URI AMBREIAJ SPORT SAU ORIGINALE, SUSPENSII, ETC.
CONTACT: donu_vr6@yahoo.com
DONU' is offline   Reply With Quote
Old 28-06-11, 17:29   #810
Cipilica
BMW Driver

Stage 5
 
Cipilica's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Propunere "Meeting e30/ursulet pentru 2011"

Jakale, m-ai dat repede in primire, faceam bara/bara si tot ramaneam cu ceva. Asa acuma nu mai ia nimeni nimik
DONU'le, si noi te-am salutat la start, cel putin eu...
Multumim tuturor pentru gandurile bune si daca tot v-a placut inseamna ca trebuie sa repetam


Am promis ca incerc sa fac o lista cu toti participantii, cel putin care mi-au iesit mie. Daca este cineva care nu este trecut si a participat il rog sa se treaca sau sa ma anunte. Ori daca stiti pe cineva care a fost si nu e trecut deasemena anuntati.

Putina statistica acum dupa care voi pune lista:
-in prima lista de inscrieri am avut 55 de participanti;
-in lista de confirmare au ramas doar 40;
-din cei 40 care au confirmat au ajuns la meeting doar 30;
-mie la numaratoare, in cele 2 zile de meeting mi-au iesit 47.


1. BZ-25-CIP
2. BZ-07-UYG
3. TX-1640-XA
4. BR-83-MCF
5. NT-31-MAF
6. BR-05-LOW
7. PH-44-BMW
8. CV-05-VLP
9. PH-99-XZX
10. BC-059957
11. BR-77-DAS
12. PH-99-MOM
13. NT-11-HAA
14. CJ-88-XXL
15. NT-13-BOG
16. MR-CZ-68
17. CV-11-WOW
18. B-777-CRB
19. B-32-HAR
20. NT-88-EBO
21. B-31-BEU
22. B-88-SKH
23. B-85-USK
24. CJ-89-LEE
25. B-70-WRC
26.GJF-562
27. B-95-TFB
28. B-48-CIP
29. CJ-26-MYH
30. CJ-28-NCA
31. IS-02-CRM
32. PH-12-WOJ
33. B-92-HTC
34. CC-4338-CB
35. BV-042473
36. B-10-XIX
37. B-81-UWE
38. TL-15-URS
39. BV-97-NFS
40. CC-6088-CK
41. PH-39-BMW
42. B-318-BAR
43. DB-05-XMR
44. BC-17-URS
45. CJ-02-KTM
46. BV-03-SSW
47. B-86-BOH


Sper ca v-ati dat seama ca cei mai multi au fost bucurestenii
Cipilica is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -